سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

وحشت سرکردگان نظام ولایت‌فقیه از دریافت ضربات سهمگین در فضای مجازی مربوط به تلگرام: «دشمن و بطور خاص سازمان مجاهدین خلق حاکمیت دارد»

0 33

همواره از دشمن در این پهنه عقب بوده ایم 

و ضربات سهمگینی نیز از همین رهگذر متحمل شده ایم

پاسدار سراسیمه ولایت فقیه هم چنین از عقب افتادگی و ضربات سهمگینی که رژیم از مجاهدین به خاطر همه گیر شدن شعار سرنگونی و براندازی نظام آخوندی در فضای مجازی دریافت کرده به وحشت افتاده و می‌نویسد:

ما عادت کرده ایم که با آنها در نبرد مرصاد و امثال آن رویا رو شویم. در یک کلام عادت کردیم که از دست آنها (کشته ) شویم تا به هوش آییم !

برای کسانی که دستی در فضای مجازی و فوت و فن‌های مربوطه و روانشناسی حاکم بر آن دارند شاید روشن باشد که ما(و نظام حکومتی ما) بدلیل فرهنگ خاص خود نتوانسته ایم در این زمینه بر دشمن پیشی بگیریم که هیچ، همواره از دشمن در این پهنه عقب بوده ایم و ضربات سهمگینی نیز از همین رهگذر متحمل شده ایم.

نگارنده مدتی است که از سر کنجکاوی و یا از موضع تخصصی و پژوهشگرایانه، متمرکز فضای مجازی بویژه در تلگرام شده ام. به جرئت میتوان گفت در فضای مجازی مربوط به تلگرام، دشمن و بطور خاص سازمان مجاهدین خلق حاکمیت دارد. برای کسانی که با شگردهای این سازمان آشنا باشند این سخن به هیچ عنوان گزافه نیست بلکه عین واقعیت میباشد.

فرهنگ براندازی که امروزه در شبکه‌های اجتماعی حاکم است را -اگر نگوییم صد در صد = بمیزان بسیار بالایی متاثر از ادبیات و لحن براندازانه و بسیار ملموس سازمان باصطلاح «مجاهدین خلق» است. در اغلب گروه‌های تلگرامی اعم از گروه‌های سیاسی و خیلی از گروه‌های اجتماعی این فرهنگ موج میزند.شاید باورمان نشود که خیلی از گروه‌های باصطلاح اصولگرا و بظاهر مومن به انقلاب نیز از خطر نفوذ ‌«فرهنگ این سازمان» در امان نیستند.

به این میگویند حاکمیت مرموزانه و بی سر و صدا در پهنه ای که تا درون خانه‌های مسئولین نظام و در بالاترین سطوح ادامه دارد. این روزها می‌بینیم که خیلی از فرزندان افراد مومن و حزب اللهی و وابسته به نظام نیزتا فرق سر در فضای مجازی تحت حاکمیت مجاهدین فرورفته‌اند و متوجه نیستند.

اپیدمی کانال‌ها و گروه‌های اجتماعی در فضای مجازی تلگرام، مصداق محیط تنفسی آلوده پیدا کرده است که کودکان ما تا خود ما و تا مادر بزرگ‌ها و پدر بزرگ‌های ما همه و همه در آن تنفس میکنیم و لاجرم از عوارض آن گریزی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.