وحشت در سراپای نظام آخوندی! کرهماهنگ امام‌جمعه‌های ولایت یزیدی در بارة خطر مجاهدین خلق ایران

13
-کرهماهنگ امام_جمعه_های ولایت یزیدی-min

امام جمعه‌های خامنه‌ای در شهرهای مختلف کشور، نسبت به خطر قیام و فوران خشم و اعتراض مردم علیه رژیم ولایت فقیه هشدار دادند.

آخوندجنایتکار بهمنی، امام جمعه رژیم در صیدون: به دلیل برخی التهابات داخلی، بسترهای ایجاد نامیدی و القاء ناکارآمدی نظام بیش از هر زمان دیگری است،کافی است نیم نگاهی به صف آرایی دشمنان داخلی و خارجی اعم از (مجاهدین) و ضد انقلاب بیندازیم، آنچه در این زمان مهم است تمرکز بر روی مصالح و منافع (نظام) است.

دشمن از طریق فضای مجازی و حقیقی در صدد است بی فرجامی (نظام)، فلاکت و ناقض حقوق بشر بودن نظام و و بی توجهی نظام به وضعیت داخلی را القا کند

آخوندجنایتکار کوهساریان، امام جمعه رژیم در آزادشهر: آقایان چشمانمان را نبندیم. همه ی این معترضین یا به تعبیری اغتشاشگران ضد انقلاب نبودند، درست است ضد انقلاب از وضعیت سوء استفاده کرد ، ولی یک عده از اینها حاجت داشتند. گرانی، بیکاری و مشکلات فراوان. یکی از آن مصیبت ها، کلاهبرداری و یا بهتر بگویم غارتگری بی سابقه شرکت پرهام است. آنها به خانه، زمین، ارث مردم هم رحم نکردند و حتی سر آن پیر زن عصا بدست بی کس را هم کلاه گذاشتند.

آخوندجنایتکار میرزایی، امام جمعه خامنه‌ای در پارسیان: دشمن در صدد القا ناکارآمدی نظام است و دنبال نامید کردن مردم از انقلاب است.

آخوندجنایتکار فقیه، امام جمعه رژیم در نی ریز: دشمن می‌خواهد ناامیدی را به مردم القا کند.

آخوندجنایتکار جدایی، امام جمعه رژیم در اسالم: در گردوغبار ناشی از اغتشاشات، مطالبات مردم مظلوم و زجر دیده، گم شد و دشمن مسیر اعتراضات را تغییر دادند. متاسفانه ۳۰۰ هزار خانواده ثروتمند هیچ سابقه مالیاتی ندارند.عده ای هستند که در ماه ، یک میلیارد درآمد دارند و یک ریال مالیات نمی دهند

آخوندجنایتکار مهدوی، امام جمعه خامنه‌ای در اصفهان: در حال حاضر تبادل اطلاعات در فضای مجازی وجود ندارد، بلکه ارسال اطلاعات است و اطلاعاتی برای استفاده دشمنان ارسال می شود.

امام_جمعه_های ولایت یزیدی در اصفهان-min

آخوندجنایتکار مختاری، امام جمعه رژیم در حاجی آباد: دشمن با شیوع برنامه‌های مخرب ماهواره‌ای و فضای مجازی و غیره اعتقادات را نشان گرفته است.

-کرهماهنگ امام_جمعه_های ولایت یزیدی-min

آخوندجنایتکار با وقار، امام جمعه رژیم مشگین شهر: دشمن با توسعه فضای مجازی سعی در تخریب باور واعتقادات مردم ایران بویژه جوانان دارد وباید این فضا به نحو مقتضی کنترل شود

امام_جمعه_های ولایت یزیدی مشکین شهر-min

آخوندجنایتکار آل هاشم، امام جمعه خامنه‌ای در تبریز: توطئه جدید آمریکا به بهانه اصلاح برجام در روزهای اخیر به همراه برخی مقامات اروپایی به ویژه فرانسوی ها مطرح شده است

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here