سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

وحشت خامنه‌ای از خشم عمومی از جنایات رژیم به‌ویژه در دهه ۶۰و استقبال مردمی از مقاومت

0 32

تجلیل از یک فیلم پاسدار ساخته برای سفید سازی این جنایات و دستور ساختن یک فیلم برای سفید سازی قصاب تهران

در حالی که خشم و نفرت عمومی از قتل‌عام زندانیان سیاسی در دهه ۶۰ هر چه بیشتر می‌شود و جنبش دادخواهی شهیدان نیز و استقبال عمومی از مجاهدین و مقاومت ایران ابعاد گسترده‌تری یافته است، خامنه‌ای ناگزیر در یک اقدام ذلت‌بار به تجلیل از فیلم ”ماجرای نیمروز “ پرداخت که به دستور خود او، توسط فاشیستی‌ترین باندهای پاسداران برای سفید سازی و توجیه جنایتهای بیشمار این رژیم در دهه ۶۰ ساخته شده است.

رسانه‌های حکومتی در روز ۲۴تیرماه اعلام کردند که فیلم ماجرای نیمروز در نزد خامنه‌ای“ اکران شد و پس از آن عوامل این فیلم به دیدار خامنه‌ای رفتند و او ضمن تفقد عوامل این فیلم گفت «این فیلم بسیار خوب بود. همه اجزاء فیلم عالی بود، کارگردانی عالی بود. بازی‌ها عالی، قصه عالی بود. فیلم خوش ساخت بود». قبل از این حتی برخی از افراد وابسته به باندهای حکومتی به تحریف وقایع تاریخی در این فیلم اشاره کرده و گفته بودند که این فیلم زمانی را روایت می‌کند که حکومت مثل شمر مجاهدین را اعدام می‌کرد.

دیدار خامنه‌ای با سازندگان این فیلم که به گزارش رسانه‌های حکومتی در اسفندماه سال گذشته صورت گرفته با تأخیر چند ماهه و در حالی علنی شد که خامنه‌ای و تمامیت رژیم یک ضربه هولناک از مردم و مقاومت ایران دریافت کرد و نتوانست ابراهیم رئیسی را بر سرکار بیاورد. خامنه‌ای در روز ۱۴خرداد یعنی ۱۵روز پس از این شکست، نسبت به عوض شدن جای شهید و جلاد در دهه ۶۰هشدار داد.

خامنه‌ای در همین دیدار خواستار ساختن فیلمی در مورد اسدالله لاجوردی شد. جنایتکاری که مردم ایران بر او لقب قصاب تهران و آیشمن ایران را نهاده‌اند. وی گفت: «انشاالله یک کاری هم برای آقای لاجوردی بکنید. ایشان از آن شخصیتهایی است که شایسته است برایشان کار انجام بشود». لاجوردی به‌خاطر اعدام دهها هزار زندانی سیاسی و اعمال سبعانه‌ترین شکنجه‌ها در مورد زندانیان سیاسی به‌ویژه زنان مورد نفرت عموم مردم است. چه بسیار زنان باردار، دختران خردسال و مادران سالخورده توسط این جلاد اعدام شدند. شمار اعدام شدگان به دستور لاجوردی در سالهای ۶۰و ۶۱گاه در هر شب به ۴۰۰زندانی سیاسی می‌رسید.

ازغندی یکی از عوامل باند خامنه‌ای درباره هراسٍ نظام ولایت فقیه از فراگیرشدن جنبش دادخواهی گفت: در دهه ۹۰ دارند با شعارهای دهه ۶۰ خمینی را زیر سؤال می‌برند و شروع به محاکمه خمینی کرده‌اند. وی باند رقیب را به‌خاطر اعتراف به گوشه‌هایی از جنایتهای ضدبشری رژیم مورد حمله قرار داد و گفت: خود اینها سی ساله بیست ساله مسئول امنیت کشور بودند هیچ دستور امنیتی تو حکومت نبوده بدون امضاء اینها باشه، نصف شون اطلاعاتی‌اند مسئولان ما؛ دولت ما سابقه وزارت اطلاعات دارند… . اینها تخریب امام است اسم امام رو نمی‌آورند هدف زدن خود امام است (تلویزیون شبکه یک رژیم-۲۳تیر ۹۶).

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۶تیر ۱۳۹۶ (۱۷ژوییه ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.