سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

وحشت از خطر قیام و سرنگونی در حکومت ولایت فقیه

0 24

با نزدیک شدن سالگرد قیام دیماه ۹۶، سرکردگان حکومت آخوندی، در هراس از تعمیق و فراگیرشدن اعتراضات مردمی و خطر قیامی دیگر به خود می‌لرزند. 

خامنه ای ولی فقیه ارتجاع -۲۱آذر۹۷:

«نقشه اینها این است که بلکه بتوانند به کمک تحریم و بکمک کارهای ضد امنیتی و اینها در جمهوری اسلامی در کشور عزیر ایرانی ما دو دستگی و اختلاف و جنگ داخلی و مشکلات ایجاد کنند»

روز چهارشنبه که خامنه ای در باره بالا گرفتن بحران در رأس نظام و چشم‌انداز قیام تحت عنوان «جنگ داخلی» هشدار داد، روزنامه دولت آخوند روحانی نیز با هشدار نسبت به خطر براندازی نوشت: ناامید کردن مردم از کارآمدی دولت مستقر، خواه و ناخواه، به معنای تقویت جریان‌های برانداز و متخاصم بیرون از مرزها نیز هست.

روز سه شنبه نیز سرکرده سپاه ولایت فقیه در تهران بزرگ، پاسدار محمدرضا یزدی، وحشت زده از قیام گفت:‌ اوایل زمستان سال گذشته، (مجاهدین تلاش کردند) تحرکاتی را در کشور انجام دهند؛ آنها می‌خواستند تهران را مثل دمشق و صنعا و کابل و بغداد، نا امن و دستخوش حوادث خونین بکنند. در طول این سال‌ها تمام تلاش دشمن این بوده که به جوانان ما آدرس غلط بدهد. متاسفانه برخی‌ها در داخل این آدرس غلط دشمنان را می‌پذیرند

رحمانی فضلی وزیر کشور حکومت آخوندی نیز با دلشوره نسبت چشم‌انداز گسترش اعتراضات گفت: با تکیه بر اطلاعات، قاطعانه می‌توان هدف دشمن را در شرایط فعلی، به طور جد براندازی جمهوری اسلامی دانست… همه ما سوار یک کشتی هستیم و همه باید این کشتی را به مقصد برسانیم… دمیدن بر امواج ناامیدی به همه لطمه می‌زند.

یک رسانه باند روحانی نیز نوشت: اتفاقی در حال افتادن است؛ صدای به هم پیوستگی اعتراضات به گوش می‌رسد. اگر تصمیمات جدی در حوزه اقتصاد گرفته شود، عواقب بسیار سختی در انتظار خواهد بود.

این رسانه حکومتی افزود: اگر تا دیروز صدای اعتراضات تنها در یکی دو شهر شنیده می‌شد، به جرات می‌توان گفت امروز در کمتر شهری است که اعتراضی برپا نباشد. کارگران فولاد به کارگران هفت تپه پیوسته‌اند. معلمان در اعتصاب بودند، دانشجویان به حمایت از کارگران هفت تپه تحصن کردند. بازنشستگان هر از گاه تجمعی اعتراض‌آمیز برگزار می‌کنند.

شکوری راد از مهره‌های باند مغلوب با وحشت از عمق و فراگیری قیام و بیهودگی امید درمانی های آخوند روحانی، میگوید: اعتراضات دیماه ۹۶ خیلی عمیق و فراگیر بود، افکار عمومی امروز سرخورده و ناامید است، وضع بر همین منوال باقی نخواهند ماند، بالاخره مردم مطالبات خودشان را به حاکمیت تحمیل خواهند کرد و این یک موضوع قطعی و مسلم است.

درهمین حال، یک عضو مجلس آخوندی در هراس از پیامدهای گسترش اعتراضات به سرکردگان حکومت هشدار می‌دهد: خطاهای کوچک‌تر ما امروز به‌اندازه اشتباهاتی به مراتب بزرگتر در گذشته هزینه در پی خواهند داشت. (نظام) ما به شدت دچار معضل فرسایش سرمایه اجتماعی و همین طور کاهش اعتماد است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.