سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

واکنش حمید بعیدی نژاد سفیر آخوندها در انگلستان، به دنبال اخراج دوخبرنگار اصلاح طلب

0 270

سفیر آخوندها در لندن در یک موضعگیری بی‌دنده و ترمز، غیظ رژیم را از اخراج دو خبرنگار اصلاح‌طلب از رادیو فردا بیرون ریخت و در یک اعتراض بی قافیه و بی سابقه از جانب سفیر یک کشور خارجی نوشت این یک پروژه وزارتخارجه آمریکا برای تغییرات در ساختار رادیو فردا است.

سفیر رژیم در لندن در یک موضع گیری بی دنده وترمز

همزمان در برخی توئیتهای دیگر آمده است که دو خبرنگار اخراجی خواهان حذف بیشتر صدای براندازان در رادیو فردا بودند.

 

سفیر رژیم در لندن در یک موضع گیری بی دنده وترمز

حمید بعیدی نژاد سفیر حکومت آخوندی که اکنون شاهد اعتراض بی قافیه و بی سابقه وی در رابطه با اخراج دو خبرنگار هستیم، همان کسی است که درتابستان گذشته بعد از کارزار کثیف چند هفته‌یی خدمتگزاران و مزدوران رژیم آخوندی تحت عنوان خبرنگاران کانال ۴ انگلیس و الجزیره انگلیسی علیه مجاهدین، همراه با جواد ظریف وزیر خارجه فاشیسم دینی حاکم برایران، از پشت صحنه به جلو صحنه آمد و به ناگزیر پشت پرده کارگردانی این ترفندها توسط شبکه خبرنگاران دوست نظام را برملاکرد.

در اینجا توجه را به قسمتی از روشنگری کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت در این رابطه به تاریخ ۲۸شهریور۹۷جلب می‌کنیم:

«بعد از کارزار کثیف چند هفته‌یی خدمتگزاران و مزدوران رژیم آخوندی تحت عنوان خبرنگاران کانال ۴ انگلیس و الجزیره انگلیسی علیه مجاهدین، ظریف وزیر خارجه فاشیسم دینی حاکم بر ایران و بعیدی‌نژاد سفیر رژیم در انگلیس پرده‌ها را کنار زدند و معلوم شد گانگستربازی در اطراف محل اقامت مجاهدین در آلبانی (افشا شده در اطلاعیه‌های کمیسیون امنیت در ۲۵مرداد و ۱۱شهریور) و لجن‌پراکنی کانال۴ (۱۵ شهریور) و الجزیره انگلیسی (۲۵ شهریور) تماماً ”به‌فرموده“ رژیم آخوندها انجام شده است. هم‌چنین اثبات شد اکاذیب این برنامه‌های سفارشی صرفاً تکرار مبتذل دعاوی آخوندی علیه مقاومت ایران و فرار به جلو برای منحرف‌کردن اذهان از فضیحت سایبری رژیم و بسته‌شدن حساب‌های دروغ‌پراکنی آن بوده است. در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ همین رژیم کثیف از طریق مزدوران و خبرنگارانی که استخدام کرده بود ادعا می‌کرد تسلیحات کشتار جمعی عراق در قرارگاه‌های مجاهدین پنهان شده است. هدف، منحرف‌کردن اذهان از افشای تأسیسات پنهان اتمی رژیم توسط مقاومت ایران بود.

اکنون در زمینه سایبری خبرگزاری حکومتی ایسنا در ۲۵ شهریور۱۳۹۷ به نقل از بعیدی‌نژاد سفیر رژیم در لندن می‌نویسد: «زمان کوتاهی پس از آن که ظریف به واقعیت تلخ وجود شبکه گسترده تولید و تکثیر توئیت های جعلی اشاره کرد، کانال چهار انگلیس و شبکه الجزیره برنامه‌های مستندی پخش کردند که چهره پنهان این واقعیت تلخ را افشا کرد». وی با ذکر اینکه سازمان مجاهدین ”با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های اطلاعاتی روزانه میلیون‌ها پیام در قالب هشتگ‌های براندازانه“ تولید می‌کند از توئیتر خواست ”به درخواست رسمی ظریف برای بستن حساب‌های جعلی که اقدام به ارسال هشتگ‌های براندازنده می‌کنند، اقدام کند“».

ساعتی قبل در همین روز ظریف در توییتی با اشاره به برنامه الجزیره انگلیسی خواستار تعطیلی حساب‌های هواداران مقاومت شد. مضحک این‌که نماینده بی‌شرم رژیمی که ۸۰ میلیون ایرانی را از شبکه‌های اجتماعی محروم کرده، دستورالعمل ابلهانه بستن حساب‌های اینترنتی مخالفان را صادر می‌کند که وحشت رژیم را از بالا گرفتن قیام مردم هم‌زمان با تشدید تحریم‌ها برملا می‌کند.»

یاد آوری می‌کنیم که همزمان با توئیت سراسیمه بعیدی نژاد به دنبال اخراج دو خبرنگار، تلگراف در انگلستان از دستگیری یک جاسوس حکومت آخوندی در پوشش خبرنگار در سوئد خبر داد.

بنا به این گزارش، پلیس سوئد فردی را که وابسته به شبه نظامیان عراقی رژیم آخوندی است به اتهام جاسوسی برای این رژیم دستگیر کرد. وی یک خبرنگار عراقی به نام رغدان الخزعلی است که در جلسه قیس خزعلی سرکرده شبه نظامیان عصائب شرکت داشته و با آنها همکاری داشته است…

تلگراف افزود:‌ این جدیدترین اقدام پلیس علیه توطئه های رژیم ایران در اروپای غربی است.

اظهارات آخوند فلاحیان وزیر سابق اطلاعات حکومت آخوندی درباره به کارگیری پوشش خبرنگارتوسط رژیم:

«فلاحیان: وزارت اطلاعات پوشش لازم داره برای جمع آوری اطلاعات چه در داخل و چه در خارج, یعنی مثلا ما که یک مامور اطلاعاتی نمی‌فرستیم بره فرض کنید که المان یا روسیه یا آمریکا بگه خوب من از وزارت اطلاعات هستم لطفا اطلاعات تون رو به بنده بدهید, هان ؟ در پوشش کارهای بازرگانی یا بیشتر شغلهای شما خبرنگاری، خوب خبرنگارها خیلی هاشون عوامل مثلا اطلاعاتی

دهباشی: ما نیستیم

فلاحیان: در آمدی که نداره خبرنگاری باید با یک سرویسی حالا شوخی می‌کنم

دهباشی: نه بابا شرافت قلم بالاتر از این حرفهاست حاج آقا!

فلاحیان: من قبول دارم! ولی بالاخره این پوشش لازم داره!‌… عرض می‌شود که در همه پوشش‌هاما هستیم… اینها پوشش بوده, یک بخشش پوشش است»

اظهارات وقیحانه کارگزاران حکومت آخوندی به دنبال مصائب سیل ویرانگر اخیر

درحالیکه مردم ایران در ابعاد میلیونی با آوارگی و مصائب سیل ویرانگر و پیامدهای شوم سال‌هاتبهکاری حاکمیت آخوندی در ویران کردن محیط زیست کشور مواجهند، عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست رژیم حرفهای وقیحانه آخوند روحانی را که نمک پاشیدن برزخم مردم است، تکرار کرد و گفت: کشور پس از ۱۱ سال خشکسالی از خطر کم‌آبی نجات یافت. در ۱۰ روز اخیر، ۸۰ هزار متر مکعب بارندگی در ایران روی داد.

آخوند روحانی در روز ۷ فروردین در استان گلستان با وقاحت بی‌حدوحصری در میان درد و رنج مردم، گفته بود:

«درسته شما در غم و رنج و مشکلات بودید و هستید، اما اصل باران خداوند نعمت است برای همه ما. ولو این که برای عده‌ای از مردم و خود شماها سختی و مشکلاتی رو ایجاد کرده، خداوند این را جبران خواهد کرد. و دولت به عنوان خادم شما و دولت به عنوان کسانی که نماینده شما هستند وظیفه خودشان میدانند که با تمام توان در کنار شما باشند»

ازسوی دیگر حسینی عضو سابق مجلس رژیم در اعترافی ناگزیر به تبهکاری چهل ساله حاکمیت آخوندی که دراین روزها خشم مردم را برانگیخته است، گفت: زمان شاه می‌گفتند هزار فامیل بر کشور مسلط هستند اما امروز فقط فامیل سالاری و هزار فامیل علما حاکمیت دارند، (یک نفر از) شهرداری تنکابن ناگهان معاون وزیر می‌شود و سپس استاندار و بعد درحالی‌که مردم زیر سیل غرق می‌شدند تشریف می‌برند آلمان.

وی افزود: یک گروه کارشناسی(باید) از طرف سازمان ملل برای مطالعه و بررسی علل این سیل‌هاکه با ده دقیقه باران یک منطقه را ویران می‌کند اعزام شود و تمام کسانی که بهر دلیل در این چهل سال این بدبختی‌ها را به سر ملت آورده‌اند محاکمه گردند. مانند ویران کردن جنگل‌ها اهمال، در لایروبی‌ها، اهمال در آبخیزداری‌ها.

حسینی هم‌چنین گفت: ماها، من‌جمله خود بنده، که در این چهل سال، رئیس و مدیر و معاون و وزیر و وکیل و امام‌جمعه و عالم و صاحب نفوذ بوده‌ایم دست از سر این ملت برداریم و بگذاریم بدون دیکتاتوری خیرخواهانه شورای نگهبان، مردم، مسئولان خود را اعم از رئیس‌جمهور و وکیل و استاندار را خود، انتخاب کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.