سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

واکنش جنون آمیز سپاه پاسداران و دیگر نیروهای سرکوبگر به تجمع مردمی در پاسارگاد

0 13

پاسارگاد-شماره ۴

رژیم ضدبشری و ضد ایرانی آخوندی امسال نسبت به برگزاری تجمع ۷آبان و مراسم گرامیداشت سالروز تولد کوروش کبیر واکنشی جنون آمیز داشت. تمامی ارگانهای سرکوبگر به ویژه سپاه پاسداران از توسل به هیچ ترفند سرکوبگرانه یی برای ایجاد رعب و وحشت در جامعه و جلوگیری از شکل گیری تجمع بزرگ مردمی در پاسارگاد ابا نکردند.

برخی از این اقدامها به شرح زیر است:‌

۱- در اطلاعیه یی با امضای نیروی انتظامی به نحو ابلهانه یی اعلام شده است که هر کس در این تظاهرات شرکت کند، مشمول ماده ۶۱۰ قانون تعزیرات ( کتاب پنجم قانون جزای رژیم آخوندی) می شود. بر اساس این ماده «هر گاه دو نفر یا بیشتر اجتماع و تبانی نمایند که جرایمی بر ضد امنیت داخلی یا خارج کشور مرتکب شوند یا وسایل ارتکاب آن را فراهم نمایند در صورتی که عنوان محارب بر آنان صادق نباشد به دو تا پنج سال حبس محکوم خواهند شد».

۲-بسیجیان گردان ۳۰۲ موسوم به کمیل در شهرستان نیریز طی روزهای ۵ تا ۷ آبان یک اردوی رزمی صحرایی به نام «فجر ۴» برگزار کردند. بیشتر این نیروها با لباس شخصی در این مانور شرکت کرده بودند.

۳- ارتش تحت امر در استان فارس در حالت آماده باش قرار داشت و کلیه مرخصی های پرسنل لغو شد.

۴-نیروهای سرکوبگر زمینهای کشاورزی این منطقه را مسدود کرده و اطراف کلیه روستاها نیروهای مسلح مستقر کردند.

۵-در پست بازرسی مسیر فرعی اقلید به صفاشهر ، پاسداران با شلیک هوایی در صدد پراکنده کردن انبوه جمعیتی بر آمدند که قصد رفتن به پاسارگاد را داشتند.

۶-در برخی از پستهای بازرسی از سرنشینان خودروها می خواستند یک تعهد نامه کتبی امضا کنند و متعهد شوند که تا ۲۴ساعت به سمت پاسارگاد نروند.

۷-رژیم در آخرین ایست بازرسی به سمت پاسارگاد، جاده را با موانعی شبیه میخهای بزرگ بسته بود تا هیچ خودرویی امکان عبور پیدا نکند.

۸- رژیم آخوندی در مناطق مختلف شمار زیادی از مردم و حتی اهالی بومی منطقه را به خاطر کمک به مسافرانی که برای تجمع در پاسارگاد آمده بودند، بازداشت کرده است.

۹-در برخی تجمعات در جاده ها و راههای منتهی به پاسارگاد مردم شعارهای ضد حکومتی ازجمله شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» سر دادند.

۱۰- پاسدار حسین شریعتمداری، نماینده خامنه ای در روزنامه کیهان، که از استقبال گسترده مردمی برای مشارکت در تجمع پاسارگاد به وحشت افتاده است، روز یکشنبه با دجالگری نوشت:‌ «حامیان آن روز کوروش همین نیروهای حزب الله امروز بوده اند». او مدعی شد لشکر کشی کوروش «برای گسترش آیین یکتاپرستی و نجات ملتهای مظلوم از سلطه جباران» بوده و این همان کاری است که امروزه رژیم آخوندی «با حضور خود در منطقه و برای حمایت از مقاومت (یخوانید تروریسم و بنیادگرایی)» می کند. این پاسدار که نمی تواند خشم خود را از شعارهای ضد حکومتی و به ویژه شعار «مرگ براصل ولایت فقیه»، پنهان کند اضافه می کند: تجمع کنندگان «اگر واقعاً طرفدار کوروش بوده و در ادعای خود صادق باشند باید شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر بدهند».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۷ آبان ۱۳۹۶ (۲۹ اکتبر ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.