واکنش آخوند شیاد حسن روحانی به شعارهای «مرگ بر روحانی» غارت شدگان مؤسسات حکومتی

19
واکنش روحانی به شعار مرگ به روحانی

در واکنش به شعارهای مرگ بر روحانی غارت شدگان، رئیس جمهور ارتجاع، تلاش گرد چپاولگری و ورشکستگی بانک‌ها و مؤسسات حکومتی که اموال مردم را به غارت برده‌اند، متوجه دولت‌های قبل از خودش بکند و گفت:

«التبه این موضوع مؤسسات غیر مجاز مربوط به دهه ۸۰ هستند اینها، تأسیس اینها مربوط به دهه ۸۰ است، مربوط به دولت یازدهم نیست، مربوط به دولت دوازدهم نیست، ولی بارش افتاد بر دوش دولت یازدهم، دولت دوازدهم، چرا بخاطر عدم شفافیت‌ها، چرا بخاطر عدم نظارت‌ها، چرا بخاطر اینکه مؤسسات ما و بانک‌های ما پر هزینه‌اند.»

آخوند روحانی هم چنین تلاش کرد تحریم‌های بانکی و تبادلات مالی علیه رژیم به خاطر پولشویی و تأمین مالی تروریسم را ناشی از معطل شدن لوایح مربوطه در مجلس رژیم قلمداد کند. وی در واکنش به حملات باندرقیب، آن‌ها را کم عقل خواند:

«البته روی کم عقلی معمولاً، اونهایی که با دولت مخالفت می‌کنند من وقتی حساب می‌کنم بیشترش بر مبنای کمبود عقله و الا خوب مخالفت با دولت اصلاً معنی نداره…البته یک اقدامات دیگر هم ما باید انجام بدیم. ما الان سه تا لایحه دادیم به مجلس شورای اسلامی برای مبارزه با پولشویی، برای مبارزه با مسائل مالی تروریسم و اصلاحاتی که در یکی از قوانین قبلی ما داشتیم. سه لایحه ما دادیم به مجلس و تصویب این لوایح کمک می‌کنه به دیدگاه جهانی نسبت به بانک‌های داخلی و روند مالی و پولی ما در داخل کشور.

من از بانک مرکزی می‌خوام هم مساله نظارتش رو افزایش بده بر تمام بانک‌ها و مؤسسات و بانک‌ها و مؤسسات همه با شفافیت کار کنند.»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here