واشینگتن تایمز: پخش مستقیم گردهمایی ایران آزاد ـ به پیش با مقاومت ایران، تغییر در دسترس است

215

واشینگتن تایمز با عنوان پخش مستقیم گردهمایی ایران آزاد ـ به پیش با مقاومت ایران، تغییر در دسترس است در شماره امروز خود نوشت:

روز شنبه ا ژوئیه ۲۰۱۷، ایرانیان از ۵قاره در حمایت از مقاومت ایران درپاریس، فرانسه برای گردهمایی ایران آزاد تجمع می‌کنند تا که خواست اکثریت مردم ایران برای تغییر رژیم را منعکس کنند.

با عنوان ”به پیش با مقاومت ایران، تغییر رژیم دردسترس است ”، این گردهمایی همزمان با تداوم سرکوب و مداخله خودسرانه منطقه‌ای، صدور تروریسم و توسعه موشک بالستکیی توسط رژیم ایران می‌باشد که تأکیدی بر ضرورت سیاستی قاطع در برابر حکومت مذهبی حاکم می‌باشد.

این گردهمایی امتداد فعالیتهای گسترده علیه رژیم مذهبی در داخل ایران است که قبل از انتخابات نمایشی ریاست‌جمهوری شروع شد و از آنزمان ادامه و گسترش داشته است.

گروهی از برجسته‌ترین مقامات پیشین دوحزبی، نمایندگان کنگره و رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران که سخنران اصلی خواهد بود، در برابر شرکت کنندگان سخنرانی خواهند کرد.

نیوت گینگریچ، سناتور جوزف لیبرمن، لویی فری، تام ریج، مایکل موکیزی و ژنرال جرج کیسی در میان سخنرانان آمریکا می‌باشند.

تلویزیون العربیه الحدث؛ مریم رجوی:‌ جوانان مجاهدین خلق به مبارزه خود تا سرنگونی رژیم ولایت فقیه ادامه خواهند داد

تلویزیون العربیه الحدث نیز سخنرانی خانم رجوی را پخش کرد. مریم رجوی گفت: رژیم ایران، مجاهدین خلق را مسئول شکستش در انتخابات می‌داند وی افزود جوانان مجاهدین خلق به مبارزه خود تا سرنگونی رژیم ولایت فقیه ادامه خواهند داد

اسکای نیوز:‌ مقامهای فرانسوی از دولت و رئیس‌جمهور فرانسه خواستند که سیاستهایش در رابطه با رژیم ایران را تغییردهد

اسکای نیوز از گردهمایی پاریس گزارش داد:‌ مقامهای فرانسوی از دولت فرانسه و رئیس‌جمهور ماکرون خواستند که سیاستهایش در رابطه با رژیم ایران تغییردهد آنها تأکید کردند که رژیم ایران به التزامات بین‌المللی‌اش احترام نمی‌گذارد و در امور کشورهای همسایه دخالت می‌کند

انها گفتند آزادی شعار فرانسه است پس باید از مقاومت ایران برای دستیابی به آزادی وایستادگی در برابر بنیادگرایی دینی که رژیم تهران آن را نمایندگی می‌کند، حمایت کند.

اسکای نیوز افزود:‌ مقاومت ایران امروز از جامعه جهانی می‌خواهد که از پروژه آن برای سرنگونی رژیم ایران و محاکمه مسئولان اعدامهای سال ۶۸حمایت کند

اسکای نیوز:‌ هیأتهای خارجی به‌ویژه هیأتهای فرانسوی و بلژیکی و اروپایی تأکید کردند که اندیشه خانم رجوی بر روی تساوی مرد وزن استوار است

اسکای نیوز در گزارش دیگری از گردهمایی پاریس گفت:رژیم ایران در داخل ایران و در کشورهای دیگر مردم را کشتار می‌کند. این رژیم به کشورهای دیگر تروریسم صادر می‌کند و در امور آنها دخالت می‌کند. با بنیادگرایی و از طریق شبه‌نظامیان فرقه‌گرا تروریسم خود را صادر می‌کند. در نتیجه سازماندهندگان کنفرانس می‌گویند آنها الترناتیو دموکراتیک و جایگزینی کوشا برای برقراری تساوی میان مردان و زنان هستند. هیأتهای خارجی به‌ویژه هیأتهای فرانسوی و بلژیکی و اروپایی تأکید کردند که اندیشه خانم رجوی بر روی تساوی مرد و زن استوار است و آنها در برخوردشان با اپوزیسیون ایران این موضوع را لمس می‌کنند.

اسکای نیوز با پخش مستقیم گردهمایی گزارش داد گردهمایی سالانه اپوزیسیون ایران هم‌اکنون در پاریس در حال برگزاری است.

گردهمایی سالانه اپوزیسیون ایران در پاریس با حضور حقوقدانان و سیاسیون غربی و عربی تحت شعار ایران آزاد در حال برگزاری است. اپوزیسیون ایران همچنین بر آزادی بیان و دموکراسی و حقوق‌بشر در ایران و صلح و ثبات در منطقه تأکید می‌کند.

اپوزیسیون ایران همچنین فراخوانهایی به جامعه جهانی مبنی بر فشار بر رژیم ایران داده که مانع از سیاستهای برهم زننده ثبات در منطقه شوند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here