سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

واشنگتن فری بیکن: دولت و کنگره آمریکا در تلاشند انتقال ۳۰۰میلیون یورو پول نقد ازآلمان به‌ایران تحت حاکمیت آخوندهارا متوقف‌کنند.

0 38

واشنگتن فری بیکن گزارش داد دولت و کنگره آمریکا در تلاش هستند انتقال ۳۰۰میلیون یورو پول نقد از آلمان به ایران را متوقف کنند. این روزنامه با نقل افشاگری نشریه بیلد آلمان نوشت: رژیم ایران از ترس تحریم‌های آمریکا قصد دارد ۳۰۰میلیون یورو پول نقد را از بانک‌های آلمان به ایران منتقل کند و سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا نگرانند که این پول برای تامین مالی تروریسم مصرف شود.

ریچارد گرنل سفیر آمریکا در آلمان به واشنگتن فری بیکن گفت من و دیگر مقام‌های ارشد دولت دونالد ترامپ در ارتباط با دولت آلمان تلاش می‌کنیم تا از انتقال ۳۰۰میلیون یورو پول نقد به ایران جلوگیری کنیم. ما در حال تشویق دولت آلمان در عالی ترین سطوح هستیم تا این انتقال را متوقف کند.

یک مقام وزارت‌خارجه آمریکا به فری بیکن گفت: علی طرزعلی یک مقام ارشد رژیم ایران در بانک مرکزی که حامی فعالیت‌های تروریستی و اتمی بوده است، دست‌اندر کار انتقال این پول است. طرزعلی بر اساس دستور اجرایی ۱۳۲۲۴ در ۱۵ماه مه توسط وزارت خزانه‌داری لیست‌گذاری شده و به تأمین مالی نیروی قدس سپاه پاسداران متهم است.

ریچارد گلدبرگ مشاور ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها نیر به فری بیکن گفت درصورت انتقال این پول، آلمان ممکن است خود را در معرض نقض (قانون) پولشویی قرار دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.