سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

همبستگی بین المللی با گردهمایی بزرگ سالیانه مقاومت ایران در پاریس

0 6

وین ایستر – نماینده پارلمان کانادا، دادستان کل پیشین: 

می‌خواهم به همه افراد از سراسر جهان در گردهمایی ۳۰ ژوئن شما خوشامد بگویم. این یک گردهمایی عالی است که در آن افراد در مورد اصول دموکراتیک و این‌که چطور به‌سمت اصول دموکراتیک در ایران پیش می‌روید صحبت می‌کنند. ما آنجا هستیم تا از خواست شما حمایت کنیم، برای دموکراسی بر اساس صندوق آرا که در آن شما یک دولت آزاد و باز را انتخاب می‌کنیدبنابراین آن چیزی که می‌توانم از اینجا در پارلمان کانادا در اتاوا که پایتختمان در کاناداست بگویم این است که بهترین آرزوها را برای بحث‌هایتان دارم، تبریک به شما که در حمایت از اصول دموکراتیک آزاد و باز آمدید و بهترین آرزوها برای شما در حالی که تلاش می‌کنید در ایران دموکراسی را محقق کنید.

وین ایستر - نماینده پارلمان کانادا، دادستان کل پیشین

نایجل اوانز – نماینده شورای اروپا از انگلستان:

سلام. من نایجل اوانز. نماینده محافظه‌کار پارلمان از انگلستان و هم‌چنین عضو شورای اروپا هستم.

من قطعاً به برنامه ده ماده‌یی که خانم رجوی از سال ۲۰۰۶ ارائه کرده است اعتقاد دارم. مهم این است که این یک باور به دموکراسی است، یک باور به حاکمیت قانون است، یک باور به کثرت‌گرایی است تا هر کسی فرصت آن‌را داشته باشد که خود را برای انتخابات معرفی کند، چه مرد باشید یا زن، صرف‌نظر از این‌که به چه چیزی اعتقاد داشته باشید، می‌توانید خود را برای انتخابات معرفی کنید. این طرح به یک ایران آزاد اعتقاد دارد. به آزادی همه مذاهب اعتقاد دارد. هم‌چنین یک باور به بیانیه جهانی حقوق بشر و کنوانسیون‌ها و میثاق‌های بین‌المللی است. همین‌طور می‌خواهد ایران آزاد فردا، از سلاح اتمی و سلاح‌های کشتار جمعی تهی باشد.

نایجل اوانز – نماینده شورای اروپا از انگلستان

الیزابتا زامپاروتی، عضو کمیسیون منع شکنجه درپارلمان اروپا:

ایران در یک شرایط تاریخی حساس به‌سر می‌برد؛ به این خاطر به‌نظرم شرکت در گردهمایی مقاومت ایران در ۳۰ ژوئن در پاریس از اهمیت ویژه‌یی برخوردار است و از اینجا از همه دعوت می‌کنم که در این برنامه حضور داشته باشند تا در آنجا در کنار کسانی باشیم که برای یک ایران آزاد، مبتنی بر جدایی دین و دولت و احترام به حقوق بشر مبارزه می‌کنند.

الیزابتا زامپاروتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.