همبستگی با گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس پیامهای نمایندگان کنگره امریکا

160

پال گوسار – نماینده کنگره امریکا 

باعث خوشنودی من است که آرزوی یک کنفرانس موفق برای شما بکنم و از همه تلاشهایتان برای اصلاح وضعیت در ایران قدردانی کنم. برنامه شما که به حقوق بشر، حقوق زنان و اقلیتهای مذهبی احترام میگذارد، بیش از حد در ایران مورد نیاز است. تلاشهای سخت و پایداری شما حتما ثمره خواهد داد. تاریخ در طرف شما است، پس همچنان در این مسیر باشید. جهان کارهای شما را مینگرد و از تلاشهای شما قدردانی میکند. از طرف همه در اینجا در ایالات متحده آمریکا از شما تشکر میکنم. 

 استیو کوهن – نماینده کنگره امریکا – به دوستانم در گردهمایی ایران آزاد درود می‌فرستم. بعنوان رئیس مشترک کمیته حقوق بشر و دموکراسی در ایران در کنگره، باعث افتخار من است که به شما درود بفرستم. مدت‌هاست که حامی (تلاش) مردم ایران برای یک ایران آزاد بوده‌ام. من قویاً از یک ایران دموکراتیک، مبتنی بر جدایی دین و دولت و غیر اتمی حمایت میکنم. 

مردم ایران شایسته حکومتی هستند که به حقوق پایه‌یی و آزادی آنها احترام بگذارد اعم از آزادی بیان، انجمن و اجتماع و برابری جنسی و مذهبی. من به محکوم‌کردن نقض حقوق بشر توسط رژیم ایران و حمایت آن از تروریسم ادامه می‌دهم. من حامی مشترک قطعنامه‌یی هستم که رژیم جمهوری اسلامی را بخاطر قتل عام زندانیان سیاسی در ۱۹۸۸ محکوم میکند و خواهان عدالت برای قربانیان آن است. از دوستان ایرانی مقیم آمریکا قدردانی می‌کنم بخاطر حضور و حمایت بی‌نظیرشان از مبارزه برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران. شجاعت شما برای من و همه اعضای کنگره الهام‌بخش است.

منبع: پیام استیو کوهن – نماینده کنگره امریکا درحمایت ازکهکشان –ژوئن ۲۰۱۷

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here