سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

هشدار مجدد وزیرخارجه آمریکا نسبت‌به تروریسم رژیم‌آخوندی دراروپا و واکنش سراسیمه حکومت‌آخوندی

0 18

وزیر خارجه آمریکا:

اروپا نسبت به تروریسم تحت حمایت رژیم ایران در امان نیست

طی ماه جاری میلادی، یک «دیپلمات» رژیم ایران در وین

در ارتباط با توطئه بمب‌گذاری در یک گردهمایی در فرانسه متهم شد

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، طی پیام‌هایی در روز دوم مرداد ۹۷، با یادآوری دستگیری دیپلمات‌تروریست حکومت آخوندی اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس، بار دیگر نسبت به تروریسم رژیم در اروپا هشدار داد.

پمپئو، می‌نویسد: «اروپا نسبت به تروریسم تحت حمایت (رژیم) ایران در امان نیست. طی ماه جاری (میلادی)، یک باصطلاح دیپلمات (رژیم) ایران در وین در ارتباط با توطئه بمب‌گذاری در یک گردهمایی در فرانسه متهم شد».

وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد: «این رژیم هم‌زمان با تلاش برای متقاعد کردن اروپا به باقی‌ماندن در توافق (اتمی)…، حملات تروریستی را در اروپا طراحی می‌کند».

پمپئو افزود: «رژیم ایران آثار خود را بر اروپا، جهان و مردم (ایران) بر جای گذاشته است. زمان آن است که با حقایق این رژیم شرور روبرو بشویم».

مایک پمپئو در سخنرانی روز یکشنبه خود نیز گفته بود: در اوایل همین ماه، یک «دیپلمات» (رژیم) ایران مستقر در وین دستگیر و به تأمین مواد منفجره برای بمب‌گذاری تروریستی برنامه‌ریزی‌شده در یک گردهمایی سیاسی در فرانسه متهم شد. این واقعه همه آن‌چه را که باید درباره این رژیم بدانید، برایتان روشن می‌سازد.

سراسیمگی و واکنش جنون آمیز رژیم

سراسیمگی و واکنش جنون آمیز رژیم آخوندی

حکومت آخوندی که از رسوایی چهره اش به عنوان نخستین حکومت حامی تروریسم درجهان، در ترس و وحشت فرورفته است، در خبرگزاری رسمی خود در رابطه با اظهارات وزیر خارجه امریکا نوشت: پمپئو در صفحه توییتر خود ادعا کرد: در این ماه، یک «دیپلمات» ایرانی در وین به ارتباط با توطئه بمب گذاری در یک گردهمایی در فرانسه متهم شد. در همان زمان که این رژیم می‌کوشد اروپا را به ماندن در توافق (هسته ای) متقاعد کند، برای انجام حملات تروریستی در اروپا توطئه می‌کند.

وزیر امورخارجه آمریکا در توییت دیگری با بیان اینکه رژیم ایران، تاثیر خود را در اروپا، جهان و بر مردم خویش برجا گذاشته است، مدعی شد: «زمان رویارویی با واقعیات مربوط به رژیم بدخواه ایران» فرا رسیده است.

خبرگزاری حکومتی ایرنا افزود: یک دیپلمات ایرانی تیر ماه به اقدام برای بمب گذاری در وین متهم شد. اتریش اعلام کرد که مصونیت دیپلمات ایرانی را که متهم به توطئه علیه( مجاهدین) است، لغو می‌کند.

خبرگزاری ایرنا سپس سوز دل آخوندهای حاکم از دستگیری دیپلمات تروریستش در آلمان را به نمایش گذاشت و با تکرار واکنش ابلهانه سخنگوی پریشان حال وزارت خارجه رژیم نوشت: «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه در این مورد گفت که سناریوی بی پایه و اساس دخالت دیپلمات ایرانی در یکی از کشورهای اروپایی، برای تخریب روابط ایران و اروپا در این مقطع مهم و حساس طراحی و اجرا شده است.

شایان ذکر است که این قبیل واکنش‌ها که ازسوی وزیر خارجه رژیم جواد ظریف یا سخنگوی وزارتخانه اش و یا از سوی تروریست‌های به دام آفتاده همراه با بمب و پاسورت دیپلوماتیک به اشکال مختلف ابراز میشود، بارها از سوی مقامات پلیس و کارشناسان قضایی در کشورهایی که جنایتکاران را دستگیر کرده‌اند، تحت عنوان چرت و پرت و سناریوسازی سینمایی به تمسخر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.