سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

هشتمین روز اتحاد و همبستگی کامیون‌داران زحمتکش میهن در اعتصاب برای احقاق حقوق پایمال شده‌شان

0 27

اعتصاب سراسری رانندگان کامیون و خودروهای سنگین هشتمین روز خود را پشت سر گذاشت. این اعتصاب سراسری طی هشت روز گذشته، در ۲۶۶ شهر از ۳۱ استان کشور ادامه داشت.

این اعتصاب روز سه شنبه در شهرهای تهران؛ کنگاور؛ کرمانشاه؛ شیروان؛ قهدریجان؛ نسیم شهر؛ همدان؛ یزد؛ تبریز؛ مبارکه؛ بندرعباس؛ ساری؛ بستان آباد؛ میاندوآب؛ اردبیل؛ ماهشهر؛ طبس؛ بهبهان؛ ایوانغرب؛ ارومیه؛ خرم‌آباد؛ شهرضا؛ شاهرود؛ ممقان؛ مریوان؛ مشهد؛ الیگودرز؛ شهرکرد؛ بجستان؛ ملایر؛ ساوه؛ گرگان؛ قزوین و داراب ادامه یافت.

روز سه‌شنبه یکی از رانندگان کامیون‌های ایرانی که از مرز مهران از عراق وارد پایانه مرزی مهران می‌شند ضمن تمجید از اعتصاب کامیونداران و ادامه آن تا پیروزی گفت.

روز دوشنبه کامیون‌های اعتصابی در ارومیه – قوشچی در هفتمین روز اعتصاب سراسری در جاده‌های ارومیه رژه رفتند. منطقه قوشچی بیشترین و بالاترین قطب کامیونداری در استان آذربایجان غربی به شمارمی‌رود

کامیون‌های شرکت حمل و نقل تیپاکس در تهران واقع در خیابان قزوین، و کامیونداران در تهران مسیر خاوران در همبستگی با اعتصاب سراسری کامیونداران دست از کار کشیده و از هرگونه بارگیری خودداری کردند.

همچنین جمعی از کامیونداران اعتصابی در مقابل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در تهران تجمع کردند.

در دیزچه اصفهان کامیونداران اعتصابی با مامورین سرکوبگر انتظامی رژیم درگیر شدند و ماموران انتظامی برای متفرق کردن رانندگان اعتصابی تیراندازی هوایی کردند،کامیونداران مقابل آنها مقاومت کردند.

پایانه باربری در نسیم شهر تعطیل شد و کامیونداران آن به اعتصابیون پیوستند. 

کسبه و کارگاه‌های واقع در میدان امیرکبیر شهرستان مبارکه در حمایت از اعتصاب سراسری کامیونداران کشور دست از کار کشیده و مغازه‌ها و کارگاه‌های خودشان را تعطیل کردند.

رانندگان تاکسی در قائمشهر در همبستگی با کامیونداران سراسر کشور دست از کار کشیده و به اعتصاب کنندگان پیوستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.