سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

هراس پاسداران ولایت از خطر قیام و مجاهدین، یک رسانه حکومتی ۹۷: سازمان مجاهدین این‌بار حاضربه‌یراق‌تر ازهمیشه درآشوب‌های خیابانی ورود کرده‌است

0 11

مجاهدین در تاکتیک‌های خود دست به تغییراتی زده‌اند

در اغتشاشات دی ماه

یک بازه زمانی یک تا دو روزه نیاز بود 

تا شعارهای مردم از شعارهای صنفی و اجتماعی 

به شعارهای سیاسی و ساختارشکنانه تبدیل شود 

در تجمعات چند روز گذشته،چند دقیقه بعد از شروع 

جمعیت شروع به دادن شعارهای ضد نظام 

و ساختار شکنانه می‌کردند

رجوی در فراخوانی 

که برای”کانون‌های شورشی“ فرستاده

به آنان وعده داده که این اغتشاشات ادامه خواهد داشت

و نظام توان مقابله با آنان را ندارد!

یک رسانه وابسته به ارگان‌های امنیتی و پاسداران ولایت خامنه‌ای، روز ۱۶مرداد ۹۷ با انتشار تحلیل و هشدار یک مهره باند خامنه ای درباره بالا گرفتن خیزش‌های نوشت: 

واکاوی کارشناسانه تجمعات غیرقانونی اخیر، نشان می‌دهد که مجاهدین در تاکتیک‌های خود دست به تغییراتی زده‌اند. بعنوان مثال، در اغتشاشات دی ماه، یک بازه زمانی یک تا دو روزه نیاز بود تا شعارهای مردم از شعارهای صنفی و اجتماعی به شعارهای سیاسی و ساختارشکنانه تبدیل شود اما در تجمعات غیرقانونی چند روز گذشته، چند دقیقه بعد از شروع تجمع، جمعیت شروع به دادن شعارهای ضد نظام و ساختار شکنانه می‌کردند!

در یک تحول جدید، رجوی برای تقویت روحیه اغتشاشگران، در فراخوانی که اخیراً برای به اصطلاح ”کانون‌های شورشی“ فرستاده است، به آنان وعده داده که این اغتشاشات ادامه خواهد داشت و روز به روز گسترش می‌یابد. وی اغتشاشات را سازمان یافته تر از گذشته قلمداد کرده و مدعی شده است که نظام توان مقابله با آنان را ندارد!

لازم به ذکر است که پیشتر، دولت آمریکا از آشوب‌های دی ماه حمایت کرده بود؛ آشوب‌هایی که مریم رجوی به دخالت در آن اذعان کرده است.

بر اساس اطلاعیه اخیر وزارت کشور، «در یک ماه گذشته ده‌ها دعوت تحت عنوان اعتراض به گرانی و وضعیت معیشتی در فضای مجازی و در سطح وسیع منتشر شد که عمده آنها منشأ خارجی داشته است اما توسط افرادی در داخل و در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

بی جهت نیست که سازمان مجاهدین این بار حاضر به یراق تر از همیشه، در آشوب‌های خیابانی ورود کرده است که نشان دهند متولی این آشوب‌ها و عامل تحریک مردم آنها هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.