سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

هراس سردژخیم قضائیه از خیزشهای ضد حکومتی و غیظ جنون آمیز رژیم علیه مجاهدین

0 42

آخوند صادق لاریجانی سردژخیم قضائیه خامنه ای وحشت زده از بالا گرفتن اعتراضات مردمی و ارتقای آن به خیزشهای ضد حکومتی، باردیگر غیظ و ترس جنون آمیز رژیم آخوندی از مجاهدین را برملاکرد.

وی گفت:‌ «ما نباید مشکلات ساده صنفی کشور رو تبدیل کنیم به یک مشکل امنیتی.

اینجا هم یک تذکر به مردم داریم بدانند دشمن در رصد است در کمین است ما نباید مشکلاتی را که قابل حل است تبدیل کنیم به یک صورت دیگری واقعا این قابل قبول و پسندیده نیست برای یک نظام که مسائل کوچک صنفی را تبدیل بکنند به یک مسله بزرگ امنیتی و این حتما باید اجتناب بشه ازش.

از اون فراتر، باید و نبایدهایی برای جمهوری اسلامی ترسیم کردند که یعنی برگشت به عقب. و دست کشیدن از همه اهداف بلند جمهوری اسلامی که در قانون اساسی این نظام ترسیم شده. و تلاش برای این که وضعیت اقتصادی کشور رو به هم بریزند. امروز دشمن این رو نشانه گرفته و متأسفانه با تخلیات و توهمات گروههای تروریستی در این مسیر بسیار اشتباه افتاده. امروز هیأت حاکمه آمریکا مشاورینش، بدترین و خبیث‌ترین و بدنامترین تروریستهای دنیا هستند. مجاهدین با اقتراب خودشون به مشاوران کاخ سفید داره گراهای اشتباه به اونها میدند. و امیدواری به فروپاشی این نظام داره میدن. و لذا اونها را در این مسیر انداختند. در خبرهای اخیر شنیدید که بر طبق برخی گزارشها رشوه‌های کلان گرفتند از مجاهدین. همین مشاور آقای ترامپ و وکیل اینها. این نکته بسیار مهمیمه. یعنی یک هیأت حاکمه فاسد بر اساس قلدری و زورگویی میخواد تمام توانش رو برای به زانو درآوردن یک ملت به کار بگیره.

خروج یک طرفه از برجام که انجام گرفت در پی اون، وزیر خارجه آمریکا لیست بلندبالایی از بایدها و نبایدها برای جمهوری اسلامی ترتیب داده بود و با کمال وقاحت هر آنچه را که در چهل سال گفته بودند در یک کجا دوباره جمع‌آوری کرده بود».

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.