نگرانی سران رژیم از سرباز کردن دوباره زخم‌ها [قیام]، در جابه‌جای صحبت‌های کارگزاران مختلف نظام آخوندی

10

پارسایی عضو مجلس رژیم از باند روحانی در رویداد۲۴ حکومتی گفت، سران رژیم نگران آن هستند که زخم‌ها دوباره سرباز کند و اعتراضات دی‌ماه تکرار شود. .. اگر اعتراضات بدون پاسخ بمانند، آتش زیر خاکستر خواهد شد که هرلحظه ممکن است که شعله‌ور شود.

وی به سران حکومت آخوندی هشدار داد که گفتن اینکه صدای مردم را شنیده‌ایم «به تنهایی فایده‌ای ندارد» .

وی افزود: تجمع کارگران کیان تایر مقابل وزارت صنعت‌، معدن و تجارت، تجمع همزمان کارگران آذر آب و هپکو در شهر اراک، اعتراض صنفی کارگران نیشکر هفته تپه، اعتراض راننده گان اتوبوس مقابل ساختمان مجلس و ادامه تجمع‌ها در یک‌گوشه و کنار (کشور) نشان می‌دهد مردم دیگر تاب‌وتوان تحمل مشکلات معیشت شان را ندارند.

غلامعلی رجایی از مشاوران شناخته شده رفسنجانی بوده با نگرانی از فوران خشم مردم به خاطر فساد حکومتی در اعتماد آنلاین حکومتی گفت: اکنون وقتی مردم از یک طرف اختلاس‌های میلیاردی را و از طرف دیگر اوضاع معیشتی خود را می‌بینند طبیعی است که معترض شوند… به نظر می‌رسد جلسه سران قوا برای مبارزه با فساد، بیشتر تشریفاتی شده است.

آخوند قدرت‌الله علیخانی، عضو سابق مجلس رژیم نیز در انتخاب حکومتی گفت « کار به جایی رسیده که جنتی هم می گوید من نگرانم. نگرانی از هر سو و از هر سمتی به گوش می رسد… من به آینده چندان خوشبین نیستم….»

وی افزود:‌ اکنون با گذشته خیلی فرق کرده است… من به تازگی در قزوین با بیش از ۴۰۰نفر از مردم ملاقات داشتم، بسیاری از اینها گرسنه بودند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here