نمایش جمعه مشهد: دارند استوانه نظام ولایت فقیه را سست و بی‌روح می‌کنند

99

سخنران قبل از خطبه‌های نمایش جمعه رژیم در مشهد، درباره بحران شقه رژیم و شکست خامنه‌ای در نمایش انتخابات و پیامدهای شعار نه جلاد نه شیاد، برای نظام ولایت فقیه گفت: دارند استوانه نظام ولایت فقیه را سست و بی‌روح می‌کنند.

وی هم‌چنین از تحریم برنامه موشکی رژیم سوز و گداز کرد و با یادآوری حرفهای خمینی درباره جنگ، نیاز حیاتی ولایت فقیه را به جنگ‌افروزی برای بقا مورد تأکید قرار داد.

تلویزیون آستان رضوی (رژیم) ۲۰ مرداد ۹۶ – وی گفت: تمام این فتنه‌ها این است که پایه‌های این نظام مقدس جمهوری اسلامی که استوانه این نظام ولی‌فقیه هست رو سست و بی‌روح کنند چه در داخل و چه در خارج که متأسفانه اذناب خارجی هم در ایران اسلامی دارند آب به آسیاب دشمن می‌ریزند آنانی که در ایران اسلامی اند پایه‌های نظام رو متأسفانه دارند تضعیف می‌کنند آب به آسیاب دشمن می‌ریزند به اونها هم اعلام می‌کنیم، جریان تقویت موشکی ما رو آقای من و شما امام عزیزمون فرمودند که باید تقویت بشه برای کجا؟ سیستم دفاعی ما باید برای کجا تقویت شود؟ این شعار مردم ما در نمازهای جمعه و راهپیمایی‌هاست.

وای اگر خامنه‌ای اذن جهادم دهد

ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد

تریبونهای نمایش جمعه در شهرهای مختلف نیز شاهد بالا گرفتن بحران درونی رژیم بر سر مراسم تحلیف روحانی و فضیحت عکس گرفتن با موگرینی بود. آخوند علم الهدی، امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در مشهد گفت:

بعد بیان با یک زن اروپایی دیپلومات اینها بخوان با او افتخار کنند و با او عکس سلفی بگیرند. این مایه افسوس و حسرت است یا نیست

خب این یعنی ما به کجا داریم میریم؟ و چه مسیری رو انتخاب کردیم ما در عرصه‌های سیاسی و در عرصه‌های اجرایی این کشور و جامعه و انقلاب و نظام‌مون و وضع ما به کجا باید بینجامد؟ یعنی از این بدتر هم واقعاً ممکنه پیش بیاد؟ و ما چشم‌مون بازه و این مراحل و این مناظر رو می‌بینیم؟

در نمایش جمعه مشهد، هم‌چنین مجری برنامه به عوامل رژیم در نماز جمعه که به حرفهای او بی‌توجه بودند، خواست که به جای کار با تلفنهای دستی خود، به حرفهای سخنرانان گوش کنند.

در همین حال، پاسدار غیب پرور سرکرده بسیج سپاه پاسداران رژیم درباره تهدید اینترنت و ارتباطات برای رژیم آخوندی گفت: زمانی که دشمن استراتژی دهکده جهانی را مطرح کرد ما آن راجدی نگرفتیم و متأسفانه می‌بینیم که در مراحلی نیز موفق شده‌اند و سنگرهای ما را فتح کرده‌اند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here