نمایش بن‌بست نظام پوسیده ولایت‌فقیه در تشدید تضاد گرگ‌های حاکم برسر فیلترینگ تلگرام

11
تضاد گرگ_های حاکم برسر فیلترینگ تلگرام

در حالی که سپاه پاسداران و باند خامنه‌ای، آخوند روحانی را به خاطر تعلل در فیلتر کردن تلگرام و خطر قیام مورد حمله قرار می‌دهند، رسانه‌ها و مهره‌های باند روحانی ضمن مقصر قلمداد کردن باند رقیب در فیلترینگ تلگرام، آخوند روحانی را به خاطر تسلیم شدن در قبال فشارهای رقیب سرزنش می‌کند.

در این میان آخوند طه‌محمدی امام جمعه رژیم در همدان گفت:در فضای مجازی در اثر القائات، اغتشاشات به وجود آمده و دفاتر ائمه جمعه را هدف گرفتند و بزرگان را مورد هجمه قرار داده‌اند.دولت وظیفه دارد جلوی اینها را بگیرد.

روزنامه سپاه پاسداران نوشت: شاید توجه به تأکید هفته‌های اخیر دشمنان نظام برای دامن زدن به اغتشاشات در ایران از طریق فضای مجازی در سال جدید، برای مسئولان حجت باشد که در بیان و عمل خود در مورد تهدید فضای مجازی علیه امنیت نظام تجدید نظر اساسی داشته باشند… تجربه وقایع اخیر و ظرفیت فضای مجازی در فراخوان‌ها و تحریک افکار عمومی و هدایت اغتشاشات و در نقطه مقابل اشراف و توان مدیریت دشمن بر آن، ظرفیت تهدیدزایی اینگونه نرم‌افزارها را روزبه‌روز بیشتر می‌کند.

یک روزنامه باند خامنه‌ای نیز می‌نویسد: مشکل کنونی فضای مجازی و ولنگاری مدیریت داخلی آن، دامن (نظام) را گرفته، (و) مانند موریانه در امنیت ما نفوذ کرده و چارچوب‌هایی نامریی را برای پی‌ریزی شاکله مدنظر غرب، برپا کرده است.

از سوی دیگر، سخنگوی باند مغلوب در مجلس رژیم به نام پارسایی گفت: بی‌اعتمادی مردم به پیام‌رسان‌های داخلی طبیعی است و روحانی اجازه ندهد تلگرام فیلتر شود. وی افزود: در بحث تلگرام مردم راه گریز از پیام رسان‌های داخلی را بلد هستند وفیلتر کردن تلگرام پاک کردن صورت مسئله است و هیچ مشکلی را حل نمی‌کند.

یک روزنامه باند روحانی با نیز عنوان «نه» مردم به نظرسنجی تلگرامی علم الهدی! با اشاره به این که نظرسنجی کانال تلگرامی آخوند علم الهدی نشان می‌دهد که ۹۱ درصد در صورت بستن تلگرام از فیلترشکن استفاده خواهند کرد، نوشت: جایگزینی اجباری پیام‌رسان‌های داخلی به جای تلگرام، به هیچ‌وجه جواب نمی‌دهد.

برخی هم پشت شبکه‌های اجتماعی پنهان شده و می‌خواهند بگویند اگر حرکت و اعتراضی رخ داده، درست و به‌حق نبوده و این شبکه‌ها بوده‌اند که مردم را تحریک کرده‌اند!

یک رسانه باند مغلوب رژیم نوشت: برخی مسئولین در ابتدای سال ۹۷، بدون توجه به خواست اکثریت جامعه، طرح تحدید فضای مجازی و اضمحلال دائم ابزار تلگرام را در دستور کار قرار دادند و عزم جدی خود را به منظور محدودیت در فضای مجازی، خلاف اندیشه اکثریت به رخ کشیدند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here