نمایش انتخابات آیین تقسیم قدرت میان باندهای حاكم است و از نظر مردم به طور مطلق مردود است

208
shora.-min

رژيم بحران زده آخوندی از اين انتخابات ضعيف تر و شكننده تر بيرون می‌آید

در آستانه انتخابات قلابي رژیم آخوندی، خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت، با اشاره به‌آماده‌باش فوق‌العاده نيروهای سركوبگر برای جلوگیری از انفجار اعتراض‌ها و قیام‌های مردمی، خطاب به‌ ولی فقیه و رئیس جمهور ارتجاع و سایر همدستان آن‌ها گفت‌:‌ اگر مدعی هستید که شعبده روز ۲۹ اردیبهشت یک انتخابات است،‌ از اختصاص دادن نیم میلیون پاسدار و مأمور انتظامی و صدها هزار مزدور لباس شخصی و ارگان‌های سركوبگر رنگ و وارنگ دست بردارید و اجازه بدهید مردم ایران با حضور در خیابان‌ها آزادانه رأی و تمایل واقعی خود را ابراز کنند تا معلوم شود چه چیزی از ولایت فقیه باقی می‌ماند.

وی افزود:‌ اعتراف کاندیداهای دست‌چین شده که رژیم حاکم یک رژیم ۴ درصدی است، هم ماهیت این به‌اصطلاح انتخابات و هم علت اصلی بحران زدگی رژیم را که نارضایتی انفجاری جامعه است، برملا می‌کند. اگر رژیم حاکم سراپا در خطر نبود، خامنه‌ای ناچار نمی‌شد یکی از سفاکترین و منفورترین جانیان تحت فرمان خود یعنی رئیسی جلاد را به‌ صحنه این نمایش بیاورد.

با این حال درست در شرایطی که انزجار عمومی از خامنه‌ای به‌خصوص به‌دلیل حمایت تمام عیار او از رئیسی عضو هيأت مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ بالا گرفته بود، روحانی در سخنرانی به اصطلاح انتخاباتي خود در تبريز در روز ۲۵ ارديبخشت با صدای بلند تأکید کرد حاضر است ده‌ها بار ‌دست ولی فقیه ارتجاع را ببوسد. از این پیش‌تر او از سر فرصت‌طلبی گفته بود که ۳۸ سال است رژیم حاکم جز اعدام کاری نکرده است. با این حال هرگز حاضر نشد به‌ بزرگ‌ترین و فاجعه‌بارترین پرونده این اعدام‌ها یعنی قتل عام مجاهدین نزدیک شود. همچنان که درباره اعدام جمعی ۵۲ مجاهد خلق در اشرف در دهم شهریور ۹۲ یا موشک‌باران لیبرتی با ۲۴ شهید در ۷ آبان ۹۴ به طور کامل سکوت کرد. در حالی که تمام این کشتارها در زمانی صورت گرفته که او رئیس جمهور بوده و رياست شورای عالی امنیت یعنی نهاد تصمیم‌گیرنده این جنایت‌ها را بر عهده داشته است.

رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران تأکید کرد که نمایش انتخابات پیش رو، مانند گذشته،‌ آیین تقسیم قدرت میان باندهای تشکیل دهنده استبداد دینی است و کمترین مشروعیتی ندارد و نتیجه آن هرچه باشد از نظر مردم و مقاومت ایران باطل و مردود است و در هر صورت رژيم بحران زده آخوندی از اين انتخابات ضعيف تر و شكننده تر بيرون می‌آید.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ (۱۶ مه ۱۳۹۶)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here