سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

نامه افشاگرانه خانم کبری میرباقری به آقای دکتر آلخو ویدال کوآدراس، نایب‌رییس پارلمان اروپا

0 7

 

آقای دکتر آلخو ویدال کوآدراس، نایب‌رییس پارلمان اروپا
دوست بزرگ مقاومت ایران

من کبری میرباقری به همراه خواهرم اکرم و برادرم علیرضا در لیبرتی هستم. این نامه را برای شما که از نزدیک ما را دراشرف دیده‌اید می‌نویسم تاسوء استفاده‌های رذیلانه و جنایتکارانه این رژیم از خانواده‌های مجاهدین علیه ساکنان اشرف به عمل می‌آورد را با شما در میان بگذارم. این یک نمونه از هزاران نمونه است که متاسفانه جامعه جهانی و مراجع حقوق بشری به آن توجهی ندارند.

در سال۱۳۶۰ در حالی که دانش آموز ۱۵ساله‌ای بودم به همراه اسماعیل برادر بزرگترم دانشجوی ۲۳ ساله به جرم هواداری از مجاهدین دستگیر و تحت شکنجه‌های جسمی و روانی قرار گرفتم. برادرم را در مقابل چشمان من شکنجه می‌کردند تا ما را درهم بشکنند. او در سال ۱۳۶۷ در قتل عام وحشیانه زندانیان سیاسی به همراه ۳۰هزار زندانی دیگر، حلق آویز شد و به شهادت رسید و جان خود را فدای آزادی و رهایی خلق و آرمان والای مجاهدین نمود.

در مورد من که تا ۱۳۶۵ در زندان بودم از هیچ شکنجه فیزیکی و روانی و تجاوز وتعرض مانند دیگر زنان هم بندم فروگذار نکردند. درصدی از شنوایی یک گوشم را در اثر شکنجه از دست دادم و از عوارض آن تاکنون رنج می‌برم و روی پایم عمل جراحی صورت گرفت که ضایعات آن هنوز باقی است.

بعد از آزادی از زندان، در سال ۱۳۶۶ به‌همراه خواهر و برادرم به مجاهدین درعراق پیوستم. پس از آن مادر ۵۰ سال‌ام را به گروگان گرفتند و یکسال در اوین زیر فشارهای شدید روحی و جسمی قرار دادند.

رژیم جنایتکار آخوندی دراین سالیان با رذالت تمام از خانواده‌ام سوء استفاده کرده تا از طریق عواطف خانوادگی، عزم و اراده ما را درهم بشکند. البته دشمن ابله و زبون، نمیداند که عزم و اراده مجاهد خلق را نمی‌تواند با بکارگیری عواطف خانوادگی و این اقدامات وحشیانه و شنیع در هم بشکند. و حالا بعد از اینکه از شکنجه برادرم در مقابل چشمان من و بازداشت مادرم و اذیت وآزار پدر و مادرم نتیجه‌ای نگرفتند، به یک روش رذیلانه‌تری متوسل شده و زهرا میرباقری را علیه ما به کار گرفته‌اند.

زهرا که هم‌ زمان با من و خواهر و برادرم به اشرف آمده بود، دو سال قبل خود را زبونانه به نیروهای عراقی تسلیم کرد. تسلیم به دشمن پایان کار نبود و به همدستی با رژیم آخوندی و نیروهای عراقی پرداخت. در نظام کثیف آخوندی یک زنِ همکار یک فرصت برای لجن پراکنی علیه مناسبات پاک مجاهدین است. او پس از ترک اشرف به ایران برده شد و پس از اطمینان کامل اطلاعات آخوندی از همکاری او و گرفتن توجیهات و دستورات ضروری به عراق بازگشت تا به توجیه سرکوب و کشتار ساکنان اشرف بویژه زنان مجاهد بپردازد.

از جمله در ۹تیرماه۱۳۹۱، چندماه بعد از حمله وحشیانه ۱۹فروردین ۱۳۹۱، او به همراه سه مامور دیگر اطلاعات، در یک شوی تبلیغاتی در وزارت دفاع عراق شرکت کرد تا این جنایت ضدبشری را توجیه کرده و دستان خون‌آلود مالکی و مزدوران رژیم را بشوید. صحنه‌گردان این نمایش مسخره، رسما محمد العسگری سخنگوی وزارت دفاع عراق و از دست‌اندرکاران جنایت ۱۹فروردین بود.

شوی تبلیغاتی وزارت دفاع عراق برای توجیه

نامبرده و چند مامور مشابه او، در هتل مهاجر بغداد که تحت کنترل سفارت رژیم آخوندی در عراق است، مستقر شدند. آنها تحت نظر ناصری از ماموران نیروی تروریستی قدس در سفارت رژیم، قرار گرفتند.

این مأمور پس از انجام وظایفش در عراق، توسط رژیم بصورت غیرقانونی به اروپا منتقل شد تا تحت عنوان مخالف رژیم پناهندگی بگیرد. وی که در اروپا با عوامل اطلاعات مانند خدابنده وسبحانی کار میکند، به دروغ‌های مشمئزکننده علیه زنان مجاهدین می پردازد. او تلاش میکند جنایتهای کثیف رژیم و مزدورانش که در زندانهای ایران، از جمله اوین، کهریزک، گوهر دشت و… نه تنها در مورد زنان که حتی بر روی مردان زندانی اعمال می‌کنند را به مجاهدین نسبت دهد. آن هم در شرایطی که رسوایی شکنجه و تجاوز در زندانهای این رژیم، عالم را فراگرفته است و این فرافکنی کثیف فقط برای دربردن این جنایتکاران است.

12شوی تبلیغاتی وزارت دفاع عراق برای توجیه

در حالی که خون بسیاری از شهدای پاکباز خلق، از جمله ستار بهشتی که بتازگی زیر شکنجه جان باخت، رژیم آخوندی را بی‌آبرو کرده است، تلاش میکند دستان کثیف و خون‌آلود خود را به‌وسیله نفراتی مانند زهرا میرباقری شسته و جنگ روانی علیه مجاهدین را شدت بخشد.

بعنوان یک زن مجاهد خلق، باید بگویم لجن پراکنی‌های این عوامل خود فروخته صرفا عزم ما را برای سرنگونی این رژیم ددمنش جزم‌تر میکند تا آزادی و رهایی را برای مردم‌مان به ارمغان ببریم. همه عشق و عواطف ما نثار خانواده‌های مقاوم و مادران و پدران شهیدان و خواهران و برادران عزیزی است که در زندان و خیابان مورد هتک حرمت و شکنجه قرار می‌گیرند ولی آرمان آزادی و نفرت از این رژیم را هرگز از یاد نبرده‌اند.

از شما بعنوان یک دوست بزرگ مقاومت، درخواست افشای هرچه بیشتر این اقدامات رذیلانه که از سوی وزارت اطلاعات ایران طراحی و هدایت میشود را دارم. همچنین از شما می‌خواهم اجازه ندهید دمکراسی و حق پناهندگی در اروپا، مورد سوء استفاده مزدوران فاشیسم دینی حاکم بر ایران قرار گیرد. دادن حق پناهندگی به این مزدوران از سوی کشورهای غربی، فقط لکه‌دار کردن حرمت پناهنده سیاسی است.

برای شما در آستانه میلاد مسیح پیامبر صلح و عدالت و سال نوی میلادی، آرزوی موفقیت و سلامتی هر چه بیشتر دارم.

کبری میرباقری

۳ دیماه ۹۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.