سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

نامه اعتراضی ۲۰ شخصیت آمریکایی به نخست وزیر آلبانی در باره بسیج شیطان سازی و کارزار کثیف رژیم آخوندی علیه مجاهدین در آلبانی

0 29

عالیجناب ادی راما

نخست وزیر جمهوری آلبانی

۲۴ مارس ۲۰۱۷

بار دیگر تشکر عمیق خود را از رهبری که کشور شما در پذیرش پناهندگان ایرانی از عراق، ابراز می‌کنیم….

تمامی بیش از ۲۰۰۰ نفری که در حال حاضر در آلبانی زندگی می‌کنند طبق قانون رفتار کرده و از میهمانوازی و حسن نیت شهروندان آلبانی قدردانی می‌کنند. این نه تنها یک گواهی در مورد آن‌ها، بلکه موید ارزیابی دراز مدت ما و همینطور اعتماد شما به آن‌ها از آغاز پروسه انتقال است .

بسیاری از ما در طی سه سال گذشته قادر بوده‌ایم که از آن‌ها در محل جدیدشان در آلبانی بازدید کنیم. ما از مشاهده پیشرفتی که آن‌ها در این زمینه داشته‌اند، بسیار خشنود هستیم.

متاسفانه همه از پیشرفت آن‌ها خوشنود نیستند. این عطف به تلاش‌های فزاینده رژیم ایران برای ایجاد اخلال در استقرار بی تنش این پناهندگان در آلبانی است.

سابقه سفیر جدید تهران در آلبانی که یک افسر سابق اطلاعاتی است، بسیار نگران کننده می‌باشد. بنا بر گزارش مطبوعات آلبانی، «مطبوعات ایرانی یک جنگ اینترنتی علیه یک گروه اپوزیسیون- که برخی از اعضای آن در آلبانی در تبعید زنگی می‌کنند- براه انداخته‌اند. این شامل راه اندازی وب سایت‌های جدید در آلبانی برای تأثیر گذاری بر افکار مردم بومی می‌باشد.»

بعنوان بخشی از این تلاش، یک ارگان وابسته به وزارت اطلاعات و امنیت ایران بنام هابیلیان، یک سایت به زبان آلبانی برای ترویج اطلاعات دروغ علیه این جنبش راه اندازی کرده است. بنا بر نوشته بالکان اینسایت «هابیلیان بطور عیان این واقعیت که اعضای مجاهدین خلق، که اکنون در آلبانی زندگی می‌کنند را هدف قرار می‌دهد را ابراز می‌دارد.»

افسران سابق ارتش آمریکا که در کمپ اشرف خدمت کرده‌اند و جزء امضاء کنندگان این نامه می‌باشند، به ما خاطر نشان کرده‌اند که رژیم ایران همین استراتژی فریبکارانه را علیه مجاهدین آن زمان که در عراق بودند بکار می‌برد.

همانگونه که میدانید، دولت جدید آمریکا در مورد حمایت رژیم ایران از تروریسم بین المللی و سیاست‌های مهاجم و بی ثبات کننده آن در خاورمیانه، بسیار حساس می‌باشد.

ما میدانیم که یک نگرانی جدی در مورد حضور و فعالیت‌های خبیث رژیم ایران در منطقه بالکان که در حال افزایش می‌باشد وجود دارد.

ما با نگرانی دولت خود سهیم هستیم.

ما متقابلاً به تشویق دولت خود و جامعه جهانی برای ممانعت از سوء استفاده دولت ایران از حضور دیپلماتیک خود در سایر کشورها بمنظور پیشبردن اهداف شوم خود ادامه می‌دهیم.

با احترام :

کنت بلکول

لینکلن بلومفیلد

لیندا چاوز

جیمز کانوی

لوئیس فری

رودی جولیانی

پورتر گاس

جیمز جونز

رابرت جوزف

پاتریک کندی

وسلی مارتین

گری مورش

مایکل موکیزی

میچل ریس

اد رندل

بیل ریچاردسون

تام ریج

جان سونو

یوجین سولیوان

رابرت توریسلی

 fil 1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.