سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

نادر نادری از مأموران شبکه اطلاعاتی رژیم در اروپا

0 31

نادر نادری در مرداد ماه سال ۸۳ در تیف به شبکه وزارت اطلاعات وصل شد و در ارتباط با مزدوران بهزاد علیشاهی و جواد فیروزمند، یکی از هسته‌های اولیه وزارت بدنام را به همراه محمد رزاقی، محمد کرمی، مجید روحی و حسن پیرانسر در آنجا تشکیل داد.

وزارت اطلاعات برای تسهیل ارتباطات آنها یک دستگاه تلفن موبایل دراختیارشان گذاشته و آنها از این طریق، اخبار و اطلاعات تیف را روزانه به اطلاعات گزارش میکردند.

وی حتی در تیف هم مورد تنفر خیلی ها بود و وی را«نادر پاسدار» یا«نادر اطلاعاتی» می گفتند.

نادر نادری در تیف، از طریق مزدور جواد فیروزمند به حاجی(در سفارت رژیم) پیغام داد، در صورتی که به من کمک کنید تا به خارج بروم قول همکاری می دهم و علیه مجاهدین فعالیت خواهم کرد.

پس از تعطیلی تیف، گشتاپوی آخوندی، مأموران خود را در مقری در شهر اربیل عراق، جنب کنسولگری رژیم اسکان داد تا آنها را متشکل نماید. این محل پاتوق عوامل رژیم برای جذب سایر نفرات تیف بود.

نادری به همراه برخی دیگر از مزدوران از جمله محمد کرمی، محمد رزاقی(محمد رذل)، مجید روحی و… صحنه گردان پاتوق وزارت شدند.

توجیه، به روز کردن و فرستادن نفرات جدیدالاستخدام به ایران یا کشورهای اروپایی توسط مأموران وزارت اطلاعات از جمله امامی واسماعیلی انجام می شد.

نادر نادری، محمد رذل و… نفرات را تشویق به همکاری با رژیم کرده و از آنها میخواستند تا با مراجعه به سفارتخانه و کنسولگریهای رژیم در کردستان عراق یا بغداد از کمک های رژیم و عواملش برخوردار شوند.

در اوایل فروردین۸۷ وزارت اطلاعات نادر پاسدار، محمد کرمی، محمد رزاقی و مجید روحی را بطور مخفیانه و با یک ماشین مشکی وابسته به خانه فرهنگ رژیم در اربیل، به تهران برد.

آنها پس از آموزشها و توجیهات ضروری با هزینه و امکانات گشتاپوی آخوندی، برای اجرای مأموریتهای جدید علیه مجاهدین و مقاومت ایران و پناهندگان سیاسی به فرانسه اعزام شدند.

نادر نادری از آن پس تا کنون یکی از لمپن پاسدارهای صحنه گردان نمایشات و پروژههای مختلف وزارت علیه مجاهدین درفرانسه و به خصوص در استان والدواز می باشد.

وی هم چنین یکی از عناصر دستگاه جاسوسی و جمع آوری اطلاعات در پوشش فعالیتهای فرهنگی برای مافیای اطلاعات فاشیسم مذهبی است.

از دیگر مأموریتهای نادر پاسدار، نامه نگاری به مالکی برای توجیه و مشروع کردن جنایت علیه اشرفیها، مراجعه به نمایندگیهای ارگانهای بین المللی، اراجیف نویسی در سایتهای وزارت، شرکت در جلسات مزدوران، مصاحبه با سربی و … می باشد.

نادر نادری در جمع مزدوران هم پالگی خود

مسعود خدابنده– کریم حقی- حامد صرافپور– محمد بازیارپور

برخی از اقدامات مذبوحانه

در آستانه گردهمایی پرشکوه و عظیم مقاومت برای تغییر رژیم آخوندی که در ۶تیرامسال(سال۱۳۹۳) در سالن عظیم ویلپنت پاریس، گشتاپوی آخوندی چند مأمور و پادوی خود در کل اروپا به پاریس روانه کرد تا چند نمایش خیابانی، و خانگی برگزار کنند.

علاوه بر نادر پاسدار، مأمورین و سیاهی لشکرهای وزارت هم چون حمیرا محمدنژاد، زهرا معینی، رابعه شاهرخی، محمد کرمی، سبحانی “چاقوکش فیاپ”، محمد رذل، قربانعلی حسین نژاد، بتول سلطانی، بتول ابراهیمی، علی جهانی، مهدی سجودی، ادوارد ترمادو، مهدی نیکبخت و … در این نمایش شرکت داشتند.

رژیم جست و خیزهای مزدورانش را درشبکه های تلویزیونی خود منعکس کرد، از جمله تلویزیون جام جم، شبکه خبر، کانال یک و….

بدنبال آن سایتهای زنجیرهیی وزارت از جمله اینترلینک، نجات، موسسه راهبردی دیدهبان ِرژیم … ولگردی خیابانی این اراذل و اوباش را درج کردند.

از آنجا که آخوندها شکست سختی در ممانعت از برگزاری گردهمایی عظیم مقاومت را متحمل شده بودند، روز قبل از اجتماع بزرگ مقاومت(۵تیر۹۳)، جام جم رژیم گفت:

«جداشدگان از [مجاهدین] در میدان سن میشل پاریس تجمع کردند تا از این طریق … از مسئولان اروپا به‌ویژه فرانسه بخواهند تا سرکردگان این گروهک را از شهر اورسوراز در ۴۰کیلومتری شمال غرب پاریس اخراج کنند».

تشبثات مایوسانه گشتاپوی ملایان علیه ویلپنت پاریس – خرداد۹۱

آخوندها که از فعالیتهای سیاسی و بین المللی مقاومت و همبستگی ملی ایرانیان در گردهماییهای سالانه مقاومت به خود میلرزند مذبوحانه تلاش میکنند با اعزام مأموران و شکنجه گران اطلاعات آخوندی به پاریس، و با به کار گرفتن مهره های مستعمل و مزدوران پیشانی سیاه خود و گردآوردن آنها در فرانسه بر ابعاد شکست های فضاحت بار در مقابله با مقاومت ایران سرپوش بگذارند.

در همین راستا در آستانه گردهمایی بزرگ ۳ تیر۹۱ ایرانیان در ویلپنت پاریس، اطلاعات آخوندی از چند ماه پیش در صدد برآمد دست به تدابیر و اقداماتی بزند که تأثیرات آنرا به خیال خودش کم کند.

به همین منظور وزارت اطلاعات تعدادی از مستخدمین خود از جمله نادر نادری، محمد حسین سبحانی، مهدی خوشحال، ادهم طیبی، علی اکبر راستگو، همایون کهزادی، محمود سپاهی، غفور فتاحیان، سعید ناصری، علیرضا نصرالهی، حامد صراف پور، حسن پیرانسر، جعفر ابراهیمی، محمد رزاقی و محمد کرمی را با مبالغ قابل توجهی کوک کرد تا در خیابانهای پاریس دم بجنبانند.

یک جفت لمپن در تظاهرات خیابانی!

نامه نگاری و مراجعه به ارگانهای بین المللی

یکی از وظایف مشخص شده مأموران وزارت اطلاعات در خارج کشور مراجعه و نامه نگاری به ارگانهای بین المللی به منظور شیطانسازی از مجاهدین و مقاومت ایران، مشروع کردن جنایت دولت نوری مالکی و زمینه‌سازی برای کشتار بیشتر مجاهدان اشرفی بود.

در همین رابطه پاسدار نادر نادری به همراه همتیمی های اطلاعاتی خود از جمله حمید سیاه منصوری، حسن پیرانسر و منصور نظری … در ولگردیهای خود در پاریس با مراجعه به این ارگانها به دروغپردازی می پرداختند.

از دیگر مأموریتهای رذیلانه شبکه گشتاپوی آخوندی جعل کردن سند و شاهدسازی برای زمینه سازی، مشروع کردن در کشتار و قتل عام اشرفیها میباشد. مراجعه به سفارت عراق در پاریس و ارسال نامه به پسرخوانده ولی فقیه ارتجاع در عراق در همین راستا است.:

«آقای نوری المالکی نخست وزیر محترم عراق

با تقدیم احترام … خوشبختانه امروز از طریق رسانه های خبری مطلع شدیم که هیئتی از دولت محترم عراق به ریاست آقای موفق الربیعی به پادگان اشرف در عراق مراجعه نموده ورسمأ خواهان بسته شدن اسارتگاه اشرف شدند ما از این اقدام قانونی و بشر دوستانه قدردانی و حمایت نموده و امیدواریم که این نوع اقدامات قانونی ادامه بابند…ما جداشدگان این فرقه نیز از شخص شما و هیئت محترم عراقی سپاس گزاریم. با کمال احترام امضاء کنندگان ذیل:

۱- محمد رزاقی ۲- حسن پیرانسر ۳- حمید سیاه منصوری ۴- محمد بازیار پور ۵- نادر نادری ۶- منصور نظری ۷- حامد صرافپور-۹دی۱۳۸۷

قسمتی افشاگریهای علی پاک

در رابطه با فعالیتها و ارتباطات عوامل اطلاعات در اروپا، علی پاک، که خود نیز مدتی را بین خائنین بوده ولی بعد از اطلاع از رابطه های آنها با رژیم و مأموریت های آنها علیه مجاهدین و مقاومت ایران، تصمیم به جدایی از آنها گرفته و اقدام به افشاگری نمود، در بخشی از یک گزارش روشنگر به دبیرکل عفو بین الملل در۲۶فروردین۸۸ نوشته است: لینک به افشاگری علی پاک

۱٫ فعالیت های وزارت اطلاعات و عوامل وابسته به آن درتیف: از بدو ورود به تیف نقش رژیم و افراد وابسته به آن برایم کاملا محسوس و مشخص بود. افرادی که در تیف به خدمت رژیم در آمده بودند، خطوط وزارت اطلاعات را از طریق ملاقات حضوری و یا تماس تلفنی دریافت کرده و به اجرا می گذاشتند. کسانی مانند نادر نادری، محمد رزاقی، محمد کرمی، مجید روحی، جمشید چارلنگ، حسن پیرانسر، حامد صرافپور، حمید سیاه منصوری و … شبکه اصلی وزارت اطلاعات در تیف را تشکیل میدادند.…

۵٫ شبکه وزارت اطلاعات درکشورهایاروپائی: با ارتباطات نزدیکی که با علی قشقاوی داشتم بتدریج متوجه شدم تشکیلاتی از «جداشده ها» در کشورهای مختلف بخصوص فرانسه، آلمان، هلند وجود دارد که کار اصلی آنها ضدیت با مجاهدین و شورای ملی مقاومت است. در هر کشور یک یا چند سرشبکه وجود دارد که به علی، نفر وزارت اطلاعات در سفارت رژیم در فرانسه وصل هستند.

علی قشقاوی برای اخذ دستورات وزارت اطلاعات چندین بار به صورت غیرقانونی از طریق کشور ترکیه به ایران تردد داشته است. بنا به اعتراف خودش آخرین بار سال گذشته از طریق کشور ترکیه به ایران رفته سپس بازگشته است. قشقاوی درآخرین سفرش ترتیب اعزام تعدادی از تیفیهایی که به ایران رفته بودند نظیر نادر نادری و محمد رزاقی و محمد کرمی را به کشور فرانسه داده است. …

۷٫ شبکه وزارتاطلاعات درفرانسه:

مسؤلیت عناصر وابسته به رژیم در فرانسه برعهده کریم حقی(مقیم هلند) و جواد فیروزمند(مقیم فرانسه) است که هر دو آنها به همان مأمور وزارت اطلاعات رژیم در فرانسه به نام علی وصل هستند و علی خطوطی را که باید به پیش ببرند به آنها ابلاغ کرده و هزینه های ماهیانه آنها را می پردازد.…

نفراتی که به کریم حقی وصل هستند عبارتند از: عباس صادقی نژاد، حسن پیرانسر، حمیدسیاه منصوری، نادر نادری، محمد رزاقی، منصور نظری، حامد صرافپور، محمد بازیارپور و محمد کرمی که در یک انجمن پوششی وزارت اطلاعات به نام ”ایران باستان – راه درخشان” فعالیت میکنند.…

سرنوشت عبرت انگیز

با یک بازنگری به سرنوشت خوار و ذلیلانه این مأموران وزارت بدنام اطلاعات، می توان سرنوشت مابقی مزدوران را نیز حدس زد.

هماینک بهزاد علیشاهی بیش از ۶ ماه است که توسط سازمان اطلاعات و امنیت هلند دستگیر گردیده و کماکان در زندان به سر می برد.

سرنوشت مزدور حمید سیاه منصوری بسیار رقت انگیزتر است. چرا که نامبرده پس از افشاگریهای مقاومت ایران و در پایان مأموریت برون مرزی، از سوی وزارت اطلاعات به مرکز (تهران) فراخوانده شد و در مرکز خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم) رونمایی گردید.

مزدور حامد صرافپور را رژیم بعد از پایان دوره مصرفش در اروپا، از پاریس به نزد خودش فراخواند و هم اینک در دوره گردیهای وزارت و انجمن نجاست به لجن پراکنی و دفاع فعال از رژیم و مزدورانش مشغول است.

حامد صرافپور در نمایشگاه رژیم در تهران- سال۹۳

بدین ترتیب مٌهر تأییدی صدباره در صحت و حقانیت و خدشه ناپذیری افشاگریهای مقاومت ایران در خصوص شبکه مافیایی گشتاپوی آخوندی و مأموران ریز و درشت آن شد.

آیا سرنوشت و مقصد بعدی نادر نادری و سایر جاسوسان و مأموران گشتاپوی آخوندی از هماکنون روشن و مشخص نیست؟!

انگیزه و هدف فعالیتهای جاسوسی مأموران وزارت اطلاعات و اقدامات تروریستی آخوندها به هیچوجه برای پلیس امنیتی کشورهای اروپایی جدید و پنهان نیست.

همچنانکه ،مأموریتهای جاسوسی و گردآوری اطلاعات با پوشهای مختلف، و حمله و هجوم علیه پناهندگان سیاسی و مخالفین رژیم نیز، سرپل اقدامات تروریستی برای گشتاپوی آخوندها محسوب میشود.

مقاومت ایران با یادآوری مصوبه آوریل ۱۹۹۷شورای وزیران اتحادیه اروپا که ورود و حضور عوامل اطلاعات رژیم ایران را در کشورهای اروپایی ممنوع میکند، خواستار دستگیری و محاکمه و اخراج مزدوران اطلاعات آخوندها در کشورهای عضو اتحادیه اروپاست.

مأموران گشتاپوی آخوندها نه تنها علیه اپوزیسیون رژیم و علیه پناهندگان و پناهجویان ایرانی، بلکه علیه امنیت و آرامش کشورهای اروپایی عمل میکنند و فاشیسم دینی در شرایط نیاز آنها را مورداستفاده تروریستی قرار میدهد.

ایران-افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.