مهره سیاسی و رسانه‌ای خامنه‌ای و عضو سابق هیات مذاکره اتمی رژیم: مسئله اصلی در ناآرامی‌های تهران دراویش نیستند، این یک آدرس غلط است! مسئله اراده واضح مجاهدین است برای حرکت به سمت پروژه تخریب (نظام)

22
مهره سیاسی و رسانه_ای خامنه_ای

روز چهارشنبه دوم اسفند از طرف دراویش گنابادی اعلام شد که تعدادی از دراویش در بیمارستان لبافی نژاد تهران به دلیل شدت جراحات جان باختند. 

از سوی دیگر رحمانی فضلی وزیر کشور آخوند روحانی گفت خشونتها را نباید به گردن این جریان اجتماعی انداخت که رژیم با آنها مسئله‌ای ندارد.

رحمانی فضلی گفت:

«رسانه‌های خارجی بخصوص و برخی از کانالهای فضای مجازی و سایتها این موضوع رو بگونه ای مطرح کردند که منتسب بشه به جریان دراویش در کشور ما جریان دراویش رو در کشور جریان عاقلانه منطقی و معتدل میدونیم و در این خصوص هم بهیچوجه این رو منتسب نمی‌کنیم»

رسانه حکومتی باشگاه خبرنگاران وابسته به سپاه پاسداران ارتجاع روز اول اسفند ۹۶ تحت عنوان «بیراهه نرویم، مسئله اصلی در ناآرامی‌های دیشب تهران دراویش نیستند»‌، نوشت : مهدی محمدی تحلیلگر سیاسی در یادداشتی به بررسی موضوع دراویش و ناآرامی‌هایی که شب گذشته در تهران ایجاد شد,‌ پرداخته است. مسئله اصلی در ناآرامی‌های دیشب تهران دراویش نیستند. این یک آدرس غلط است. اساساً دراویش هرگز در ایران یک “مسئله” نبوده‌اند. مسئله از یک سو اراده واضح و رصد شده ضد انقلاب بویژه [مجاهدین] است برای “ایجاد خشونت پی در پی و مزمن” در کشور و حرکت به سمت پروژه “تخریب [نظام]”؛ و از سوی دیگر, پروژه یک جریان سیاسی کاملاً شناخته شده در کشور که خشونت را فرصتی برای باج خواهی از کشور و مردم می‌داند….

نهادی که در کشور مسئول و متولی پرونده [مجاهدین] است باید رویه فعلی خود را به طور اساسی تغییر بدهد. با سیاسیونی هم که تا خشونتی آغاز می‌شود جانب خشونت طلبان را می‌گیرند و اساساً خشونت را برای خود “فرصت چانه زنی” می‌دانند باید با قاطعیت تعیین تکلیف کرد. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here