سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مهران کریمدادی، گماشته وزارت اطلاعات آخوندی در استان خراسان

0 25

مهران کریمدادی یک گماشته دوره گرد اطلاعات آخوندی است که اگرچه در استان خراسان است ولی برای اجرای مأموریت به استانهای اصفهان، آذربایجان غربی و … فرستاده می شود.

شعبه پوششی اطلاعات آخوندی موسوم به «کانون هابیلیان» مجری خط ولی فقیه ارتجاع علیه ساکنان اشرف(محل استقرار نیروهای مجاهدین در عراق) می باشد و به این منظور با دعوت مستمر برخی عوامل خودش تحت عنوان شخصیت یا شیوخ عراقی و هنرمند، با صرف هزینه های فراوان از جیب مردم محروم و زیر خط فقر ایران، به بهانه تورهای سیاحتی و زیارتی یا پزشکی؛ خواستار اقدامات تروریستی علیه مجاهدین و یا اخراج آنها از عراق می‌شود. وزارت اطلاعات برای پیشبرد این خط تعدادی از شعبده بازان خود را کوک می کند تا در این نمایشات به دروغپردازی علیه اشرف در باره اتهام کردکشی و سرکوب شیعیان در عراق و یا نقض حقوق بشر در مجاهدین و اشرف بپردازند.

مهران کریمدادی یکی از این شعبده بازان کوکی وزارت اطلاعات است. مهران کریمدادی همچنین درست در بحبوحه حمله جنایتکارانه واشغال نظامی بیمارستان اشرف در تاریخ ۵ دیماه ۸۹ که منجر به مجروح شدن دهها تن از ساکنان آن شد، به همراه تعدادی دیگر از مزدوران وزارت اطلاعات از جمله غلامحسین صادقی و … در هماهنگی با کمیته سرکوب اشرف و زیر نظر سفارت رژیم در بغداد به ماموریت برون مرزی به اطراف اشرف اعزام شده بود, تا از این عمل جنایتکارانه حمایت کنند. این افراد میمون وار روی دکل بلندگو رفته بودند، فیلم و عکس میگرفتند و اظهار شادمانی می کردند.

وی در جدیدترین نمونه از بسیج گسترده و سیستماتیک دستگاههای رسوای دروغپردازی اطلاعات آخوندی به صحنه تلویزیون برده شد تا در آخرین تولید ساخته و پرداخته در بیت ولایت تحت عنوان «پایانی بر پایان» دروغهای دو دهه گذشته آخوندها علیه مجاهدین را تکرار کند.

اطلاعات آخوندی پس از چندین دور کشتار و قتل عام و نسل کشی، وقتی با کمال تعجب با اقبال گسترده جوانان

نسبت به مجاهدین و اشرف به عنوان کانون استراتریک نبرد رو به رو شده، شانس خودش را با جایگزین کردن انتشار همین دروغپردازیها علیه مجاهدین به جای نسل کشیها آزمایش میکند تا جوانانی را که برای کسب آزادی و سرنگونی آخوندها، مشتاق شناختن مجاهدین و پیروی از آنها هستند، در این دود و دم گم و منحرف کند.
نمایشی شکست خورده و رسوا که در سراشیب سرنگونی آخوندها و سقوط دیکتاتوریهای منطقه، هیچ دردی از ولی فقیه طلسم شکسته درمان نخواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.