سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مناظره شعبده انتخابات آخوندی، صحنه دیگری از ورشکستگی نمایش انتخابات خلیفه ارتجاع و اعترافهای ناگزیر به بحرانهای حاد اجتماعی…

0 18

دومین نمایش باصطلاح مناظره در شعبده انتخابات آخوندی نیز به روی صحنه رفت و سرسپردگی کاندیداهای فرمایشی را -که همگی از جلادان و شیادان و پاسداران امنیتی رژیم آخوندی هستند-به نمایش گذاشت. 

در این مناظره که بازهم به صورت انشا خواندن نوبتی و تحت کنترل کامل برگزار شد، ۶کاندیدای فرمایشی در دقایق محدودی که به آنها فرصت حرف زدن داده میشد، تا توانستند به روضه خوانی و کلی بافیهای مسخره پرداختند و به حاشیه رفتند و در لابلای آن ضمن مچ گیری از یکدیگر، به ناگزیر به بحرانهای اجتماعی، فساد حکومتی و بن‌بست رژیم در گرداب بحرانها داخلی منطقه یی و بین المللی اعتراف کردند.

پاسدار قالیباف برای لاپوشانی کارنامه اش در فاجعه پلاسکو و دزدیهای شهرداری ، دولت روحانی را به خاطر پیداشدن محموله مشکوک دختر یک وزیر روحانی در یک ویلا موردحمله قرار داد و گفت وزارتخانه ها واردات غیرقانونی انجام می دهند.

میرسلیم هم در شرایطی که فریاد اعتراض معلمان علیه اختلاسها و چپاولهای حکومتی و حقوقهای نجومی امثال خودش خاموش نمی شود به غیبگویی پرداخت که وقتی معلمان در شرایط بسیار ناهنجاری بسر می برند چطور می توانیم پیشرفت داشته باشیم غیرقابل قبول است.

آخوند روحانی نیز درعکس العمل دعاوی کاندیداهای باند غالب، با اشاره به استفاده آنها از چماقداری در مخاصمات درونی گفت وقتی یک دانشگاه در شیراز یک نماینده مجلس را دعوت می کند و دوستان شما با آجر به او حمله می کنند ما آیا می توانیم دانشگاه آزاد داشته باشیم. 

وقتی هم که آخوند جلاد ابراهیم رئیسی به برجام ایراد گرفت، آخوند شیاد حسن روحانی با تاکید براینکه رئیسی از مسایل هسته یی اطلاعی ندارد و بهتر است حرف نزند،گفت : برجام با زحمت بدست آمده و اگر برجام نبود نفت ما بجای دو میلیون بشکه میشد ۲۰۰ هزار بشکه. 

آخوند روحانی خطاب به قالیباف و دیگر کاندیداهای باند غالب نیزگفت: بهتراست ما مردم فریبی را کنار بگذاریم و آنهایی که رشد ۲۶ درصدی را وعده می دهند وعده توخالی میدهند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.