سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ملاهای حاکم بر ایران فقط زبان قدرت را می فهمند! –نظام میرمحمدی

0 30

وقتیکه آب در لانه مورچه ها نفوذ کند مورچه ها برای بقای خود بسرعت از لانه بیرون جسته و خود را به هر در و دیواری می کوبند و بالا و پایین می روند تا خود را از خطری که به آن گرفتار شده اند نجات دهند.

این مثل؛ تداعی کننده وضعیت ملاهای حاکم بر تهران است. وقتی که قدرت و قاطعیت در کار باشد؛ ملاها سراسیمه شده و به هذیان گویی دچار می شوند.

اگر اقدام قاطع و زبان قدرت در کار نباشد این رژیم از هیچیک از کارهای سرکوبگرانه داخلی و مداخلاتش در کشورهای منطقه و از تروریسم خارجی خود کوتاه نخواهد آمد.

کشورهای منطقه از عراق و سوریه و لبنان تا یمن و افغانستان این تجربه تلخ را طی ۴۰ سال گذشته تجربه کرده اند و برای دفع مداخلات نامشروع و توسعه طلبانه این رژیم قیمت سنگینی پرداخته اند.

دیکتاتوری خامنه ای برای بقا از همه ظرفیت ها و امکانات برای پیش برد اعمال تروریستی در سراسر جهان بهره می برد.

مقاومت ایران بکرات «خواهان بستن سفارتخانه ها و نمایندگی های رژیم آخوندی، لانه های ترور و جاسوسی و اخراج دیپلماتها و ماموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی» گردیده است.

آمریکا و لهستان در تاریخ ۱۱ ژانویه بیانیه مشترکی پیرامون برگزاری اجلاس جهانی در لهستان در اواسط ماه فوریه برای ارتقای آینده صلح و امنیت در خاورمیانه با تمرکز بر مقابله با دخالتهای حکومت آخوندی انتشار دادند.

در بیانیه مزبور از جمله آمده است: ما در ایجاد یک خاورمیانه صلح‌آمیز و باثبات‌تر منافع مشترک داریم. این اجلاس وزیران متشکل از کشورهایی خواهد بود که نسبت به بی‌ثباتی در این منطقه نگرانند و ارزیابیها و ایده‌های خود برای یک راه به جلو ارائه می‌کنند.

بیانیه می‌افزاید: این اجلاس به مجموعه ای از مسائل شامل تروریسم و افراط‌گرایی، توسعه موشکی و تکثیر و امنیت و تجارت دریانوردی و تهدیدات گروه‌های دست‌نشانده رژیم ایران در سراسر این منطقه می‌پردازد.

صرف انتشار خبر برگزاری این اجلاس در ورشو نگرانی و ترس و احساس خطر عجیبی در همه مهره های دست اندرکار رژیم؛ از جمله ظریف وزیر خارجه و معاون وی عباس عراقچی و مسئول کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس آخوندها و دبیر شورایعالی امنیت ملی رژیم بوجود آورده و آنها را وادار به موضع گیری ذلیلانه نموده است.

فاشیسم مذهبی حاکم برایران از قاطعیت کشورها بشدت می ترسد و احساس خطر می کند. کما اینکه در برابر اقدام قاطع دولت آلبانی در برابر تروریسم این رژیم و اخراج سفیر و رئیس ایستگاه اطلاعاتی آن از این کشور بشدت غافلگیر شد و تا چندین روز ترس و وحشت همه رسانه های حکومتی را در نقل این خبر فرا گرفته بود؛ بنحویکه حتی از بکار بردن کلمه «سفیر» اجتناب و به ذکر عبارت «دو دیپلمات اخراجی» اکتفا می کردند.

اینک رژیم تهران ضربه قاطع دیگری از اتحادیه اروپا دریافت کرده و یک ارگان اطلاعاتی ـ امنیتی این رژیم و دو مأمور شناخته شده اش در لیست تروریستی و تحریم های این اتحادیه قرار گرفته اند.

شورای اتحادیه اروپا روز چهارشنبه ۹ ژانویه در بیانیه‌یی اعلام کرد که ”این لیست‌گذاری به‌عنوان بخشی از پاسخ شورای اروپا در ارتباط با آخرین حملات نافرجام در خاک اروپا اتخاذ شده است.“

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه رژیم ایران اقدامات اتحادیه اروپا را ”غیرمنطقی“ و ”غافلگیرانه“ خواند. وی اتحادیه اروپا را به حمایت از سازمان مجاهدین خلق، گروهی که در پی سرنگونی رژیم ایران است، متهم کرد”.

این اقدام اتحادیه اروپا بسیار هوشمندانه و اصولی است. چون بعد از خروج ایالات متحده آمریکا از توافقنامه بی سرانجام برجام؛ حکومت آخوندی در تلاش بوده و هست تا به کمک کشورهای اروپایی شرکت کننده در برجام این توافقنامه را حفظ کند.

البته ماحصل این توافقنامه و پول های کلان آن که به مدد دولت قبلی آمریکا صورت گرفت فقط سوخت رسانی به ماشین سرکوب و جنگ طلبی ملاهای حاکم بود. بخش عمده این پول چند صد میلیاردی صرف هزینه جنگ و کشتار مردم بی گناه و بی دفاع در کشورهای سوریه و یمن و کمک به بازوی تروریستی رژیم یعنی حزب الشیطان در لبنان شد.

در تکمیل ضربه به موقع اتحادیه اروپا؛ در تاریخ ۱۰ ژانویه مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در یک سخنرانی بسیار قوی در دانشگاه آمریکایی ها در قاهره سیاست گذشته دولت آمریکا را به نقد کشید و ضربه خرد کننده دیگری به رژیم آخوندی وارد کرد. وی در بخشی از سخنان خود گفت:

«تردید» و «سکوت» دولت وقت آمریکا در زمان انتخابات سال ۲۰۰۹ در ایران، باعث شد آخوندها آزادی را در ایران به بند بکشند… ما به دوران چشم بستن آگاهانه در قبال اقدامات رژیم ایران پایان دادیم. ما اعلام کردیم در کنار مردم ایران برای آزادیخواهی ایستاده‌ایم. آمریکای دوران دونالد ترامپ می‌گوید آمریکا نباید از آخوندها محافظت کند.

وزیر خارجه آمریکا با اشاره به توافق هسته‌یی دولت اوباما با رژیم ایران گفت: آن توافق برای ما یک درس مهم داشت. وقتی با دشمن خودمان توافق کردیم، افراط‌گرایی در منطقه افزایش یافت.

مایک پمپئو با اشاره به دخالتهای رژیم ایران در منطقه گفت: کارزار مقابله با توسعه‌طلبی رژیم ایران متوقف نخواهد شد. ما در مقابل دخالت رژیم ایران در سوریه و لبنان می‌ایستیم. ما دخالت رژیم ایران در یمن را تحمل نمی کنیم.

وزیر خارجه آمریکا با اشاره به استراتژی ۱۲ماده‌یی، که در ماه مه ۲۰۱۸ اعلام شد، افزود: شما در روزها و هفته‌های آتی خواهید دید که ما نه فقط تلاشهای دیپلماتیک خودمان بلکه تلاشهای تجاری‌مان را دو برابر می‌کنیم تا فشار واقعی بر این رژیم وارد کنیم تا آنچه ما برای آنها در ماه مه گذشته مشخص کردیم محقق شود.

مایک پمپئو در رابطه با یک کمپین ضد رژیم ایران گفت: ما کمپین فشار جدیدی را شروع کرده ایم تا درآمدهایی که این رژیم برای پیش بردن ترور و تخریب به سراسر جهان استفاده می کند را قطع نماییم. از همه کشورها می خواهیم تا با هم کار کنند تا بطور کامل فعالیتهای بدخواهانه این رژیم را متوقف کنند.

مهار جاه طلبی های مرگبار این رژیم به خاورمیانه محدود نمی شود؛ بلکه دوستان و شرکای ما از کره جنوبی تا لهستان به تلاشهای ما پیوسته اند تا موج تخریب منطقه یی و کارزارهای جهانی ترور توسط ایران را متوقف کنند…

پمپئو گفت: مادامیکه رژیم ایران به مسیر فعلی خود ادامه دهد کشورهای خاورمیانه هرگز از امنیت برخوردار نخواهند شد…

واقعیت این است که رژیم حاکم بر ایران در دوران بسیار سختی بسر میبرد. مردم ایران با این رژیم وکارکردهایش مخالفند.

همه اقشار مردم؛ کشاورزان؛ کارگران؛ کامیونداران؛ پرستاران؛ معلمان و فرهنگیان، دانش آموزان و دانشجویان و دانشگاهیان، بازنشستگان و غارت شدگان با قیامها و اعتراضات و اعتصابها و تحصن های بلاوقفه نظر خود را علیه سیاستهای سرکوبگرانه وتوسعه طلبانه رژیم ابراز کرده و خواهان سرنگونی این رژیم هستند.

رژیم فاشیستی حاکم بر ایران تلاش میکند برای خروج از بحرانهای خرد کننده ای که در آن گرفتار است راه گریزی پیدا کند.

سرکوب وحشتناک داخلی نه تنها راهی برای سران حکومتی باز نکرده است بلکه بعکس بر منفوریت این رژیم افزوده و بحرانهایش را تشدید کرده است.

رژیم ملاها برای سرپوش گذاشتن بر بحرانها و سرکوب داخلی؛ از اهرم دیگرش استفاده می کند. این رژیم به معنی دقیق کلمه بانکدار و پدرخوانده تروریسم دولتی و سرطان ناامنی و بی ثباتی در منطقه است.

برای خلاصی از همه بحرانهایی که این رژیم در ایران و سراسر منطقه بوجود آورده است راه حل در دسترس وجود دارد که به همه بحرانها خاتمه می دهد و امنیت و صلح را به خاورمیانه باز می گرداند.

راه حل در دسترس؛ برنامه ده ماده ای خانم مریم رجوی برای ایران آزاد فردا است که شامل موارد زیر می باشد:

۱- از نظر ما آرای مردم، تنها ملاک سنجش است و بر همین اساس، خواهان یک حکومت جمهوری مبتنی بر آرای مردم هستیم.

۲- ما خواهان یک نظام کثرتگرا و آزادی احزاب و اجتماعات هستیم. در ایران فردا ما به کلیه آزادی‌های فردی احترام می‌گذاریم و بر آزادی بیان و آزادی کامل رسانه‌ها و دسترسی بی‌قید و شرط همگان به فضای مجازی تأکید داریم.

۳- ما در ایران آزاد شده فردا، از لغو حکم اعدام دفاع می‌کنیم و نسبت به آن متعهدیم.

۴- مقاومت ایران از جدایی دین و دولت، دفاع خواهد کرد. هرگونه تبعیض در مورد پیروان کلیه ادیان و مذاهب، ممنوع خواهد بود.

۵- ما به برابری کامل زنان و مردان در کلیه حقوق‌سیاسی، اجتماعی و مشارکت برابر زنان در رهبری‌سیاسی، معتقدیم و هر گونه اَشکال تبعیض علیه زنان، ملغی خواهد شد و آنان از حق انتخاب آزادانه پوشش، ازدواج، طلاق، تحصیل و اشتغال، برخوردار خواهند بود.

۶- ایران فردا، کشور عدالت و قانون است. ما خواهان ایجاد یک نظام قضایی مدرن، مبتنی بر احترام به اصل برائت، حق دفاع، حق دادخواهی، حق برخورداری از محاکمه علنی و استقلال کامل قضات هستیم. هم‌چنین قانون شریعت آخوندی، در ایران فردا جایی نخواهد داشت.

۷- ایران فردا کشور احترام به حقوق بشر است. ما متعهد به «بیانیه جهانی حقوق بشر» و میثاق ها و کنوانسیون‌های بین‌المللی از جمله: «میثاق بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی»، «کنوانسیون علیه شکنجه» و «کنوانسیون حذف کلیه اشکال تبعیض علیه زنان» می‌باشیم.

ایران فردا، کشورِ برابری همه ملیت‌هاست. ما بر خودمختاری کردستان ایران که طرح آن را شورای ملی مقاومت تصویب کرده، تأکید داریم. زبان و فرهنگ هموطنان ما از هر ملیتی که هستند، در زمره سرمایه‌های انسانی تمام مردم این کشور است که باید در ایران فردا ترویج شود و گسترش پیدا کند.

۸- ما مالکیت شخصی، سرمایه‌گذاری خصوصی و بازار آزاد را به‌رسمیت می‌شناسیم و این اصل را پیشاروی خود داریم که چه در اشتغال و چه در کسب و کار، تمام مردم ایران باید از فرصت‌های برابر برخوردار باشند.

از نظر ما ایران فردا کشور حفاظت از محیط زیست و احیای آن خواهد بود.

۹- سیاست خارجی ما مبتنی بر همزیستی مسالمت‌آمیز، صلح و همکاری‌های بین‌المللی و منطقه‌ای و احترام به منشور ملل‌متحد خواهد بود.

۱۰- ایران آزاد فردا یک کشور غیراتمی و عاری از سلاح‌های کشتار جمعی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.