مقاومت ایران از لغو جلسه ارگان بنیادگرایی و تروریسم رژیم آخوندی توسط آلمان استقبال میکند

165

نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران از اقدام خانم دکتر کاتارینا بارلی وزیر فدرال در امور خانواده مبنی بر دستور لغو جلسه سه روزه جامعه المصطفی ارگان صدور تروریسم و بنیادگرایی در برلین استقبال میکند. این وزارتخانه کمک مالی خود را که برای باصطلاح جامعه اسلامی شیعیان در آلمان IGS در نظر گرفته بود پس گرفت.

اقدام وزیر فدرال در امور خانواده یک قدم مثبت در راستای مقابله با تروریسم و بنیادگرایی است که باید با اقدامات دیگر، منجمله اخراج مزدوران و عوامل وزارت اطلاعات از خاک آلمان تکمیل شود.

نمایندگی شورا در اطلاعیه خود به تاریخ ۲۱ ژوئیه ضمن فراخوان به لغو فوری جلسه از سوی وزارتخانه مذکور خاطر نشان کرده بود: جامعه المصطفی یک نهاد بدنام حامی تروریسم بین المللی است که توسط رژیم ایران و زیر نظر رهبر این رژیم علی خامنه ای تاسیس شده، با نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران مرتبط است و ماموریت تعریف شده اش جذب عناصر بنیادگرا از میان ملیت های غیر ایرانی است. افراد جذب شده متعاقبا در ماشین ترور و جنگ طلبی ملایان ایران بکار گرفته میشوند.

نمایندگی شورا از دولت آلمان و ارگانهای مسئول در این کشور میخواهد تا مانع از فعالیت کلیه نهادهای بنیادگرایی هدایت شده از طریق تهران در آلمان شوند. نهادهایی همچون مرکز اسلامی هامبورگ و IGS بهیچوجه نه مسلمانان و نه شیعیان را نمایندگی نمی کنند. آنها مبلغ نظام ولایت فقیه (دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران) – هستند و مجری اوامر سپاه پاسداران، نیروی تروریستی قدس و وزارت اطلاعات ملایان در کشورهای مختلف جهان هستند.

فعالیت عوامل و مزدوران رژیم آخوندی در آلمان نه تنها موجب افزایش افراطی گرایی در خاک آلمان شده، امنیت و صلح در اروپا را به خطرانداخته و برای امنیت پناهندگان ایرانی نیز مخاطره آمیز است.

نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آلمان – برلین

۲۸ ژوئیه ۲۰۱۷ – ۶ مرداد ۱۳۹۶

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here