سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مقامات آمریکائی از سفر و ورود دو مزدور رژیم آخوندی به آمریکا جلوگیری کردند

0 4

مقامات آمریکایی از سفر و ورود دو تن از مزدوران شناخته رژیم آخوندی بنام‌های مسعود خدابنده و ان خدابنده (سینگلتون) به آمریکا ممانعت نموده و آنان را ممنوع‌الورود به آمریکا اعلام کردند.

اطلاعات بدنام رژیم آخوندی از طریق یک انجمن پوششی در آمریکا به نام «شورای ملی ایرانیان آمریکا» به کارگزاری یک عامل شناخته‌شده آخوندها به نام «تریتا پارسی» قصد داشت این دو مزدور را روز ۳۰ ژوئیه در جلسه‌ای در کنگره آمریکا بکار بگیرد. دو مزدور فوق سخنران جلسه‌ای بودند که رژیم و عواملش چندین هفته برای برگزاری آن تبلیغ کرده بودند. اعضای کنگره آمریکا که با ماهیت این شورا و لابی رژیم آخوندی در آمریکا آشنا بودند، شدیداً به دعوت از این مزدوران اعتراض نموده و خواستار جلوگیری از ورود آن‌ها به آمریکا شده بودند.

سایت‌های رژیم آخوندی و تریتا پارسی، با وقاحت تمام علت عدم شرکت خدابنده و زنش در این جلسه را «مشکلات تکنیکی» یا «مشکلات ویزایی» اعلام کردند. درحالی‌که همه می‌دانند خدابنده تابعیت انگلیسی دارد و برای ورود به آمریکا نیاز به ویزا ندارد.

اعزام این مزدوران به آمریکا بخشی از کارزار هراس آلود رژیم آخوندی بعد از خروج نام مجاهدین از لیست سازمان‌های ممنوعه انگلستان و بر باد رفتن سرمایه‌گذاری‌های چندین ساله این رژیم در این کشور می‌باشد. بخصوص که در جریان رسیدگی‌های حقوقی به شکایت ۳۵ عضو مجلسین انگلستان از وزیر کشور به خاطر نگاه‌داشتن مجاهدین در لیست، فاش شد که منبع بخش قابل‌توجهی از اطلاعاتی که وزارت کشور علیه مجاهدین به دادگاه ارائه کرده بود، مزدور خدابنده بوده است. وزارت کشور در ابتدا، منبع این اطلاعات را محرمانه اعلام کرد، اما قضات انگلیسی گفتند هیچ دلیلی برای محرمانه بودن وجود ندارد و به دولت دستور دادند این منابع را فاش کند.

مزدور خدابنده در ژوئن گذشته در تهران توسط بازجویان و دژخیمان اطلاعات برای مأموریت‌های جدید ازجمله شرکت در جلسه آمریکا توجیه شده و دستورالعمل‌های لازم را دریافت کرده بود. دبیرخانه شورای ملی مقاومت در اطلاعیه مورخ ۲۵ژوئن ۲۰۰۸ که سفر شماری از مزدوران ازجمله خدابنده به ایران را فاش کرده بود نوشت در جلسات وزارت اطلاعات «مأموریت‌های جدید این مزدوران در خارج کشور، با توجه به احکام دادگاه‌های انگلستان و … به آن‌ها محول شد. مسعود خدابنده پس از گرفتن دستورالعمل‌های لازم، در تاریخ ۲۹ خرداد (۱۸ژوئن ۲۰۰۸) با پرواز شماره ۴۳۴ شرکت هواپیمایی (KLM) با پاسپورت ایرانی از تهران به آمستردام در هلند رفت و ازآنجا با پاسپورت انگلیسی به انگلستان بازگشت.»

کمیته پارلمانی بریتانیا برای آزادی ایران در اکتبر ۲۰۰۷ با انتشار جزوه‌ای بنام «جاسوسی برای ملایان، عوامل ایران در انگلستان» ماهیت خدابنده و سینگلتون را فاش کرد. این جزوه مزدوری خدابنده از دهه ۹۰میلادی و دیدارهای او با مقامات اطلاعات در سنگاپور و … موردبررسی قرار داده است.

در ژوئن ۲۰۰۷، مسعود خدابنده و همسرش آن سینگلتون در میتینگی که توسط وزارت اطلاعات در فیاپ پاریس سازمان‌دهی شده بود به همراه تعداد دیگری از اوباش و چاقو کشان سفارت ایران در پاریس شرکت کردند. مزدوران رژیم در این جلسه مخالفین و پناهندگان سیاسی را با چاقو، گاز اشک‌آور و پنجه‌بوکس مورد ضرب و شتم قراردادند.

مقاومت ایران ضمن استقبال از عدم اجازه به مزدوران برای ورود به آمریکا یادآوری می‌کند که مأموریت عوامل اطلاعات آخوندی در خارج کشور، جاسوسی و پمپاژ اطلاعات دروغ و گمراه‌کننده به نفع رژیم و علیه پناهندگان ایرانی و فعالان مقاومت و سرپل اقدامات تروریستی می‌باشد و از کشورهای اروپایی می‌خواهد بر اساس مصوبه آوریل ۱۹۹۷ اتحادیه اروپا، این مزدوران را اخراج نموده و به آن‌ها اجازه ورود و اقامت در این کشورها ندهند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت

۱۳مرداد ۱۳۸۷ (سوم اوت ۲۰۰۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.