سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مصاحبه مدیر سابق سرویس اطلاعاتی آلبانی در مورد اخراج سفیر رژیم

0 29

حضور مجاهدین در آلبانی برای ما هیچ ریسکی ندارد، آنها بسیار منظم و منطقی هستند و سرشان به کار خودشان است و هیچ مشکلی برای آلبانی در برندارند،اما از اقدامات رژیم ایران علیه آن‌ها نمی‌توان چشم‌پوشی کرد.

فاتوس کلوزی،‌ مدیر سابق سرویس اطلاعاتی آلبانی در مصاحبه با تلویزیون ویژن پلاس در پاسخ به این سؤال که دلیل واقعی اخراج سفیر رژیم ایران چه بود، گفت: در همان موقع که ما مجاهدین را در آلبانی پذیرفتیم،‌ این را هم پذیرفتیم که با رژیم ایران کشمکش داشته باشیم زیرا مجاهدین مخالفان سرسخت رژیم ایران هستند. مخالفت با این رژیم چه در داخل ایران و چه در خارج ممنوع است. با اذعان به این کشاکش، از ابتدا بسیار روشن بود که چنین اتفاقی می‌افتد….

در پاسخ به سؤال دیگری که آیا ریسک این وجود دارد که آلبانی وارد یک جنگ سرد با رژیم ایران شود و مشکلی ایجاد بشود، کلوزی گفت: من فکر نمی‌کنم چنین مشکلی باشد چراکه آن‌ها می‌دانند که ما بخشی از اتحاد با آمریکا هستیم…

سؤال دیگر این بود که آیا حضور مجاهدین در آلبانی ‌برای این کشور ریسکی دارد؟

فاتوس کلوزی پاسخ داد:‌ برای ما هیچ ریسکی وجود ندارد. مجاهدین بسیار منظم و منطقی هستند و سرشان به کار خودشان است و هیچ مشکلی برای آلبانی در برندارند؛ اما از اقدامات رژیم ایران علیه آن‌ها طبعاً نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. از این منظر، من فکر می‌کنم که آلبانی دچار ناراحتی‌هایی خواهد شد؛ ولی تصور نمی‌کنم که مشکل جدی برای ما ایجاد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.