سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مزدور وزارت اطلاعات برای گرفتن دستورالعمل‌های جدید به تهران می‌رود

0 18

به دنبال ناکام ماندن توطئه‌هایی که رژیم آخوندی از چند ماه پیش علیه شهر اشرف شروع کرده بود و همچنین بی‌نتیجه ماندن تلاش‌هایش برای ممانعت از صدور احکام دادگاه‌های انگلستان مبنی بر حذف نام سازمان مجاهدین خلق ایران از لیست تروریستی، وزارت اطلاعات شماری از مأموران پیشانی‌سیاه خود در خارج کشور را در تهران جمع کرد تا آن‌ها را مستقیماً در مرکز کشتار و ترور و شکنجه نسبت به شرایط جدید توجیه کرده و دستورالعمل‌های ضروری را به آن‌ها ابلاغ نماید.

یکی از این مزدوران مسعود خدابنده است که از فعال‌ترین مأموران اطلاعات آخوندی در خارج کشور می‌باشد و در سازمان‌دهی و پیشبرد پروژه‌های وزارت اطلاعات در کشورهای مختلف اروپایی دست دارد. وی در هفته‌های گذشته برای اجرای مأموریت‌های محوله به ترکیه و عراق رفته و از آنجا با پاسپورت ایرانی و از طریق مرز زمینی وارد ایران شده بود.

شکنجه گران و دژخیمان وزارت اطلاعات در طول یک‌هفته‌ای که این مزدور در تهران بود، طی جلساتی با این مزدور، او را نسبت به وظایف و مأموریت‌های بعدی‌اش توجیه نمودند.

در این جلسات مأموریت‌های جدید این مزدوران در خارج کشور، با توجه به احکام دادگاه‌های انگلستان و ترتیب انتقال مزدوران جدید رژیم از طریق کردستان عراق و ترکیه به کشورهای اروپایی به این افراد محول شد

مسعود خدابنده پس از گرفتن دستورالعمل‌های لازم، در تاریخ ۲۹ خرداد (۱۸ژوئن ۲۰۰۸) با پرواز شماره ۴۳۴ شرکت هواپیمایی (KLM) با پاسپورت ایرانی از فرودگاه خمینی تهران به آمستردام در هلند رفت و ا ازآنجا با پاسپورت انگلیسی به انگلستان بازگشت.

پیش‌ازاین مقاومت ایران اعلام کرده بود که از آذرماه گذشته شماری از مأموران اطلاعات و نیروی قدس ازجمله خدابنده به عراق فرستاده‌شده بودند تا به توطئه و شکایت علیه مجاهدان شهر اشرف بپردازند و یا نفوذی‌های رژیم در تیف را به ایران ببرند و یا روانه کشورهای اروپایی کنند. این مزدوران چند ماه در طبقه سوم هتل منصور بغداد که متعلق به سفارت رژیم است بسر بردند. سفارت یک شعبه اطلاعات را تحت نام «بنیاد خانواده سحر» به اسم همین افراد در شهر خالص راه‌اندازی کرد. این مزدوران از آن زمان در رفت‌وآمد به تهران و کرمانشاه و سرپل‌های رژیم در سلیمانیه و اربیل و استانبول و آنکارا برای اعزام مزدوران رژیم با پاسپورت جعلی و تقلبی به اروپا هستند.

مزدور خدابنده به همراه چند مأمور دیگر گشتاپوی آخوندی به دستور رژیم آخوندی و در همکاری با سرویس‌های خارجی به نزد پلیس و دادستانی در فرانسه و نزد وزارت خارجه انگلستان بارها به ارائه شهادت دروغ علیه مجاهدین و مقاومت ایران مبادرت کرده است.

مقاومت ایران ضمن محکوم کردن آزادی عمل عوامل گشتاپوی ملایان در خارج کشور، مانند خدابنده و با تأکید بر اینکه این مزدوران مانند خدابنده مشغول جاسوسی علیه پناهندگان ایرانی و زمینه‌ساز و سرپل اقدامات تروریستی رژیم آخوندی می‌باشند از کشورهای اروپایی به‌ویژه انگلستان خواستار تعقیب، محاکمه و اخراج آنان می‌باشد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۴تیر۱۳۸۷(۲۵ژوئن۲۰۰۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.