سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مریم رجوی: فراخوان به همیاری و تشکیل شوراهای مردمی در اهواز برای مقابله با سیل امکانات سپاه و ارتش و دیگر ارگانهای حکومتی باید فوراً در اختیار مردم قرار گیرد

0 357
اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

سیل ویرانگر به‌سرعت در استان خوزستان به‌ویژه در اهواز در حال گسترش و پیشروی است، بخش وسیعی از مردم این استان بی‌خانمان و میلیونها تن از هموطنانمان را در معرض خطر جدی قرار داده است.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، مردم و جوانان اهواز و دیگر نقاط خوزستان را به همیاری و تشکیل شوراهای مردمی فراخواند تا در هر شهر و محل به مقابله با سیل بپردازند.

خانم رجوی تأکید کرد امکانات سپاه و ارتش و دیگر ارگانهای حکومتی، به‌ویژه ماشین‌آلات و امکانات مهندسی، قایقها، هلیکوپترها، پناهگاهها، پادگانها و انبارهای آذوقه و تدارکات باید در اختیار مردم قرار گیرد. اینها متعلق به مردم و برای مردم ایران است و باید برای جلوگیری از سیل، نجات سیلزدگان، اسکان آنها و باز سازی مناطق سیل‌زده مورد استفاده قرار گیرد.

این امکانات به وفور در اختیار سپاه و ارتش و قرارگاه موسوم به خاتم الآنبیا وجود دارد، اما تماماً در خدمت سرکوب مردم، جنگ‌افروزی در منطقه و پر کردن جیب سردمداران رژیم قرار دارد. گزارشها و تصاویری که در سه هفته گذشته از مناطق سیل‌زده می‌رسد، نشان می‌دهد از اقدامات پیشگیرانه حکومتی، از امکانات نجات، وسایل جابه‌جایی مردم و تسهیلات اسکان موقت خبری نیست و مردم به ناگزیر با دست خالی و امکانات اولیه به مقابله با سیل می‌پردازند. مردم از اولیه‌ترین وسایل بهداشتی و درمانی محرومند و در معرض اپیدمی بیماریهای خطرناک و حیوانات موذی قرار دارند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۲فروردین ۱۳۹۸(۱۱آوریل ۲۰۱۹)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.