سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مریم رجوی: فراخوان به اقدام فوری برای جلوگیری از تخریب مزار شهیدان قتل عام ۶۷ و نابودی آثار آن

0 27

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، دبیرکل، شورای امنیت، شورا و کمیسر عالی حقوق بشر ملل متحد و عموم مراجع بین المللی مدافع حقوق بشر را به اقدام فوری برای ممانعت از تخریب سیستماتیک مزار شهیدان قتل عام ۱۳۶۷ و نابودی آثار این قتل عام توسط فاشیسم دینی حاکم در سراسر کشور بویژه در اهواز فرا خواند.

وی افزود در حالیکه تلاشهای رژیم آخوندی برای جلوگیری از گسترش جنبش دادخواهی و به فراموشی سپردن قتل عام زندانیان سیاسی به جایی نرسیده، مذبوحانه در صدد است با از بین بردن آثار این قتل عام، گریبان خود را از عواقب این نسل کشی و جنایت بزرگ علیه بشریت برهاند.

خانم رجوی هشدار داد تخریب مزار شهیدان، چه بخاطر شکنجه روانی، جمعی و وحشیانه خانواده های شهیدان و چه بخاطر از بین بردن آثار جنایت علیه بشریت، خود جنایت بزرگی است که مسئولان و دست اندرکاران آن باید در مقابل عدالت پاسخگو باشند.

رژیم ضد بشری آخوندی در هفته های اخیر مزارهای شهیدان قتل عام و دیگر شهیدان دهه ۶۰ در اهواز را با خاک یکسان کرده و با جاده سازی در صدد نابودی هرگونه اثری از این مزارهاست. قبل از این دژخیمان در تیرماه سال گذشته مزارهای مجاهدین در گورستان وادی رحمت تبریز را تخریب کردند. ماه پیش از آن نیز گورهای جمعی شهیدان قتل عام و دیگر شهیدان مجاهد خلق درگورستان بهشت رضا در مشهد بدستور سردمداران رژیم تخریب شده بود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۵ مرداد ۱۳۹۷ (۲۷ژوییه ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.