مریم رجوی: تا آخوندها بر سر كارند گرانی و رکود و فقر ادامه دارد

27
مریم رجوی - تنها راه حل دمکراسی و حاکمیت مردم است

 تا آخوندها بر سر كارند گرانی و رکود و فقر ادامه دارد تنها راه‌ حل دمكراسی و حاكميت مردم است

مريم رجوی به بازاریان و كسبه شجاع که در تهران و دهها شهر كشور دست به اعتصاب زده و به ‌اعتراض علیه رژیم غارتگر آخوندی برخاسته‌اند درود فرستاد

وی گفت اعتصاب بازاريان در ادامه اعتصاب رانندگان زحمتكش از خواست عموم مردم برای تغيير خبر ميدهد. تا زماني كه آخوندهای فاسد و تبهكار بر سر كار هستند گرانی و رکود و فقر، همچنانكه روند نابودی محيط زيست ادامه دارد تنها راه‌ حل فاجعه ای كه همه كشور را فراگرفته، استقرار دمكراسی و حاكميت مردم است.

از صبح امروز بنا به فراخوان قبلی و برغم تدابير سركوبگرانه رژيم، بخش هاي زيادی از بازار تهران و شهرهای مختلف از جمله مشهد، تبريز، آذرشهر، مراغه، اصفهان، شهرضا، مباركه، اروميه، مياندوآب، سردشت، پيرانشهر، شيراز، كازرون، زاهدان، كنارك، هيرمند، چابهار، ايرانشهر، سراوان، سنندج، مريوان، بانه، سقز، كرمانشاه، پاوه، رشت، گرگان، تركمن، اراك، كرج، مغان، برازجان، بندرگنابه، زنجان، ابهر و رفسنجان دست به اعتصاب زدند.

مریم رجوی اعتصاب سراسری بازار و کامیونداران را بخشی از قیام مردم برای سرنگونی رژیم و دست‌یابی به‌آزادی و عدالت اجتماعی توصيف كرد و گفت در رژيم آخوندی تمامی داراييهاي مردم ايران بجای رونق اقتصادی و رفاه مردم، هزینه سرکوب و صدور تروریسم و جنگ خارجی ميشود و يا توسط آخوندهای حاكم به سرقت ميرود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۶مهر ۱۳۹۷

برگزفته از سایت همبستگی ملی لینک به منبع 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here