مریم رجوی: تأکید وزیر خارجه فرانسه بر اخراج شبه نظامیان آخوندها بهترین راه حل پایان دادن به بحران سوریه است

4
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران - قیام مردم این

آقای ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه، روز چهارشنبه ۱۸بهمن (۷فوریه) تأکید کرد: «خواهان خروج همه طرفهایی است که سوریه به آنها ربطی ندارد. از جمله شبه نظامیان ایرانی, از جمله حزب الله».

خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، در این رابطه گفت: وزیر خارجه فرانسه بهترین راه‌حل برای صلح و آرامش و پایان دادن به «آشفتگی» در سوریه و منطقه را ارائه کرد. وی افزود: اخراج سپاه پاسداران رژیم آخوندی با موشک‌ها و مزدورانش از سوریه و لبنان و یمن و عراق تنها راه پایان دادن به بحران در منطقه است.

خروج پاسداران و مزدوارنشان از سوریه خواست عموم مردم ایران است که از جمله در قیام سراسری دی‌ماه امسال در ۱۴۲شهر فریاد می‌زدند: «سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن». بدون حمایت بیدریغ آخوندها و لشکرکشی پاسداران و مزدورانشان، دیکتاتور سوریه سالها قبل سرنگون شده بود و منطقه وارد این جنگ و بحران مرگبار نمی‌شد. خامنه ای و دیگر سردمداران رژیم بارها تصریح کرده اند امنیت رژیم‌شان در گرو حضور در سوریه و عراق است و اگر در این کشورها نجنگند، باید در شهرهای ایران بجنگند.

زمان آن فرا رسیده است که جامعه جهانی به‌ویژه شورای امنیت اقدامهای ضروری برای اخراج سپاه پاسداران و شبه‌نظامیان رژیم آخوندی از منطقه و به‌ویژه سوریه به عمل بیاورد. این لازمه امنیت و صلح در منطقه و جهان است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۸بهمن ۱۳۹۶ (۷فوریه ۲۰۱۸)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here