سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

محمد محدث -کهکشان و افتضاح توفان توئیت آتش به اختیارها!!

0 6

امسال کهکشان گردهمایی مقاومت در پاریس در محتوی، بااقتدار و قدرت خیلی بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شد. در بستر سیاسی کنونی، سه تحول که از ۸ ماه قبل به این‌طرف به وقوع پیوسته بود، این گردهمایی را با سال‌های گذشته متمایز می‌کرد. خانم رجوی در سخنرانی امسال به‌طور خلاصه به این سه تحول اشاره کرد: تحول اول، رژیم ولایت‌فقیه در ناکام گذاشتن طرح انتقال مجاهدین از قتل گاه لیبرتی به آلبانی شکست خورد و همه آن‌ها به‌سلامت و امنیت عراق را ترک کردند تحول دوم: انجماد سیاست استمالت بین‌المللی و دادن امتیازهای نجومی به رژیم قتل و کشتار ولی‌فقیه بعد از روی کار آمدن دولت جدید امریکا. تحول سوم: شکست ولی‌فقیه رژیم در انتخابات قلابی که قصد داشت رئیسی، جلاد زندانیان سیاسی مجاهدین را رئیس‌جمهور کند و تیغ او نبرید. این سه تحول، ولی‌فقیه رژیم را در قبال هرگونه کنش سیاسی مخالف در بیرون از خودش بشدت آسیب‌پذیر کرده و قبل از هر کس خود رژیم بوی الرحمن و سرنگونی به دست تنهابدیل و آلترناتیوش یعنی مجاهدین را گرفته است. به همین دلیل درست از روز برگزاری کهکشان مقاومت در پاریس، رژیم و عواملش به‌طور بی دنده و ترمزی به لجن‌پراکنی علیه مجاهدین و مقاومت مشغول شده‌اند و این‌یک افعی زخم‌خورده که درعین‌حال دچار جنون سهمگین گاوی شده و از درد و سوزش به خودش می‌پیچید را به ذهن متبادر می‌کند.

سال گذشته رژیم یک هفته قبل از برگزاری گردهمایی در پاریس، یعنی درست در روز ۴ ژوئیه، با شلیک ده‌ها موشک تقویت‌شده که به‌طور متمرکز روی مناطق استقرار زنان مجاهد خلق هدف‌گیری شده بود قصد داشت با یک کشتارجمعی و بخصوص از زنان شورای مرکزی و لایه رهبری مجاهدین، هم پروسه انتقال به خارج از عراق را که شروع‌شده بود متوقف کند و هم اینکه مراسم کهکشان را پیشاپیش با شکست مواجه کند. رژیم از دو ماه قبل چندین گروه از مزدوران کف بر‌دهان را تحت عنوان خانواده‌های ما روی بلندی‌های اطراف لیبرتی فرستاد تا اماکن استقرار زنان مجاهد را برای هدف بعدی موشک‌ها شناسایی کنند؛ اما خوشبختانه در اثر هوشیاری مجاهدین در لیبرتی و کسب آمادگی‌های لازم پدافندی، هیچ شهیدی در حمله آخر نداشتیم.

اما امسال که دست ابلیس ولی‌فقیه از حمله و طراحی برای کشتارجمعی مجاهدین در گرماگرم فعالیت‌های مربوط به برگزاری کهکشان کوتاه شده بود، برای ضربه زدن به مجاهدین بجای تروریست‌های نیروی قدس، رژیم به اراذل‌واوباش خودش که در ارتش سایبری‌اش فعال هستند از چند ماه قبل بسیج داد. از دو ماه قبل از برگزاری کهکشان ما با انبوهی حساب‌های توئیتری قلابی علیه مجاهدین مواجه شدیم که بدون عکس و نشانی بودند و یا از عکس‌های شهدای مجاهدین استفاده می‌کردند. در روز برگزاری کهکشان مشخص شد همه این‌ها بخشی از عملیات بزن و در رو ارتش سایبری ولی‌فقیه بوده تا برای هشتگ‌های فحاشی به مجاهدین و بردن آن در ترند جهانی در روز کهکشان آمادگی و نزد توئیتر اعتبار کسب کنند. در روز عملیات، همه ارگان‌ها و دستگاه‌های تبلیغاتی ازجمله خبرگزاری فارس رژیم بسیجی‌ها و آتش به اختیاری‌ها را در داخل و خارج ایران به آتش باری اراجیف و فحاشی علیه مجاهدین در این هشتگ فراخواندند و تبلیغ کردند؛ اما در پایان روز علیرغم همه تبلیغات دروغین رژیم که این هشتگ در ترند جهانی رفت، این بسیج سراسری چیزی بسیار فراتر از افتضاح و آبروریزی مطلق برای ولی‌فقیه بود.

به نظر من حتی اگر این هشتگ به ترند جهانی می‌رفت و ۲۴ ساعت هم آنجا باقی می‌ماند برای یک رژیم جنایتکار و مکار و دجالی که همه اموراتش را با گروه‌های مزدور بسیجی و آتش به اختیاری و نیروی قدس اداره می‌کند نباید امر مهمی باشد و نشان از هیچ‌چیزی جز فلاکت و وحشت این رژیم در قبال کهکشان ندارد که دست به چنین بازی‌هایی میزند.

اما درهرصورت، بررسی اجمالی این بازی حقیرانه و احمقانه ولی‌فقیه در قبال کهکشان ۱۰۰ هزارنفره مجاهدین خالی از لطف نیست.

ارگان‌های تبلیغاتی سپاه و نیروی قدس خیلی سعی داشتند که بگویند آتش به اختیاری‌ها این هشتک را به ترند جهانی بردند. سایت جهان نیوز سپاه نوشت: «کاربران توئیتر برای ایجاد یک توفان توئیتری از ساعت پنج بعدازظهر شنبه هشتگی جدید (iranhatesmek) را برای اعتراض به این همایش انتخاب کردند و توانستند این هشتگ را در بازه زمانی ۹ تا ۱۱ شب ترند کنند»

در جوان آنلاین در مقاله‌ای ابتدا از اینکه رژیم در مقابل مجاهدین «فشل» است و نفراتش در مقابل مجاهدین میگویند نمی‌شود و نمی‌توانیم ناله می‌کند و بعد می‌نویسد: «پاسخ آنهایی که میگویند نمیشود و نمیتوانیم را همان شبی که منافقین آن گردهمایی کذایی را داشتند، جوانان آتش به اختیار کشورمان دادند. با همه محدودیتها و ممنوعیت ها کمپین آتش به اختیارها در توئیتر طوفان به پا کرد و در عرض چند ساعت نه با دروغ و روبات، بلکه کاملا حقیقی هشتگ ضد منافقین ترند جهانی شد.»

رسانه‌های رژیم از این‌که گفتند و نوشتند هشتگ علیه مجاهدین ترند شده گوش فلک را کر کردند، اما همشهری آنلاین به نقل از فردی بنام پوریا آسترکی که مدعی بود این هشتگ‌ها را راه‌اندازی کرده است، نوشت هشتگ موردنظر ترند نشد، «حدس زدیم که این اتفاق به‌خاطر واژه hate‌ (نفرت) در هشتگ مورد نظر است و توییتر اجازه نمی‌دهد واژه‌هایی مثل این، ترند شوند»

بی‌بی‌سی فارسی نیز که همیشه علیه مجاهدین نقش آتش به اختیاری‌های ولی‌فقیه را بازی می‌کند، هشتگ‌های توهین و فحاشی علیه مجاهدین را در برنامه‌اش رله کرد اما بالاخره نتوانست مدعی ترند شدن آن‌ها بشود و گوینده آن گفت: «اون‌هایی که طرفدار حکومت ایران بودند می‌گفتند که این هشتگ «ایران هیتس ام ای کی» به‌صورت ترند جهانی شده، ولی خب واقعیت این هست که بحث زیاد راه انداخته ولی به‌صورت هشتگ جهانی درنیامد!» علاوه بر نفرات حرفه‌ای ارتش سایبری رژیم گماشته‌های خارج کشوری آن نیز واردشده بودند. بی‌بی‌سی گفت علیزاده نیز در این هشتگ توئیت کرد. وی تحلیلگر بی‌بی‌سی است که در ضمن آتش به اختیاری و ذوب‌شده در ولی‌فقیه هم هست. سایت‌ها عکس همین فرد را در راهپیمایی روز قدس رژیم در لندن منتشر کردند که خودش را در پرچم حزب‌الله محو کرده و فقط سرش پیدا بود.

مضحکه دیگر در این موضوع تعداد کاربران رژیم است. جهان نیوز نوشت تعداد کاربرانی که هشتگ‌های ضدیت با مجاهدین را در شب گردهمایی توئیت کردند ۷۵۰۰ نفر بودند. حتی اگر این رقم را باور کنیم باز یک افتضاح برای رژیم است؛ یعنی دستگاه ارتش سایبری رژیم باآن‌همه یال و کوپال ادعائی‌اش نتوانست از داخل ایران و سراسر جهان حتی یک‌دهم گردهمایی مجاهدین در پاریس، آتش به اختیاری‌ها را در خانه و محل کارشان که کامپیوتر و موبایل در دسترسشان نیز هست بسیج توئیت علیه مجاهدین کند. این همان رژیمی است که مدعی است بیش از ۴۰ میلیون در نمایش انتخاباتش شرکت کردند!

اما زمانی به عمق استیصال رژیم در قبال کهکشان مجاهدین می‌توان بیشتر پی برد که حتی می‌توان دید بسیاری از ۷۵۰۰ نفری که آن شب توئیت می‌کردند، آتش به اختیاری‌های مجازی و تقلبی بودند. یکی از راهه‌ای تشخیص توئیت‌های تقلبی تعداد فالورهای آن‌ها و یا تاریخ ساخت این حساب می‌باشد. حتی بعضی از این حساب‌ها فقط به تعداد توئیتی که آن شب علیه مجاهدین کرده‌اند، در حسابشان توئیت ثبت‌شده است. همه این‌ها حاکی از این است که هر آتش به اختیار، انبوهی اکانت‌های مجازی نیز با اسامی و یا تصاویر موهوم تولید و آن‌ها را توئیت کرده است. به چند نمونه از این توئیت‌ها در این صفحه توجه کنید:

خلاصه کوه موش زائید و ارتش سایبری آتش به اختیارهای خامنه‌ای تف سربالائی شد روی صورت خودش.

محمد محدث

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.