سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

محمدرضا باهنر: اپوزیسیون نظام، پیه اعدام را به تنش بمالد!

0 3

 

جلاد کیست؟

محمدرضا باهنر «نایب‌رئیس قبلی مجلس ارتجاع» در واکنش به قتل‌عام بیش از سی هزار زندانی سیاسی مجاهد و مبارز به دست خمینی جلاد در سال۶۷، وقیحانه اعدام مخالفان نظام قرون‌وسطایی و جنایت‌کار آخوندی را مشروع دانست.

وی که با نشریه اینترنتی «امید ایرانیان» متعلق به محمدرضا عارف عضو مجلس آخوندی مصاحبه می‌کرد گفت: «بنده اگر اپوزیسیون نظام شدم، باید پی [پیه] اعدام هم به تنم بمالم. به هر دلیلی اعتقادی، قدرت و هر چیزی می‌خواهم علیه نظام کار کنم. خب معلوم است که این چیزها را هم دارد. قبل از انقلاب ما بر علیه شاه کار می‌کردیم و اعدام و تبعید هم داشتیم. اشکالی ندارد، اگر کسی می‌خواهد علیه نظام کار کند، باید آماده همه چیز باشد. اینکه بگوییم فرش قرمز پهن کنید که من می‌خواهم بر علیه نظام کار کنم که نمی‌شود»

وی در پاسخ به این سؤال که: «فکر نمی‌کنید که این دست اقدامات و برخوردها ممکن است شکافی در خانواده انقلاب ایجاد کند؟» پاسخ داد: «بله می‌کند. صریح می‌گویم که بخشی از خانواده انقلاب، ضد انقلاب هستند. خب چه کار باید کرد؟ تعارف نداریم. هیچ کشوری هست که اجازه دهد، مخالف نظام قانونی کشور کار کند؟».

باهنر با اشاره به این ادعا که «هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد، مخالف نظام قانونی کشور کار کند» افزود: «در انگلستان کسی که بگوید من مخالف مشروطه سلطنتی هستم ولی می‌خواهم به مجلس بروم. شما فکر می‌کنید که کسی که نظام حاکم بر انگلیس را قبول ندارد، اجازه ورود به مجلس را پیدا می‌کند؟ اصلاً اجازه شرکت کردن در انتخابات را به او می‌دهند؟ مثل این می‌ماند که بگوید ملکه را قبول ندارد. قطعاً پاسخ این است که غلط کرده‌ای، ملکه را قبول نداری چون ملکه تو را قبول ندارد».

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.