سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

محاکمه اسدالله اسدی و واکنش‌های ترسان و سراسیمه حکومت ایران

0 15

محاکمه اسدالله اسدی – در ادامه واکنش‌های ترسان و سراسیمه حکومت آخوندی پس از قرار گرفتن دیپلومات تروریست رژیم اسدالله اسدی در معرض محاکمه دربلژیک، اعضا مجلس آخوندی ضمن سوزوگداز از درماندگی حکومت آخوندی، از وزات خارجه رژیم خواستار اقدامات بیشتری برای دربردن وی شدند.

مجلس ارتجاع - مصری

عبدالرضا مصری عضو مجلس ارتجاع: 

عبدالرضا مصری، عضو مجلس آخوندی گفت: جاسوس‌های اروپایی آزاد می‌شوند، اما دیپلمات(ما) با مصونیت سیاسی زندانی می‌شود و در اوج اعتقاد به همکاری با اروپا، نتوانسته‌ایم حق دیپلمات خود را بگیریم.

فریدون احمدی عضو مجلس ارتجاع: 

فریدون احمدی عضو دیگر مجلس رژیم نیز گفت: نباید اینطور باشد که به خاطر برجام اروپایی یا هر موضوع دیگر، وضعیت این دیپلمات بلاتکلیف بماند.

حسن خسته بند عضو مجلس ارتجاع: 

حسن خسته‌بند، عضو دیگر مجلس گفت: متأسفانه وزارت امور خارجه ما طبق معمول همیشه درباره اسداله اسدی، دیپلمات بازداشت شده در اروپا نیز با گفتاردرمانی جلو می‌رود؛ چرا هیچ موضع متقابلی از سوی وزارت امور خارجه گرفته نمی‌شود.

روزنامه حکومتی وطن امروز ضمن درج اظهارات ترس آلود نمایندگان مجلس رژیم از انتقال دیپلمات تروریست رژیم به بلژیک توسط آلمان، دعاوی پوشالی عباس عراقچی در رابطه ملاقاتش با آنتیه لیندرتسه و نسبت دادن اظهارات خودش به این مقام آلمانی را برملاکرده و می‌نویسد: در خبر ارسالی از وزارت امور خارجه عنوان خانم لیندرتسه «مدیر سیاسی» ذکر شده که اساسا در هیچ وزارت خارجه‌ای در دنیا چنین عنوانی وجود ندارد… عنوان من‌درآوردی «مدیر سیاسی» برای طرف آلمانی، نمی‌تواند عدم رعایت همترازی را پنهان کند… خبر منتشره درباره دیدار آقای!!! عراقچی و خانم لیندرتسه که گفته شده ۲۵ مهر انجام شده، در این روز رخ نداده (ولی) وزارت خارجه، همزمان با فشار رسانه‌های داخلی در ماجرای اسدی، این خبر را با عنوان «اعتراض شدید عراقچی به آلمان» منتشر و منعکس کرده است. واکنش خانم «رئیس اداره سیاسی»! به «اعتراض شدید» «معاون وزیر»! چه بود؟ و چرا در این خبر هیچ جمله‌ای از وی در پاسخ به اعتراض ذکر نشده ؟!

این رسانه حکومتی اضافه می‌کند: خانم آنتیه لیندرتسه (Antie Leendertse) رئیس اداره سیاسی وزارت خارجه آلمان (Poltical Director) است که به لحاظ سلسله‌مراتب اداری حداقل ۲ درجه از عراقچی (معاون وزیر) پایین‌تر است! در کجای دنیا مرسوم است که رئیس اداره سیاسی هم‌سطح معاون سیاسی وزیر شده و با وی مذاکره کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.