سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مجاهدین و شورای ملی مقاومت اهداف خاص سرویس‌های اطلاعاتی رژیم آخوندی در آلمان

0 29

اداره حراست از قانون اساسی ایالت بادن- وورتمبرگ آلمان گزارش سالانه خود را که سال ۲۰۱۷ میلادی را در برمی‌گیرد منتشر کرد. این گزارش گوشه‌هایی از فعالیت‌های وزارت اطلاعات و سایر سرویس‌های اطلاعاتی رژیم آخوندی علیه اپوزیسیون به‌ویژه مجاهدین و شورای ملی مقاومت در سال ۲۰۱۷ را در برمی‌گیرد. گزارش مزبور از فعالیت‌های وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس و درگیر بودن سفارت رژیم آخوندی در آلمان پرده برداشته و تصریح می‌کند که سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران اهداف خاص سرویس‌های اطلاعاتی رژیم برای شناسایی و بی‌اعتبار ساختن محسوب می‌شوند …«در این راستا، فعالیت‌های (مذکور) هم از خود تهران و هم از مواضع دیپلوماتیک و کنسولی (رژیم ایران)… کنترل می‌شوند».

واقعیت این است مهینمان بعد از قیام دی‌ماه گذشته در وضعیت انقلابی و با خیزش و قیام مردمی مواجه است و شرایط انفجاری جامعه هرروز شدیدتر شده و مردم به پا خاسته‌اند. از طرف دیگر سیاست مماشات در پهنه بین‌المللی ضربه‌ای کمرشکن دریافت کرده است. کانون‌های شورشی، شوراهای مقاومت، مجاهدین و ارتش آزادی‌بخش با تمام قوا دست‌اندرکار به راه انداختن یک قیام برای سرنگونی رژیم ضد بشری حاکم بر ایران هستند.

در هراس از خیزش‌های اعتراضی و چرخش اوضاع سیاسی علیه رژیم آخوندی، سرکردگان و مهره‌های اطلاعاتی خامنه‌ای نسبت به بالا گرفتن قیام سراسری هشدار می‌دهند و می‌نویسند: «مطالبه به‌حق مردم که در چارچوب راهپیمایی ساده صورت گرفت، در دی‌ماه گذشته تبدیل به حادثه‌ای امنیتی شد که می‌تواند الگوی بعدی در این ماجرا باشد. آن‌ها وضعیت انفجاری جامعه را میدان مین‌گذاری شده برای اعتصاب و شورش‌های خیابانی توصیف کرده و هشدار می‌دهند: مین‌گذاری برای نقاط حساس بر عهده اعضاء و سمپات‌های (مجاهدین) قرار داده‌شده است. مراقب مین‌ها باشید! »(پارس نیوز – ۸ خرداد ۹۷)

از سوی دیگر یک شعبه وزارت اطلاعات باخشم و کین و ترس از قیام و سرنگونی آخوندها اعلام کرد: «مقامات اروپایی … به [مجاهدین] برای برگزاری میتینگ‌های خصمانه در پاریس مجوز می‌دهند و تجمعات نیروهای این سازمان علیه مقامات کشورمان را نوعی اعتراض مدنی جلوه می‌دهند … به نظر می‌رسد که دستگاه دیپلماسی کشورمان باید هم‌زمان با تلاش برای بی‌اثر سازی تحریم‌های واشنگتن و حفظ برجام، زمینه‌های خرابکاری هسته‌ای را از بین ببرد که یکی از راه‌های آن، تأکید بر جمع‌آوری همه امکاناتی است که در اختیار سازمان [مجاهدین] قرارگرفته است. ایران همچنین باید همه مذاکرات خود پیرامون مسائل منطقه‌ای را منوط به پایان بخشیدن فعالیت‌های این سازمان در اروپا کند». (هابیلیان – ۱۲ خرداد ۹۷)

در چنین شرایطی آخوندها بیش از هر زمان دیگر علیه هماورد خودشان یعنی مجاهدین و آلترناتیو شورای ملی مقاومت توطئه می‌کنند و فعالیت‌های جاسوسی و اطلاعاتی را به‌منظور اقدامات تروریستی بکار می‌گیرند.

آخوندها این اقدامات را از طریق دیپلماسی رسمی و کنسولی کنترل می‌کنند و مأموران و گماشته‌های وزارت اطلاعات در خارج کشور و بخصوص آلمان را در همین رابطه سازماندهی کرده و بکار می‌گیرند.

در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دادگاه شعبه برلین علیه دو جاسوس وزارت اطلاعات و نیروی قدس سپاه پاسداران احکام مجازات حبس به مدت دو سال و چهار ماه و چهار سال و سه ماه صادر کرد. جزییات عملیات جاسوسی کشف‌شده، ظن به تدارک برای عملیات تروریستی را تقویت می‌کردند.

همچنان که در گزارش سالانه اداره حراست از قانون اساسی آلمان منتشره در تیرماه ۹۶ تصریح‌شده بود عامل اصلی مجموعه فعالیت‌های [اطلاعاتی] که علیه آلمان صورت می‌گیرند، وزارت اطلاعات است. در کانون فعالیت‌های این سرویس به‌طور خاص «سازمان مجاهدین خلق ایران» و «شورای ملی مقاومت ایران» قرار دارند.

مقاومت ایران خواستار اخراج جاسوسان و مزدوران وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از آلمان است. چه آن‌ها که در سفارت ایران مشغول به کار هستند و جه کسانی که در قالب انجمن‌ها و شرکت‌های پوششی فعالیت می‌کنند. دولت آلمان باید مانع از آن شود که خاک این کشور جولانگاه ماشین جاسوسی و ترور رژیم آخوندی گردد.

فقدان یک اقدام قاطع در قبال فعالیت‌های سرویس مخفی ایران، نه‌تنها مخالفان و پناهندگان ایرانی را به خطر می‌اندازد بلکه امنیت آلمان را نیز مورد تهدید قرار می‌دهد.

متن گزارش سالانه اداره حراست از قانون اساسی ایالت بادن- وورتمبرگ آلمان در سال ۲۰۱۷ میلادی در زیر امده است:

فعالیت‌های سرویس‌های اطلاعاتی رژیم ایران

علاوه بر جمع‌آوری اطلاعات سیاسی، تجاری و علمی

مراقبت بر گروه‌های اپوزیسیون

و فعالیت‌های ضد تبلیغی را در بر می‌گیرد

به‌خصوص سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران

اهداف خاص آنها برای شناسایی و بی‌اعتبار ساختن محسوب می‌شوند

اداره حراست از قانون اساسی ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان گزارش سالانه خود را که سال ۲۰۱۷ میلادی را در بر می‌گیرد منتشر کرد. بخشی از این گزارش به فعالیت‌های جاسوسی رژیم آخوندی، از جمله اقدامات آن علیه اپوزیسیون و هم‌چنین به استمرار اقدامات رژیم برای به‌دست‌آوردن تکنولوژی مربوط به تسلیحات کشتار جمعی اختصاص دارد.

این گزارش با ذکر فعالیت‌های جاسوسی وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران رژیم آخوندی و نیروی تروریستی قدس، می‌نویسد: «فعالیت‌های این سرویس‌های اطلاعاتی (رژیم ایران)، علاوه بر جمع‌آوری اطلاعات سیاسی، تجاری و علمی، مراقبت بر گروه‌های اپوزیسیون و فعالیت‌های ضد تبلیغی (علیه آنان) را در بر می‌گیرد. به‌خصوص سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران به‌عنوان (اهداف) خاصی برای شناسایی و بی‌اعتبار ساختن (از سوی سرویس‌های اطلاعاتی رژیم ایران) محسوب می‌شوند.

در این راستا، فعالیت‌های (مذکور) هم از خود تهران و هم از مواضع دیپلوماتیک و کنسولی (رژیم ایران)… کنترل می‌شوند».

در ادامه گزارش سالانه اداره حراست از قانون اساسی ایالت بادن-وورتمبرگ، آمده است: «فعالیت‌های جاسوسی نیروی قدس، از اواسط سال ۲۰۱۶ برای سرویس‌های اطلاعاتی (آلمان) شناخته شده بود. یک دانشجوی پاکستانی به‌عنوان عامل نیروی قدس به ظن جاسوسی دستگیر شد. در اوایل سال ۲۰۱۷ دادگاه عالی برلین او را به‌جرم جاسوسی از یک سیاست‌مدار و یک عضو قدیمی پارلمان به ۴ سال و سه ماه زندان محکوم کرد. در ایالت بادن-وورتمبرگ نیز اقدامات ضد جاسوسی، نشان‌دهنده فعالیت‌های جاسوسی گسترده سرویس‌های اطلاعاتی (رژیم) ایران است. در دوره مورد بررسی (این گزارش)، علاوه بر حوزه مربوط به (کسب) اطلاعات (درباره) اپوزیسیون، علاقه خاصی از سوی سرویس‌های (رژیم) ایران به نهادهای علمی و نظامی مشاهده شد».

در این گزارش هم‌چنین آمده است: «(رژیم) ایران به تلاش‌های خود برای دستیابی به کالاها و علوم مورد نیاز برای توسعه تسلیحات کشتار جمعی و سیستم‌های حمل آن… ادامه داده است».

گزارش در بخشی که به موضوع تکثیر تسلیحات کشتار جمعی اختصاص دارد تأکید می‌کند که جدای از تبعیت رژیم آخوندی به مفاد برجام درباره برنامه اتمی، «روشن است که (رژیم) ایران به تعقیب جاه‌طلبی‌های برنامه موشکی و تکنولوژی حمل آن که در توافق (اتمی) گنجانده نشده‌اند، ادامه می‌دهد و اکنون سه مدل موشک با بردی برابر با ۲۰۰۰ کیلومتر در اختیار دارد. درحال حاضر، تلاش‌های (رژیم) ایران در زمینه کسب (مواد) مربوط به موضوع تکثیر، بر به‌دست‌آوردن تکنولوژی‌های خلاء و کنترل، ابزار اندازه‌گیری و دیگر تجهیزات الکترونیک متمرکز است».

در این گزارش هم‌چنین به حملات سایبری رژیم آخوندی در آلمان علیه اهدافی مثل شرکت‌های تجاری، تأسیسات حیاتی، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی اشاره شده است.

 

بیشتر بخوانید لینک ها :

-گزارش سال ۲۰۱۶ اداره حراست از قانون اساسی آلمان درباره فعالیتهای رژیم و وزارت منفور اطلاعات آخوندی

– نگاهی به پژوهش پنتاگون دربارهُ سه مأمور وزرات اطلاعات رژیم ایران

گزارش اشپیگل از فعالیت‌های جاسوسی اینترنتی سپاه پاسداران ولایت‌فقیه

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.