سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مجاهدین، افشای جنایت آخوندها در حلب و وحشت رژیم آخوندی

0 30

مجری: هفته گذشته سفیر رژیم در لندن گفت: «عده‌ای…تلاش کردند که مردم…را برای اعتراض به جلوی سفارت‌های [نظام] بکشانند…اطلاعات موثق نشان می‌دهد سازمان [مجاهدین]…در پوشش حمایت از اقدامات انسان‌دوستانه از مردم حلب نقشی کلیدی در این فعالیت‌ها ایفا می‌کند. هوشیار باشیم!» چرا رژیم آخوندی اعتراضات علیه جنایاتش در حلب را از چشم مجاهدین می‌بیند و نه حتی اپوزیسیون سوریه؟ در این رابطه همراه می‌شویم با آقای مسعود امیرپناهی.

مسعود امیر‍پناهی: مقدمتاً باید گفت اطلاعات موثقی که سفیر رژیم از آن اسم می‌برد، اخباری است که به‌طور علنی در رسانه‌های مقاومت منتشرشده و طبیعتاً موثق هستند اما واقعیت این است که در حلب جنایاتی توسط رژیم آخوندی و همدستانش انجام شد که فی‌الواقع وجدان بشریت را جریحه‌دار کرده، هفته گذشته مجمع عمومی ملل‌متحد علیرغم مانع‌تراشی آخوندها، یک تیم ویژه «برای جمع‌آوری اسناد و شواهد مربوط به جنایات جنگی و موارد نقض حقوق‌بشر که در جنگ سوریه رخ‌داده» تشکیل داد و این رژیم را بشدت سراسیمه کرده است. این جنایات آن‌قدر آشکار هستند که حتی وزارت اطلاعات رژیم هم نمی‌تواند آن را انکار کند و ضمن اعتراف به کشتار مردم بی‌گناه تلاش در توجیه آن می‌کند مثلاً دریکی از سایت‌هایش نوشته: «طبیعی است که در این درگیری‌ها، افراد بی‌گناهی در شرق حلب کشته شوند» بنابراین نقش مقاومت ایران در برانگیختن وجدان‌های انسانی البته در قدم اول یک وظیفه انسانی است اما این ضمناً در راستای مبارزه با رژیم ضدبشری آخوندی هم هست چون علت اصلی تمام بحران در این منطقه، اساساً رژیم آخوندی است. رژیم هم متقابلاً نه‌تنها این را انکار نمی‌کند بلکه عمد دارد با بزرگ‌نمایی، ضعف‌های خودش را بپوشاند غافل از اینکه قیمت بسیار سنگینی هم می‌پردازد مثلاً پاسدار همدانی که سرکرده نیروهای رژیم در سوریه بود و در همان‌جا هم به هلاکت رسید خاطراتی نوشته که رژیم آن را منتشر کرده، در قسمتی از آن نوشته: «اسفند ۱۳۹۱ [معارضین] کاملاً به نقطه پیروزی نزدیک شده بودند … توانسته بودند حلقه محاصره را تنگ‌تر و به کاخ ریاست جمهوری سوریه در دمشق نزدیک‌تر شوند طوری که عن‌قریب (بود که) کاخ را به اشغال خود درآورند. آن شب وضعیت بسیار بغرنجی پیش‌آمده بود البته خانواده‌ها را فرستاده بودیم به جاهای امن، بشار اسد هم کار را تمام‌شده می‌دانست و دنبال رفتن به یک کشور دیگر بود… حضرت آقا یک رهنمودی به حاج قاسم دادند و فرمودند: شما نباید برگردید! سوریه مریضی است که خودش نمی‌داند، … دارو را نمی‌خورد؟‌ شما بهش بدهید و نظارت هم بکنید که داروها را بخورد تا درمان شود»، صرف‌نظر از بزرگنمایی تبلیغاتی که شگرد همیشگی رژیم هست، اعتراف می‌کند که رژیم با اعزام ده‌ها هزار مزدور اجیرشده و هزینه کردن میلیاردها دلار از جیب مردم ایران مانع سقوط رژیم جنایتکار اسد شده است. این کار آن‌قدر کثیف و ضدبشری است که سایت‌های وزارت اطلاعات هم درواقع به منفوریت آن در افکار عمومی مردم ایران اعتراف می‌کنند و گزیدگی خودشان را از نقش مجاهدین در برانگیختن و سمت دادن به این اعتراضات ابراز می‌کنند؛ که البته باعث افتخار مجاهدین است.

از طرف دیگر خامنه‌ای و سایر سرکردگان رژیم مثل شمخانی بارها گفته‌اند که اگر ما در سوریه نجنگیم «در کرمانشاه و همدان باید با دشمن می‌جنگیدیم» البته منظورشان از دشمن، مردم ایران است چون جز مردم ایران کسی در کرمانشاه و همدان نیست. همین مضمون را یک شعبه وزارت اطلاعات بنام هابیلیان این‌طور بیان کرده: «کسانی که [مجاهدین] را می‌شناسند به‌خوبی می‌دانند که این گروه تمام تلاش و فعالیت‌های خود را متمرکز بر عناد، دشمنی و ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران در داخل و خارج از مرزهای آن کرده است» بنابراین وقتی دخالت رژیم در سوریه برای فرار از جنگیدن در کرمانشاه و همدان است که معنایش فرار از سرنگونی است مخالفت با جنگ‌افروزی آن‌هم دقیقاً در راستای منافع عالی مردم ایران و در جهت سرنگونی این رژیم است؛ بنابراین طبیعی است که سفیر رژیم در لندن موج اعتراضات جهانی علیه رژیم را از چشم مجاهدین ببیند زیرا که پرچم‌دار سرنگونی رژیم هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.