مایک پنس: در مقابله با رژیم ایران و حزب الله بیکار نمی مانیم

187
مایک-پنس-تروریزم-ایران-01-min

مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «رئیس‌جمهور دونالد ترامپ به رژیم ایران اخطار داده که ما دیگر فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده و حمایت آن از تروریسم در سراسر منطقه و سراسر جهان را تحمل نخواهیم کرد».

وی که در واشینگتن به‌مناسبت سی و چهارمین سالگرد بمبگذاری در مقر تفنگداران دریایی این کشور در بیروت لبنان توسط حزب‌الشیطان وابسته به رژیم آخوندی، صحبت می کرد، اظهارداشت: «این گروه تروریستی چیزی جز یک عامل حکومت اصلی حامی تروریسم نیست» و “رژیم ایران به سرازیر کردن پول و تسلیحات برای عواملش تروریستش ادامه می‌دهد».

مایک پنس بمب‌گذاری بیروت را نقطة شروع یک جنگ علیه تروریسم در سطح جهانی دانست و بر نابود کردن افراط‌گرایی و تروریسم تحت نام اسلام تاکید کرد.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا دربارة عملیات تروریستی حزب‌الشیطان در سال ۱۳۶۲ در بیروت، ازجمله گفت: «اما همان‌طور که همگی می‌دانیم، این گروه تروریستی چیزی جز یک عامل حکومت اصلی حامی تروریسم نیست. رئیس‌جمهور دونالد ترامپ به (رژیم) ایران اخطار داده که ما دیگر فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده و حمایت آن از تروریسم در سراسر منطقه و سراسر جهان را تحمل نخواهیم کرد. (کف‌زدن)

حکام مذهبی (رژیم) ایران بمب‌گذاران بیروت را در ۳۴ سال پیش، پشتیبانی و حمایت کردند. البته حتی امروز هم، (رژیم) ایران از مهاجمان تمجید و از آنها تحت عنوان «شهید» یاد می‌کند. بدتر این‌که رژیم ایران به سرازیر کردن پول و تسلیحات برای عواملش تروریستش ادامه می‌دهد، با هدف خونریزی و هرج و مرج در سراسر جهان.

کمی بیش از یک هفتة قبل، رئیس‌جمهور ما دست به اقدام قاطع برای مقابله با تجاوزگری (رژیم) ایران زد با اعلام این‌که ایالات متحده آمریکا، دیگر توافق اتمی (با رژیم) ایران را تأیید نخواهد کرد و حمایت (رژیم) ایران از تروریسم بین‌المللی را تحمل نخواهد کرد. (کف‌زدن)

این رئیس‌جمهور بی‌عمل نخواهد نشست تا آخوندها در تهران حملات بیشتری را مثل حمله وحشتناکی که امروز آن‌را به‌یاد می‌آوریم، طراحی کنند».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here