سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مانورهای نظامی و اقدامات سرکوبگرانه گسترده پاسداران برای مقابله با تجمع بزرگ مردمی در پاسارگاد

0 30

پاسارگاد-شماره ۱

رژیم ضد بشری و ضد ایرانی آخوندی در وحشت از تظاهرات و تجمع بزرگ مردمی در پاسارگاد در سالروز تولد کوروش کبیر به مانورهای نظامی و اقدامات گسترده سرکوبگرانه در شهرهای مختلف استان فارس به خصوص شهرها و مناطق اطراف پاسارگاد مبادرت کرده است.

پاسداران و نیروی انتظامی در پاسارگاد و شهرهای اطراف به طور عملی حکومت نظامی برقرار کرده و همه جاده ها و راههای اصلی و فرعی منتهی به پاسارگاد، حتی جاده های روستایی را بسته و از حرکت خودورها به سمت پاسارگاد جلوگیری کرده و آنها را بر می گردانند.

نیروهای سرکوبگر از خودروهایی که قصد رفتن از شیراز به تهران یا اصفهان را دارند می خواهند تا از راه قدیمی به سفر خود ادامه دهند.

پاسداران به کلیه خودروها و مردمی که پیاده به سمت پاسارگاد حرکت می کنند ابلاغیه یی می دهند که در آن نوشته شده است: «تجمع غیر قانونی در پاسارگاد در روز جعلی ۷ آبان توسط جریان معاند و ضد نظام خارج نشین برنامه ریزی شده است با خاطیان برخورد قانونی و قضایی صورت می گیرد.

استاندار رژیم در استان فارس در وحشت از تجمع مردم در پاسارگاد طی ابلاغیه یی خطاب به تمامی مدیران کل ادارات استان، مرخصی کارمندان دولت در روز یکشنبه در این استان را لغو کرد.

به رغم همه این اقدامات و تمهیدات سرکوبگرانه مردم در گروههای بزرگ به صورت سواره و پیاده و از جاده های اطراف در پی رساندن خود به پاسارگاد هستند و ترافیک شدیدی همه این مناطق را فرا گرفته است.

در دروازه قرآن شیراز و پارکهای اطراف آن پر از جمعیتی است که می خواهند به پاسارگاد بروند. نیروی انتظامی تلاش می کند ازجمع شدن مردم جلوگیری به عمل بیاورد.

                                                                    دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

                                                                    ۷ آبان ۱۳۹۶ (۲۹ اکتبر ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.