زهرا سادات‌میرباقری به پاس خوش خدمتی‌توسط وزارت‌اطلاعات به اروپا اعزام میشود

1513

مامور وزارت اطلاعات زهرا سادات میرباقری

زهرا سادات‌میرباقری به پاس خوش خدمتی‌توسط وزارت‌اطلاعات به اروپا اعزام میشود در تاریخ ۹تیر۱۳۹۰ برای اثبات مزدوری خود در یک شوی مسخره مطبوعاتی که در وزارت دفاع نوری المالکی ترتیب داده شده بود، به صحنه آورده شد. در این شوی مطبوعاتی که صحنه چرخان آن محمد العسکری سخنگوی مالکی در وزارت دفاع و از دست‌اندرکاران جنایت ۱۹فروردین بود، چهار تن از مأموران اطلاعات آخوندی تحت عنوان «اعضای سابق مجاهدین» را به صحنه آورد تا جنایت ضدبشری ۱۹فروردین۱۳۹۰ علیه مجاهدان اشرف را توجیه کرده و دستهای خونین مالکی را بشوید و برای کشتارهای بعدی زمینه سازی کند.

زهرا سادات میرباقری مامور وزارت اطلاعات

زهرا سادات میرباقری ، محمدرضا گلی اسکاردی،غفار  بالافکنده، عین الله شعبانی و محمد العسکری

درشوی مطبوعاتی وزارت دفاع مالکی

زهرا میرباقری به پاس این خوش خدمتی توسط وزارت اطلاعات به اروپا اعزام شد تا در شرایطی که مجاهدان اشرفی تحت انواع محاصره و حملات زمینی و موشکی و… قرار داشتند، تیغ جلاد را بر گردن قربانی تیز کند. او به کارزار شیطان سازی رژیم علیه مجاهدین پیوست و در کنار کثیف ترین مزدوران وزارتی همچون بتول سلطانی، محمدحسین سبحانی، بتول ابراهیمی، بتول ملکی و …. قرار گرفت.

زهرا میرباقری در تریبون های مختلف ایادی اطلاعات رژیم با صحنه گردانانی همچون پارسا سربی از مزدوران خارجه نشین رژیم مورد سوءاستفاده علیه مجاهدین قرار گرفت.

با این قبیل اقدامات بود که این خائن با دریافت اجرت خیانت و مزدوری خود توانست اذن دخول به آغوش نظام ولایت فقیه و بازگشت حقیرانه و خائنانه به زیر حاکمیت ملایان جنایتکار را بدست آورد.

زهرا سادات میرباقری در نمایش تبلیغاتی رژیم ملایان به تاریخ  ۲مرداد ۹۳ گفت: 

«من به نسل جوان این پیام رو میدم که اسیر تبلیغات این فرقه نشن، امکان داره از راههای تبلیغاتی از طریق اینترنت از طریق سایتهای مختلف با اسامی مختلف بخوان وارد بشن برای جذب اینها، بعنوان کمک مالی به عنوان خبرگیری، به عنوان هر وسیله دیگه. اما اینها آگاه باشن که این سازمان، سازمان سوخته ای هستش و جز فرقه ای مخرب برای کنترل ذهن شستشوی مغزی نیست.»

زهرا سادات میرباقری مامور وزارت اطلاعات

 مزدوران زهرا سادات میرباقری  و نرگس بهشتی در شوی آخوندی تحت عنوان«آسمان آبی»

زهرا میرباقری به همراه مزدوران ابراهیم خدابنده و نرگس بهشتی در ۱۹تیر۱۳۹۶ در جلسه وزارت در هتل هما شرکت داده شده و ضمن ابراز خشم و کین ولی فقیه ارتجاع از انتقال پیروزمند مجاهدین از لیبرتی به آلبانی از پلیس انترپل درخواست داشتند که «همه اعضای مجاهدین» به رژیم جنایتکار آخوندی «استرداد شوند»!
نماینده خامنهای در کیهان رژیم روز بعد نوشت: «دبیرکل سازمان اینترپل سؤال مربوط به گروهک (مجاهدین) را بی‌پاسخ گذاشت».

در روزهای ۱۹و۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ نیز ماًموران اطلاعات،زهرا سادات میرباقری  و ابراهیم خدابنده در نمایش شعبه نجات وزارت اطلاعات در استان سیستان و بلوچستان شرکت کردند. و اقرار کردند که :«ازجمله اهداف برپایی این همایش آشنا نمودن دانشگاهیان با مجاهدین است تا با ایجاد هوشیاری در آحاد شهروندان و به ویژه دانشجویان در استفاده از فضای مجازی که اکنون جولان گاه تبلیغاتی فرقه ها گردیده است، با این توطئه مقابله شود».

 -لینکهای مرتبط

اندر مذمت «خشونت در قیام مردمی» و اصرار بر گرفتن «حق»

نامه افشاگرانه خانم کبری میرباقری 

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران – ۸تیر ۱۳۹۰(۲۹ژوئن ۲۰۱۱ ) 

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران –  ۹تیر ۱۳۹۰(۳۰ژوئن۲۰۱۱)

آنا گومز: وقتی در رم هستی، مانند رومیان باش سؤال: آنا گومز وقتی به ایران آخوندی می‌رود، مانند کیست؟

13 COMMENTS

  1. -اين عجوزه خواسته يك شبه گوی سبقت ازخائنين و مزدوران بربايد يكراست به دامان مالكي فرار كرده است .چنگال دژخيم ليسيدن را ماده كرده است وبرای بخون كشيدن مجاهدين مجيز گفته است
    اين پليد . خدا خر را شناخت و شاخش نداد ،آن دو شاخ گاو اگر خر داشتی یک شکم در آدمی نگذاشتی

  2. یک مشت خیانت کار که پیشانی سیاه نزد مردم هستند اینها جرم دیگرشان گول زدن خانواده های مردم هست

  3. این پلیده راسویی خیانتکارست که دوره گرد وزارت شده بی عنایت به نتیجه این پلید کاریهایش

  4. هرگز خیانتکاران شب خوش حتی در خودشان ندارند چون کارشان حتی نزد مردم عادی زشت است مانند سپاس شاهنشاهاست که حتی مادران پیر لعن میکردند

  5. در کانال سرنگونی ۹۶ این اراذل را بیشتر افشا میکنم لطفا تشریف بیاورید این هم خیانتکاریست که بهای ادامه ننگ در زندگی را با خودفروشی سیاسی انجام میدهد ویک زره غیرت حتی زن ایرانی نداره درحالیکه دختران ایرانی اسیر اسید پاشی هستند

  6. https://t.me/sarnegoni96 تلاش برای سرنگون وافشای مزدورانی که راه خيانت پيشه کردند درکانال سرنگونی ۹۶
    لطفا برای شناختن بیشتر همپالگیهای این مزدوران به کانال تلگرام بیایید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here