ماشین عظیم سایبری آخوندها زمینه ساز ترور و سوخت رسان به مماشات است

26
اطلاعیه - شورای ملی مقاومت ایران

سایبری ملایان توسط سپاه و وزارت اطلاعات اداره می شود و کارش گمراه سازی، پمپاژ دروغ، شیطان سازی و ممانعت از اطلاع رسانی آزاد است. نهادهای اینترنتی باید مانع نفوذ و سوء استفاده رژیم شوند.

مقاومت ایران ضمن استقبال از بستن برخی از حسابها و صفحات فاشیسم دینی حاکم بر ایران بر روی فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و گوگل بر ضرورت مقابله همه جانبه با تروریسم اینترنتی رژیم آخوندی تأکید می‌کند و از شبکه های اجتماعی و دیگر نهادهای اینترنتی مانند ویکیپیدیا می خواهد عوامل رژیم آخوندی را که با استفاده از سیاست مماشات این شبکه ها را مورد نفوذ و سوء استفاده قرار داده، به‌طور کامل پاکسازی کنند. این لازمه تضمین جریان اطلاع رسانی آزاد و مقابله با تروریسم دولتی است که مرکز آن فاشیسم دینی حاکم بر ایران است.

ماشین عظیم سایبری آخوندها توسط سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات با هزینه های کلان از اموال مردم محروم ایران و به‌کار گرفتن هزاران پاسدار و بسیجی و هکر وابسته به آنها اداره می شود و کارکرد آن گمراه سازی، پمپاژ اطلاعات دروغ، شیطان‌سازی علیه مقاومت و منحرف کردن جریان اطلاع رسانی آزاد است. رژیم آخوندی به این وسیله در صدد است از یک‌سو به سیاست مماشات سوخت برساند و از اتخاذ یک سیاست قاطع علیه رژیم جلوگیری نماید و از سوی دیگر با به زمینه‌سازی برای تروریسم علیه مجاهدین و مقاومت ایران بپردازد.

مزدوران وزارت اطلاعات و نیروی قدس در خارج از کشور بخش مهمی از این ماشین سایبری دروغ و فریب هستند که تحت پوشها و عناوین مختلف و بعضا تحت عنوان اپوزیسیون با سوء‌استفاده از نهادهای اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی و به‌راه‌انداختن صدها وبسایت به زبانهای مختلف، اهداف رژیم را پیش می برند.

ماشین سایبری آخوندها در مجموعه های بدون ارتباط با یکدیگر و در پوشهای مختلف سازمان یافته تا اثر انگشت رژیم در آن کمتر دیده شود. هزینه های این شبکه و پرداختهای آن به شیوه‌های پیچیده و از طریق واسطه‌های غیر‌ایرانی یا دست کم خارج ایران صورت می‌گیرد تا تحریمها و محدودیتهای بین المللی را دور بزند. تحقیقات اخیر شرکتهای بین المللی امنیت سایبری نشان داده است منشأ همه این حسابهای پوششی، ایران تحت حاکمیت رژیم آخوندی است.

در بسیاری از موارد حقوق بگیران غیر ایرانی وزارت اطلاعات و نیروی قدس با فرهنگ کاملاً غربی و با سوء استفاده از رقابتهای سیاسی یا انتخاباتی در این کشورها، خطوط دیکته شده از تهران را پیش می برند.

وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران در سالهای گذشته با استفاده از سیاست مماشات به‌ویژه در آمریکا، توانسته است به موازات گسترش شبکه تروریستی و جاسوسی خود در کشورهای غربی، نهادهای اینترنتی را به‌نحو گسترده‌یی توسط مأموران و مزدوران خود مورد سوء‌استفاده قرار دهد.

مقاومت ایران از عموم هموطنان در داخل و خارج می‌خواهد به مثابه یک وظیفه میهنی شبکه های اینترنتی و عوامل رژیم آخوندی را، که اینترنت و شبکه های اجتماعی را مورد سوء استفاده قرار می‌دهند، فاش نمایند. پاکسازی گوگل، فیسبوک، اینستاگرام و ویکیپیدیا و فضای مجازی از نفوذ این رژیم خواست عموم مردم ایران و مورد حمایت آنها است.

دبیر خانه شورای ملی مقاومت ایران

۵ شهریور ۱۳۹۷(۲۷ اوت۲۰۱۸) 

1 COMMENT

  1. دستگیری دیپلمات تروریست رژیم از یک طرف بیان افلاس و در ماندگی رژیم است که به چنین ریسکی دست زده از طرف دیگر بیان اضطرار و نیاز مبرمش به اقدامات تروریستی علیه نیروی جایگزین است. توصیه ام به دوستان این است که به دقت این مطلب را بخوانید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here