مارک دوبوویتز:‌ استراتژی ترامپ یک استراتژی جامع علیه رژیم ایران است

115

مارک دوبوویتز مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموکراسیها در واشینگتن می‌گوید استراتژی دونالد ترامپ یک استراتژی جامع برای مقابله با سیاستهای مخرب رژیم ایران است.

فاکس نیوز ۲۹مهر ۹۶:‌ اخیراً پرزیدنت ترامپ استراتژی جدید خود را در رابطه با رژیم یاغی ایران اعلام کرد و عهد کرد با کنگره و متحدانمان کار کند و با شکافها و نقایص برجام برخورد کند. وی تصمیم گرفت تحریمهایی را علیه سپاه پاسداران به‌خاطر کمک مالی به گروه‌های ترور اعمال کرد. هنوز هم سؤال این است که چرا ترامپ از برجام بیرون نیامد؟

مارک دوبوویتز

مارک دوبوویتز استراتژی دونالد ترامپ یک استراتژی جامع برای مقابله با سیاستهای مخرب رژیم ایران 

مارک دوبوویتز مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموکراسیها در واشینگتن: رئیس‌جمهور یک استراتژی کامل و جامع را اعلام کرد که برجام تنها بخشی از آن است… ترامپ می‌خواهد با استفاده از تمام اهرمهای قدرت در کادر یک استراتژی جامع رفتار مخرب رژیم ایران را در منطقه و بلحاظ بین‌المللی هدف قرار دهد.

تلویزیون فاکس نیوز:‌ یک بیانیه از طرف اروپا صادر شد که اعلام کردند در کنار برجام می‌مانند ولی یک راه باریکه هم گذاشتند که خوشحال خواهند بود برای تقویت برخی شرایط برجام گفتگو کنند. این را چطور می‌بینید؟

مارک دوبوویتز:‌ فکر می‌کنم اروپایی‌ها از موضع «حفظش کن» به موضع» اصلاحش کن» تغییر موضع داده‌اند تا نگذارند پرزیدنت ترامپ آن را پاره کند… و این یک تغییر قابل‌توجه در موضع اروپا می‌باشد که پرزیدنت ترامپ هم همین را در مقاطع مختلف عنوان کرده است.

رژیم ایران می‌خواهد با این توافق کشورهای غربی را شقه کند. امری که دونالد ترامپ باید با آن مقابله کند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here