سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

دستگیری مأمور رژیم ایران در آمریکا که تحت پوشش خبرنگار پرس.تی.وی

0 46

بازداشت مرضیه هاشمی – «ملانی فرانکلین» – مأمور رژیم ایران در آمریکا تحت پوشش خبرنگار پرس.تی.وی

به گزارش رویترز ۲۶دی۹۷ پلیس آمریکا خبرنگاری را که برای تلویزیون دولتی پرس تی وی ایران کار می‌کند بازداشت کرد. مرضیه هاشمی با نام «ملانی فرانکلین» در ایالت کلرادو آمریکا بدنیا آمده و در رشته رسانه فارغ‌التحصیل شده است.

مأمور رژیم ایران روز یکشنبه در آمریکا تحت پوشش خبرنگار پرس.تی.وی در فرودگاه بین‌المللی کامبرت در سنت لوئیس دستگیر شد و توسط اف.بی.آی در واشنگتن دی.سی به بازداشتگاه فرستاده شد.

رسانه‌های رژیم آخوندی درباره دستگیری این مأمور رژیم نوشتند: «وی با نام «ملانی فرانکلین» در ایالت کلرادو آمریکا به دنیا آمده و در رشته‌ رسانه فارغ‌التحصیل شده است. او در جوانی تحت تاثیر شخصیت امام خمینی (ره)، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، مسلمان شد و به ایران مهاجرت کرد».

خبرگزاری سپاه پاسداران(فارس) در رابطه با بازداشت مأمور رژیم ایران در آمریکا نوشت:

مجری و خبرنگار «پرس‌تی‌.وی» در آمریکا بازداشت شد.

«مرضیه هاشمی پس از پخش فیلم مستند جنجالی ماجرای قتل ندا آقاسلطان با نام «تقاطع» از شبکه تلویزیونی انگلیسی‌زبان پرس‌تی‌.وی، شهرت بیشتری یافت.

او در این فیلم تأکید کرد که یک «خبرنگار مستقل» است و این امکان را دارد که افراد دخیل و مطلع از قتل آقاسلطان را گرد یک میز آورد، از محل قتل تصویربرداری کند و با بالگرد، از بالا محل قتل را ببیند.

تحقیقات این مستندساز در نهایت او را به این نتیجه رساند که به احتمال زیاد، یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین، ندا آقا سلطان را کشته است».

دژخیم فلاحیان وزیر پیشین اطلاعات آخوندها در ۱۸تیر ۱۳۹۶ در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود:

فلاحیان: وزارت اطلاعات پوشش لازم داره برای جمع‌آوری اطلاعات چه در داخل و چه در خارج، یعنی مثلاً ما که یک مأمور اطلاعاتی نمی‌فرستیم بره فرض کنید که المان یا روسیه یا آمریکا بگه خوب من از وزارت اطلاعات هستم لطفاً اطلاعات تون رو به بنده بدهید، هان؟ در پوشش کارهای بازرگانی یا بیشتر شغلهای شما خبرنگاری، خوب خبرنگارها خیلی‌هاشون عوامل مثلاً اطلاعاتی

دهباشی: ما نیستیم

فلاحیان: در آمدی که نداره خبرنگاری باید با یک سرویسی حالا شوخی می‌کنم

دهباشی: نه بابا شرافت قلم بالاتر از این حرفهاست حاج آقا.

فلاحیان: من قبول دارم ولی بالاخره این پوشش لازم داره،

فلاحیان: عرض می‌شود که در همه پوششها ما هستیم… اینها پوشش بوده، یک بخشش پوشش است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.