سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

قیام و ایران آزاد با هزار اشرف و ارتش آزادی، گردهمایی بزرگ مقاومت ایران پاریس۹ تیر ۱۳۹۷ (قسمت دوازدهم)

0 31

راما یاد – وزیر پیشین حقوق بشر فرانسه:

خانم‌ها و آقایان، 

دوستان عزیز،

مارک تواین می‌گفت: آنها می‌دانستند که امکانپذیر نیست، پس انجامش دادند. امروز هم باید گفت زنان ایرانی می‌دانستند که امکانپذیر نیست، پس انجامش دادند. از شش ماه پیش، زنان ایرانی انقلاب را هدایت می‌کنند و همه خطرات را به جان می‌خرند، از برخوردهای غیرقانونی تا دستگیری و زندان.

اجازه دهید از صمیم قلب از آنها تقدیر کنم و صادقانه‌ترین تقدیرهایم را نثار آنها کنم.

زنان ایرانی جنبش برگشت‌ناپذیری را برای تغییر در ایران راه‌انداخته‌اند،‌ همان زنانی که اولین قربانیان حکومتی هستند که آنها را در اولویت سرکوب خود می‌گذارد. این حکومت کاملا به محتوای عمیقا سیاسی انقلابی که در جریان است اشراف دارد. حکومت می‌داند که زنی که در رأس ایرانیان قرار دارد به یمن هزاران اشرف که در سرتاسر میهن نشا شده، مایه انگیزش این انقلاب بوده است. او خانم رجوی است.

مایه افتخارم است که دولت فرانسه به فشارهای به عمل آمده برای محدود کردن مقاومت ایران تن نداد. فرانسه چه زیباست وقتی از مبارزان آزادی حمایت می‌کند.

ولی در یک واقعیت شکی نیست: این که تغییر در ایران از خارج صورت نخواهد گرفت، بلکه توسط خود ایرانیان محقق خواهد شد. دلیل ساده آن این است که ایران متعلق به ایرانیان است. متشکرم.

اینگرید بتانکور – کاندیدای پیشین ریاست‌جمهوری کلمبیا

از ۲۸دسامبر گذشته ما شاهد هستیم که چگونه مریم رجوی آنچه وعده داده بود را محقق کرده است. همین‌جا چند سال قبل در گردهمایی مشابهی او ۱۰۰۰اشرف را برای سرنگونی دیکتاتوری فاسد مذهبی ایران اعلام کرد و اکنون این محقق شده است. عزم مریم رجوی هزار اشرف را در داخل ایران محقق کرده است. اما این شجاعت و فداکاری و پرداخت قیمت با خون و عشق. هزاران نفری که در خیابان‌ها میجنگند، در تمامی استان‌ها و در تمامی شهرهای بزرگ از جمله در تهران است که این قیام را به پیروزی خواهند رساند. به هزاران هزار زنی که اعتراضات را هدایت میکنند، مادران، دختران، همسران، خواهران شهدای قتل عام سال ۶۷، به جوانان ایران که سنگ پرتاب میکنند، تصاویر دیکتاتور را میسوزانند، به مراکز رژیم فاسد ملاها حمله میکنند، به ۸۰ میلیون ایرانی که توسط ظالمان ایران به گروگان گرفته شده‌اند، ما در هر قدم با شما هستیم، وجب به وجب در مسیر دموکراسی با شما هستیم. با هر ضربان قلب، با هر فریاد، با هر اشک با هر جراحت تا آزادی نهایی با شما هستیم.

مجری:

بسیار خوشوقتیم که ازحمایت زنان بیشتری برای یک ایران آزاد برخورداریم.

رانجانا کوماری-ماریا کاندیدا آلمیدا-ماریا الناالوردین وخانم لسکای

این هیات بیاینه مهمی دارند که به اطلاع شما خواهند رساند.

والنتینا لسکای –نائب رئیس پیشین مجمع پارلمانی شورای اروپا:

خانم رجوی عزیز، بانوی پر آوازه در امید و شجاعت برای آزادی و رهایی.

این مایه افتخار و سرفرازی ماست که این بیانیه را امشب در چنین گردهمایی بزرگی از هواداران و افرادی که برای آزادی مبارزه می کنند، تقدیم کنیم. حال نقل قول می‌کنم: زنان ایرانی همان کسانی هستند که صفحه تاریخ ایران را در قرن بیست و یکم ورق خواهند زد وآنها شایسته حمایت تمامی آزادیخواهان در جهان میباشند. ما امضا کنندگان این بیانیه مشترک که توسط مقامات عالیرتبه و حامیان حقوق زنان ارائه شده، حمایت خود را از این اعلامیه ابراز می کنیم و من از همکارم دعوت میکنم که (به روی سن) بیاید.

رانجاناکماری- مدیرمرکز تحقیق اجتماعی ومعاون شبکه زنان برای تغییر: 

..سلام ایران،پیروزی ایران.

«شورش شجاعانه زنان ایران علیه رژیم برای این نیست که از این رژیم زن ستیز چیزی بخواهند، بلکه برای پایان دادن به دیکتاتوری مذهبی در تمامیت آن و برپایی دموکراسی و آزادی است. به طور واقعی زنان در ایران نیروی تغییر هستند، ما از زنان شجاع ایران تقدیر و حمایت میکنیم. زنگ‌های خطر برای رژیم ایران به صدا در آمده است، در گام اول توسط زنان ایران و در گام بعد توسط ملت ایران. پیام مردم ایران به رژیم این است که روزهای شما به شمارش افتاده، تغییر دموکراتیک اجتناب ناپذیر است و آلترناتیو در اینجا در دسترس است. قیام و تظاهرات در ایران مظهر ۴ دهه مقاومتی ادامه دار و درخشان علیه استبداد زن ستیز است. آزادی ایران نزدیک است، برای اینکه ایرانیان به وضوح و به روشنی تصمیم خودشان را مبنی بر تغییر رژیم و برقراری یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین از دولت ابراز کرده‌اند، بنابر این روزهای حکومت دیکتاتوری و استبداد مطلقه به شمارش افتاده است، برای اینکه مردم و زنان ایران به مبارزه برخاسته‌اند»، متشکرم.

ماریا کاندیداآلمیدا-معاون دادستان کل پرتغال:

سلام دوستان، همه زندانیان سیاسی و زندانیان عقیدتی به خصوص همه زنان اسیر و آنهایی که هم اکنون زندانی و تحت شکنجه هستند، میباید فوراً آزاد شوند. ما از فراخوان مردم ایران برای آزادی همه زندانیان حمایت می کنیم، متشکرم.

ماریا الناالوردین –رئیس فدراسیون جهانی حقوق‌دانان زن: 

ما از عزم شجاعانه زنان ایران و مقاومت ایران برای برقراری آزادی و برابری حمایت می کنیم. ما رهبری بلند همت و وقفه ناپذیر خانم مریم رجوی رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت را به عنوان آلترناتیو ایران مورد ستایش قرار میدهیم، ما همچنین از طرح ده ماده ای خانم مریم رجوی برای حقوق زنان در ایران آینده، حمایت میکنیم.

رانجاناکماری: 

ما ازاین زن قدرتمند ایرانی می خواهیم، از رهبر شما، که رهبر ما هم هست، از مریم رجوی می خواهم که به هیات زنان در روی سن ملحق شوند. خانم رجوی مقدم شما را گرامی میداریم و میگوییم، به ما ملحق شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.