سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

قیام ایران – شماره ۱۲- شکست خفت بار ضد تظاهرات آخوندها و خیزش دانشگاه تهران

0 24

شکست خفت بار ضد تظاهرات آخوندها و خیزش دانشگاه تهران با شعار اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا

‌درگیری جوانان با مزدوران در شهر کرد در سومین روز قیام سراسری

در سومین روز قیام رژیم آخوندی مذبوحانه تلاش کرد یک ضد تظاهرات سازمان دهد که با شکست خفت باری مواجه شد. در تهران رژیم آخوندی در وحشت از عکس العمل مردم خشمگین، برخلاف معمول از راهپیمایی صرفنظر کرد و به تجمع در مصلی تهران اکتفا نمود. به‌رغم به کار گرفتن امکانات حکومتی، این تجمع با بی اعتنایی بیسابقه یی روبه رو شد و حتی بسیاری از نیروهای وفادار به رژیم نیز در آن شرکت نکردند.

شعارهایی که در ضد تظاهرات امروز رژیم از بلندگوها به طور رسمی پخش می‌شد، نگرانی رژیم آخوندی را از سرنگونی محتوم بازتاب می‌کرد و از جمله شعار میدادند: «جنبش سبز اموی، پیرو راه رجوی». در نمایشهای جمعه نیز آخوندهای جنایتکار تحت نام امام جمعه خطرات مجاهدین را برای نظام یادآور شدند از جمله آخوند علم الهدی عضو خبرگان ارتجاع و نماینده خامنه ای در مشهد مردم را تهدید کرد که نباید به فراخوان سازمان مجاهدین که رهبرشان یک زن هست به خیابان بیایید و ابزار پیروزی دشمن بشوید .

ساعتی بعد از شکست ضد تظاهرات آخوندها دانشجویان دانشگاه تهران با شعارهای اصلاح طلب، اصولگرا دیگه تمومه ماجرا؛ سید علی حیا کن حکومتو رها کن؛ مرگ بر دیکتاتور؛ دست به تظاهرات زدند. پاسداران و بسیجیان و لباس شخصی ها وحشتزده به هر سو می روند. به هیچکس اجازه فیلمبرداری نمی دهند و تلفنهای همراه مردم را مصادره می‌کنند.

عوامل اطلاعاتی رژیم در دانشگاه را بسته و مانع خروج دانشجویان می شوند. دانشجویان شعار می دهند: خامنه ای حیا کن، حکومت را رها کن؛ نیروی انتظامی خجالت، خجالت؛ حکومت زور نمی خواهیم، پلیس مزدور نمی خواهیم؛ عوامل موتور سوار گارد ضد شورش باتون به دست با حمله به دانشجویان قصد برهم زدن تظاهرات را داشتند اما با مقاومت دانشجویان مجبور به فرار شدند.

مردم دلیر کرمانشاه به رغم استقرار فشرده نیروهای سرکوبگر روز شنبه نیز به خیابانها آمدند. آنها شعار می‌دهند: نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران؛ در ابتدای بلوار موسوم به بهشتی مردم برای بستن مسیر، تابلوها و سطل آشغالها را به وسط خیابان ریختند.

تظاهرات مردم شهر کرد از چهار راه استانداری با شعار مرگ بر دیکتاتور شروع شد. نیروهای سرکوبگر که با تجهیزات کامل در صحنه هستند به مردم حمله کردند. در درگیری بین جوانان و مزدوران شماری از جوانان دستگیر شدند. مزدوران برای ارعاب در خیابانها جولان می دهند.

مقاومت ایران عموم مردم به ویژه جوانان به پا خاسته را به اتحاد و همبستگی هر چه بیشتر و جلوگیری از بازداشت تظاهرکنندگان و یاری رساندن به مجروحان و مصدومان فرا می خواند و از عموم مراجع بین المللی می خواهد دست به اقدامات موثر و فوری برای آزادی بازداشت شدگان بزنند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۹دی ۱۳۹۶ (۳۰ دسامبر ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.