سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

قیام‌کنندگان در کرمانشاه: زندانی سیاسی آزاد باید گردد. جوان ایرانی بلند شو بلند شو

0 20

تظاهرات مردم قوچان با شعار مرگ بر روحانی مرگ بر گرانی

در جریان قیام مردم قهرمان کرمانشاه، صبح روز جمعه ۸دی قیام‌کنندگان تابلوها و پلاکاردهای رژیم به‌ویژه پلاکاردهای بسیج و سپاه را پاره کردند. نیروهای ضدشورش با باتون به شرکت کنندگان حمله‌ور شدند و شماری از مردم را به‌شدت مضروب و مجروح کردند. نیروهای سرکوبگر هم‌چنین با بازکردن آب فشار قوی بر روی مردم درصدد پراکنده ساختن مردم بر آمدند. زنان با شعار نیروی انتظامی «خجالت خجالت»، «نترسید نترسید، ما همه با هم هستیم» مزدوران را به سخره گرفتند.

آدمکشان نیروی ضدشورش با بلندگو می‌گفتند «تجمع شما غیرقانونی است. منطقه را زودتر ترک کنید». اما مردم آنها را هو کرده و فریاد شعارهای «زندانی سیاسی آزاد باید گردد»، «مرگ بر دیکتاتور» و «مردم نترسید». «ای جوان ایرانی؛ بلند شو؛ بلند شو» ؛ «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» در آسمان کرمانشاه طنین‌انداز شد.

مردم و جوانان دلیر قوچان نیز با شعارهای «مرگ بر روحانی، مرگ بر گرانی، مرگ بر دیکتاتور»، «نترسید، نترسید، ما همه با هم هستیم» به قیام «نه به گرانی» پیوستند. این تجمع مورد حمله و هجوم نیروهای سرکوبگر قرار گرفت.

مزدوران یگان ضدشورش با تطمیع و تهدید درصدد پراکنده ساختن جمعیت بودند اما جوانان با شعار مرگ بر روحانی و «دروغگو دروغگو» به او پاسخ دادند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۸دی ۱۳۹۶ (۲۹دسامبر ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.