سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

قیامی تا سرنگونی ـ محدثین

0 33

کانونهای شورشی به همراه جوانان قیام در سراسر ایران مصممند جشن چهارشنبه سوری را به برادر مجاهد محمد محدثینیک گام کیفی در راستای از پا در آوردن رژیم منحوس آخوندی تبدیل کنند و حتماً چنین خواهند کرد.

در این روزها فریادهای کارگران و زحمتکشان و غارت‌شدگان و دانشجویان از تهران تا خوزستان و اصفهان و اراک و سراسر ایران به گوش می‌رسد. همه علائم حاکی از این است که قیامی که در دی ماه سراسر کشور را در برگرفت، به‌رغم اقدامات سرکوبگرانه و جنایتکارانه و به‌رغم هر فراز و نشیبی تا سرنگونی دیکتاتوری دینی ادامه خواهد یافت. زمین و زمان گواهی می‌دهد که فاز پایانی این رژیم فرا رسیده است. آن‌چنانکه خانم مریم رجوی بارها اعلام کرده است وضعیت به قبل از هفتم دی باز نخواهد گشت.

یک جرقه کافی است تا شعله‌ور شود

این حقیقت آن اندازه سرسخت است که سردمداران رژیم آخوندی نیز ناگزیر به آن اعتراف می‌کنند. رحمانی فضلی وزیر کشور روحانی روز ۲۰اسفند گفت ” نارضایتی” بحدی است که ” یک جرقه کافی است تا شعله‌ور شود”. وی گفت «اعتراضات دی ماه ظرف یکی دو شب به ۱۰۰شهر رسید و در ۴۲شهر درگیری داشتیم…. چون سطح انباشتگی نارضایتی‌ها بالا رفته و عمومی شده بود و در هر کجایی که امکان بروز می‌شد ابراز می‌شد… در بررسیهای عمیق‌تر به عواملی دیگر که بستر حوادث بودند می‌رسیم و متأسفانه هنوز هم در معرض آن حوادث هستیم».

ابعاد این قیام به‌نحوی است که رژیم را در درون خود با بحران مواجه کرده است، آثار این بحران را حتی در کانون قدرت رژیم یعنی سپاه پاسداران نیز می‌توان دید. پاسدار محمدعلی جعفری سرکرده سپاه پاسداران روز ۲۰اسفند در یک اعتراف بی‌سابقه گفت «وضعیت درونی سپاه یکی از دغدغه‌های رهبری است که نیازمند عمق بیشتر معنویت و روحیه جهادی است».

کابوس چهارشنبه‌سوری و قیامی دیگر علیه دیکتاتوری

در چنین شرایطی چهارشنبه سوری و فراخوان ستاد اجتماعی مجاهدین به ”قیامی دیگر علیه دیکتاتوری آخوندی” به کابوسی برای آخوندهای جنایتکار تبدیل شده است. سرکردگان سپاه پاسداران، نیروی انتظامی دستگاه قضاییه و ایادی آخوند روحانی با تهدید و ارعاب تلاش می‌کنند تا جوانان را از شرکت در چهارشنبه‌سوری و تبدیل آن به قیامی دیگر بازدارند. آنها با قدرتنمایی‌های پوشالی و مضحک از کشف و ضبط صدها میلیون ترقه و صدها تن مواد منفجره خبر می‌دهند و در عین‌حال خاطیان را به دستگیری و مجازات تهدید می‌کنند.

در حالیکه خامنه‌ای در سالهای گذشته به‌نحو مسخره‌ای فتوا داده بود چهارشنبه سوری”هیچ مبنای شرعی ندارد”، ”مستلزم ضرر و فساد زیادی است” و”مناسب است از آنها اجتناب شود” (ایرنا ۲۳اسفند ۱۳۸۸) محمد جعفر منتظری دادستان کل آخوندها روز ۱۹اسفند امسال پرده‌ها را کنار زد و روی اصل مشکل دست گذاشت و گفت رژیم با اصل چهارشنبه‌سوری مخالفتی ندارد و نمی‌تواند و نباید به مبارزه با این مراسم کهن و قدیمی بپردازند، اما مسأله مهمتر این است که مراسم چهارشنبه‌سوری جزیی از پروژه ایست که می‌خواهند ”نظام جمهوری اسلامی ایران را از پا در بیاورند”.

آری کانونهای شورشی به همراه جوانان قیام در سراسر ایران مصممند جشن چهارشنبه‌سوری را به یک گام کیفی در راستای از پا در آوردن رژیم منحوس آخوندی تبدیل کنند و حتماً چنین خواهند کرد.

لینک به منبع اصلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.