سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

فلاکت جاسوسخانه رژیم آخوندی در آلبانی تحت نام«سفارت»

0 28

من محمدرضا احمدی زاده که مدتی را در سازمان مجاهدین خلق ایران بودم بدلیل اینکه توان ادامه مبارزه را نداشتم خودم انتخاب کردم که بدنبال زندگی شخصی خود بروم و هم اکنون در آلبانی زندگی میکنم.

روز گذشته یکی از ماموران وزارت اطلاعات اراجیفی را خطاب به من از طریق تلفن ارسال کرده است. در حالیکه شماره تلفن شخصی من را هیچکس در اختیار ندارد و هدف من از نوشتن این نامه این است که اقدامات جاسوسخانه رژیم در آلبانی و ماموران وزارت اطلاعات را افشاء نمایم.

هدف رژیم از این اقدام به جاسوسی کشاندن من علیه سازمان مجاهدین خلق ایران است که معنایی جز خود فروشی سیاسی ندارد و من به این وسیله اعلام میکنم به عنوان یک هوادار سازمان از اهداف مجاهدین حمایت میکنم و هر کس را که با سفارت و وزارت اطلاعات رابطه ای برقرار کند خائن میدانم و به سهم خودم او را افشاء میکنم.

جهت اطلاع هموطنان و افشاء شیوههای کثیف وزارت اطلاعات به اقدام اخیر مامور وزارت اطلاعات به نام امیر اشاره می کنم:

وی که خود را امیر معرفی کرده است مدعی شده که من مشکلاتی دارم و او درصدد حل این مشکلات است. این درست است که من مشکل دارم اما این مشکل تنها خاص من نیست و مشکلی مشترک با مشکل اصلی تمام مردم ایران است که همانا موجودیت رژیم پلید آخوندی است که انشاءالله به زودی با همت خلق قهرمان ایران و مقاومت سرفرازش سرنگون خواهد شد.

بنابراین بهتر است که وزارت بدنام و جاسوسخانه آن تحت نام سفارت در آلبانی به جای اشک تمساح ریختن برای من و امثال من فکری به حال ولی فقیه در گل مانده اش بکند که در محاصره بحرانها در حال غرق شدن است.

جهت اطلاع، این مامور وزارت اطلاعاتی از شدت فلاکت یک متن کلیشه ای را برای تعدادی از دوستانم نیز ارسال کرده است و مطرح کرده که با شماره تلفن اش۹۸۹۳۹۹۹۱۷۰۵۴ تماس بگیرم.

مرگ بر رژیم پلید آخوندی

محمدرضا احمدی زاده

۱۹٫اردیبهشت.۱۳۹۶

فلاکت جاسوسخانه رژیم آخوندی در آلبانی تحت نام«سفارت»سند PDF ۲ahmad zade2

لینک های مرتبط :

۱- اطلاعیه سازمان مجاهدین در رابطه با سفارت رژیم در آلبانی (واکنش دیوانه‌وار سفارت آخوندها در آلبانی به دنبال دیدار سناتور مک‌کین با رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت) 

۲- افشاگری محمدجواد نوروزی در مورد توطئه و ترفندهای اطلاعات آخوندی

۳- تشبثات کثیف وزارت اطلاعات آخوندها در لانه جاسوسی رژیم در آلبانی علیه مجاهدین (افشاگری سرفراز رحیمی)

۴- افشای مأمور وزارت اطلاعات محمدباقر مؤمن زاده

۵- کامبیز باقرزاده مأمور شعبه وزارت اطلاعات در شیراز

۶-حمید دهدارحسنی؛ پادوی گشتاپوی آخوندی در خوزستان

۷- ایرج صالحی مأمور وزارت اطلاعات آخوندی در استان مازندران

۸- هادی شعبانی مأمور اطلاعات آخوندی

   (حمید راضا بختیاری )تحرکات جدید وزارت اطلاعات آخوندی در آلبانی  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.